Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám turkált a cuccait...

Kovács Dorisz kérdése:

Anyám turkált a cuccait között, és talált egy db óvszert. Hatalmas patáliát csapott, kiabált hogy valljam be, kivel használom. Miután nem mondtam semmit, kijelentette, hogy el fog vinni orvoshoz. Megteheti ezt, ha én nem akarom? 13L. Dorisz

Figyelt kérdés
Van barátom, anyám nem tud róla, de nem volt semmi "olyan", csak csók és kézfogás.

2017. júl. 11. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim válasza:
78%

Szia!


Anyukád elvihet nőgyógyászhoz,de ha te nem vagy hajlandó levetkőzni nem tud mit tenni.Akaratod ellenére nem vizsgálhat meg az orvos.Nyugodtan mond is meg anyukádnak hogy hiába akarna elcibálni orvoshoz nem fogsz levetkőzni.Eleve nem vetköznék le anyám előtt,nem terpesztenék be előtte,hogy mintát vegyenek.Elég durva lenne.10 éves korom óta nem járkálhat be ha fürdök stb.



De mond meg neki az igazat,hogy semmi se történt.És figyi,ne siesd el az első sexet,ne dobd oda magad 14-15 évesen se.Le legyél olyan....

2017. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
90%
anyád nem teheti meg.. Az orvos nem fog megvizsgálni a beleegyezésed nélkül.
2017. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim válasza:
73%

Egyszerűen ne vetkőzz le,ne hagyd magad!


Ha anyád nem bír magával az orvos ki fogja küldeni a szobából.Orvosnak is mond meg,hogy szűz vagy még,akaratod ellenére vagy itt és nem engeded hogy megvizsgáljon,de minden kérdésére válaszolsz.Sőt kérheted hogy anyàd kimüdjék.Állj a sarkadra,ne hagyd magad!


Mond el anyádnak,hogy nem volt semmi a barátoddal.


Mesélj majd mi volt!


Egyszer anyam engem is fenyegetett hogy elvisz dokihoz kb 11-12 évesen,fehér folyas miatt,nem emlékezett,hogy az normális,de megmondtam nem.Nem lett belőle semmi,hiába vitt volna el,nem vetkőztem volna le.

2017. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató sorokat, kezdek kicsit megnyugodni. Persze, még mindig félek a hétfőtől, de bízom abban, hogy nektek van igazatok, és ha kiküldetem anyumat a rendelőből, akkor az orvos max elbeszélget. Amúgy megbeszéltem a barátommal is a dolgot. Persze, ő sem örült a cirkusznak, meg hogy mennem kell, de azt mondta, hogy mindenképp szeret, és szorít nekem, hogy minden simán menjen.

Még egy utolsó kérdés: szerintetek milyen ruhába menjek? Milyenben "illik"?

2017. júl. 15. 14:19
 45/82 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen mindegy. Mint amilyen ruhában a háziorvosodhoz is mennél:)
2017. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
3%
En mindig ruhában vagy hosszított felsőben megyek, az öltözőtől az asztalig ne kelljen pucéran vegigflangálnom. Elég ott feltűrni. Nem vészes egy percet se aggódj. Amúgy hiába mondod neki, hogy nem történt semmi, nem hisz neked? Egy vizsgálat sosem fölösleges, és ő egy orvos, napjában rengeteg nőt megvizsgál. Persze kicsit kellemetlen de természetes dolog. Azonban ha nem szeretnéd a vizsgálatot nem kötelező, de az orvos idejét sem illik rabolni, hogy ott álltok le civakodni meg jelenetet rendezni. Anyud küld ki mindenképp. Párod elhiszem hogy nem örül a cirkusznak de ő látod ő is támogat, mi is, semmi gond nem lesz. A vizsgálat rutin, a kapcsolatodaf anyuddal meg 4 szem közt átrágjátok. Én megkérdezném miért nem bízik bennem?
2017. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
19%
Anyám engem is elvitt nőgyógyászhoz. A vizsgálaton NEM volt bent! Kérdezte az orvos, hogy voltam-e már fiúval, ne aggódjak, nem fogja elmondani anyámnak.
2017. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudjatok,de nem olvastam el a kommenteket,csak párat. A legtöbben leírták,a dr nem vizsgálhat meg erőszakkal,hiszen az erőszak. Anyukád meg jól beég,ha ott cirkuszol. Nekem 2 dolog jutott eszembe. Mostanában a fiatal lányok azt hiszem ingyen megkaphatják a hpv vírus elleni védőoltást. Ha már ott vagy a dr-nál érdemes megkérni. Bocsánat,ha nem hpv . A méhnyakrákot előzi meg. Most a telefonon nem tudok utána nézni. A másik,hogy az egyik osztálytársamnek volt valami nőgyógyászati baja szüzen és végbélen keresztül vizsgálta meg a dr,mert közölte,hogy nem szeretné megsérteni a szűzhártyát. Ez 24 évvel ezelött volt. Légy erős és állj ki magadért. Tervezd el előre magadban,hogy miket fogsz mondani és mit fogsz engedni,illetve nem engedni. Játszd le magadban a szituációt,hogy ne merevedj le amikor elkezdődik a " vita" .
2017. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 A kérdező kommentje:
Rendben, már kiválasztottam a ruhát, lejátszottam 10-szer a szitut. Anyám nem beszélt a dologról tegnap óta, én meg nem mertem felhozni. Persze szörnyen izgulok még mindig. Félek, hogy ha azt mondja, h le kell vetkőzni, akkor lefagyok és engedelmeskedem. Soha nem mondtam még ellen sem anyámnak, sem egy orvosnak.
2017. júl. 15. 17:17
 50/82 anonim ***** válasza:
6%
A doki simán megnézi meg van e neg a szuzhartyad es mivel allitasod szerint meg nem voltál fiúval ezért annak meg kell lenni ezek alapján a doki meg fogja mondani h szűz vagy es ezért kizárt h fiúval szexeltel, terhes legyel vagy bármi fertőzésed legyen.
2017. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!