Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám turkált a cuccait...

Kovács Dorisz kérdése:

Anyám turkált a cuccait között, és talált egy db óvszert. Hatalmas patáliát csapott, kiabált hogy valljam be, kivel használom. Miután nem mondtam semmit, kijelentette, hogy el fog vinni orvoshoz. Megteheti ezt, ha én nem akarom? 13L. Dorisz

Figyelt kérdés
Van barátom, anyám nem tud róla, de nem volt semmi "olyan", csak csók és kézfogás.

2017. júl. 11. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért, mert anyám visz? 13 évesen mit csináljak....költözzem el?!
2017. júl. 16. 21:55
 62/82 anonim ***** válasza:
kijelented hogy nem mesz torvenyileg se kenyszerithet.. na mindegy holnap mesz ? majd szamolj be
2017. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
0%

#39-es vagyok


Nem mintha annyira fontos lenne, de miért lett ennyire lepontozva a válaszom? :'D

2017. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
20%
Mivel kiskpru igy el kell mennie
2017. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 A kérdező kommentje:

Hát...megvolt ma a vizsgálat. Az egyetlen jó, amit írni tudok róla, hogy túl vagyok rajta. Oda mentünk anyuval a rendelőbe. Vártunk vagy fél órát, majd szétvetett az ideg a végére. Minden bajom volt már. Végre bejutottunk, anyám beszélt a dokival. Hogy úgy gondolja, hogy bizonyos dolgokhoz már elég nagy vagyok, és szeretne egy alapos vizsgálatot. És a doki mondta anyumnak, hogy ha ennyire nagynak gondol, akkor ő fáradékonyság ki, majd ő megbeszéli a dolgokat velem. És anyum kiment, és a doki egy csomó dolgot kérdezett, hogy mikor jött meg először, meg hogy rendszeres-e, meg hogy anyum miből gondolja, hogy én már élek nemi életet. Én meg elmondtam amit csak tudtam. És akkor a doki mondta, hogy oké, de ha már itt vagyok, akkor a saját és anyum megnyugtatására vessünk rám egy gyors pillantást. Én meg néztem rá nagy szemekkel. Mondta, hogy menjek be a függöny mögé, és vár annál a széknél, de már ruha nélkül, csak zokni maradjon. Köpni-nyelni nem bírtam. Mentem és levetköztem. Fel kellett ülnöm a székbe. Azt mondta, hogy a hasamat fogja megnyomogatni, lassan sóhajtsak mélyeket és lazítsak. És akkor először tényleg a hasamat fogta meg az egyik kezével, de éreztem, hogy a másik kezével a lábam közé nyúlt, és a következő pillanatban mintha tüzes vasat dugott volna fel, olyan fájdalom hasított belém, hogy levegőt alig kaptam. Mozdulni sem mertem, csak nyeltem a könnyeket a fájdalomtól, meg a tudattól, hogy igen, megtette, felnyúlt.  utána egy műanyag bogyót dugott be, az már csak picit feszített, meg valami pálcával matatott benn, gondolom mintát vett. Aztán fel kellett emelnem a kezemet, és áttapogatta a melleimet.

Kb 3 percig tartott az egész, és mondta, hogy felöltözhetek. És én valahogy levánszorogtam arról a székről, és felöltöztem, és még szerencse, hogy mindig van a táskámban egy betét, mert vérzett, ahogy megvizsgált.

Anyámnak annyit mondott, hogy egyenlőre mindent rendben talált, és majd 10 nap múlva lehet menni a mintavétel eredményeiért.

És most úgy érzem magam, mint akin átment egy elefánt. Fáj ott lenn még mindig.

2017. júl. 17. 13:04
 66/82 anonim ***** válasza:
98%
Te szegény nagyon sajnállak...hihetetlen,h annak ellenére is megvizsgált,h mondtad neki,h szűz vagy....Ahhoz a dokihoz se mennék többet az biztos.
2017. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sajnálom:( Nem tudom mennyire normális, hogy ennyire fáj és vérzik. Voltam már elég sok vizsgálaton, többféle orvosnál, de problémám sosem volt. Nem kizárt, hogy megsérthette a szűzhártyádat.
2017. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is fájt szüzen a vizsgálat, sőt a mai napig fáj, nem annyira, de kellemetlen, mert szűk vagyok. Szüzket is megvizsgálnak, ha nagyon muszáj, mondjuk a kislány esetében nem lett volna az. Én örültem, hogy engem megvizsgált, legalább tudtam milyen érzésre készüljek, mikor elvesztem.
2017. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
63%
Es anyukad mit mondott neked?
2017. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
52%

#39 vagyok, most látom hogy már leírtad.


Szegénykém... Gondolj arra, hogy legalább már túl vagy rajta, bár nem hiszem ez most segít. :/ Anyukád most megnyugodhat. Nem gondoltam hogy egy mintavételtől vérezni is lehet. Nem lett volna kötelessége miután elmondtad hogy szűz vagy. Lehet nem hitte el teljesen (csak tipp). Anyukáddal beszéltetek utána erről?

2017. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!