Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám turkált a cuccait...

Kovács Dorisz kérdése:

Anyám turkált a cuccait között, és talált egy db óvszert. Hatalmas patáliát csapott, kiabált hogy valljam be, kivel használom. Miután nem mondtam semmit, kijelentette, hogy el fog vinni orvoshoz. Megteheti ezt, ha én nem akarom? 13L. Dorisz

Figyelt kérdés
Van barátom, anyám nem tud róla, de nem volt semmi "olyan", csak csók és kézfogás.

2017. júl. 11. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
36%

ebben az országban nincsen szüzességi bizonyítás, anyukád nem használhatja erre az orvost. nem muzulmán országban élünk. ilyenbe csak egy nagyon-nagyon rossz és erkölcstelen orvos menne bele.

Tehát: nem kényszeríthet rád ilyen vizsgálatot. Az orvos a beleegyezésed nélkül semmit sem mondhat. Nem vetkőztethetnek le akaratod ellenére. Ha nem akarod, nem kell, hogy bent legyen a vizsgálaton (ha egyáltalán lesz vizsgálat). Amúgy szüzen nem sok értelme van nőgyógyászhoz menned, ha nincs semmi panaszod.

2017. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
75%
25%-os fertőzése, gombája szüzeknek is lehet.
2017. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
30%
igen, lehet, de az panaszt szokott okozni. ezért mondom, hogy HA nincsen panasz. amúgy az összes embert állandóan lehetne tesztelni minden hülyeségre, mert ilyen bajunk is lehet, meg olyan is.
2017. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
61%
Omg milyen anyák vannak...ez szörnyű 😱
2017. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
46%
#50-es hülye ne figyelj rá.
2017. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim válasza:
59%
Az a helyzet hogy nagyon bizonytalan lány vagy és ez valószínűleg azért van mert ilyen veled anyukád.Szerintem mond el neki hogy van barátod és hogy miért volt nálad gumi.Ha meg nem akarsz levetkőzni más előtt akkor mond meg a dokinak hogy nem akarod,és hidd el nem fogja lecibálni a ruhát rólad se a doki,se anyád.Nem kell magadra erőltetni ha nem akarod.Sok sikert,a dokinál határozottan mond meg hogy nem akarod,és hogy anyád erőltette rád, hidd el ha ezt elmondod a dokinak akkor nem fogja anyádnak elmondani a titoktartás miatt.
2017. júl. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy érzem, nem leszek elég erős. Volt már olyan nem is egyszer, hogy ha anyum rám szólt, akkor "lebénultam", és némán engedelmeskedtem neki. Utána persze napokig sírtam és aludni sem tudtam, hogy miért nem harcoltam az igazamért.
2017. júl. 16. 08:48
 58/82 anonim ***** válasza:
31%
próbáld el a tükör előtt sokszor, hogy mit és hogyan fogsz mondani. az is elég, hogy NEM. vagy NEM AKAROM. ennyi elég.
2017. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
14%
mit sírzsz , ilyenkor is legyél nagylány , ne csak akkor mikor elrakod a gumit:D
2017. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
12%
Most úgy egyébként az jött le hogy nem akarsz menni dokihoz akkor mi a bánatér mész el? bocsi hogy értetlenkedek
2017. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!