Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem lesz hol laknunk és a...

Ha nem lesz hol laknunk és a gyermekeim gyermekotthonba kerülnek, akkor kiszabják, mikor láthatom őket? Vagy nem is lehet látogatni? Tamogatják ott, hogy a szülő visszakapja a gyermekét?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 22:06
 51/91 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Bocs, pont a lényeget felejtettem el linkelni.

2017. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
55%
Ne etessétek tovább a trollt.
2017. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
96%

Nem troll, privátban levelezek vele.Felhívtam előbb abban a városban ahol lakik a családok átm.szállását, valóban nincs hely.

De viszont eszembe jutott valami,írtam is neki.A volt munkahelyem!!!Bentlakással keresnek szobaasszonyt, volt is anno ott egy faszi bent laktak a hotelben, asszonnyal+plusz pici babával.

Meg is írtam ezt most a Kérdezőnek,ezzel a lehetőseggel élhetne szerintem, segíteni is tudnêk neki, igaz több száz km-re van ahol most lakik, de a gyerekeivel maradhatna.Van ovi, van suli.Egy 4*-os hotelröl van szó

2017. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
100%

Mivel minden második ház eladó, bérbe is adnának neki amint lenne pénze.

Gyönyörű település, fent van a Mátrában.

2017. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnêk neki segíteni, esküszöm úgy éreznêm, ûgymond nem éltem hiába.De fêlek megint pofára esek, sajnos jártam már így.De most csak nem!
2017. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
96%

De nem válaszol egyenlőre.

Szerintem ez is nagy segítsèg lenne amit én felajánlottam, hogy ha kell küldök gyerekruhát/tartós élelmiszert, aztán felhívtam a CSAO-t, pedig életemben nem jártam ott ahol ő lakik, aztán beugrott a volt munkahelyem, oda feszt keresett a főnökasszony szobaasszonyt, felajánlottam neki, ha kell megkeresem én az email címet/tel.szamot, de tudom, rajta most csak 100.000 Ft. segítene, hogy ki tudja fizetni a bérleti díjat.Pénzzel viszont nem segítek.Kövezzetek meg, de azzal nem.Nem érzem magam tetűnek, esküszöm segíteni próbálok.

Sőt, a hölgy akivel beszéltem, megadott egy országosan befogadó helynek a tel.számát, elküldtem a kérdezönek.Azt már nem hívtam fel.

Naiv vagyok ugye?Hiába na, a 32 évem nem jelent semmit, menthetetlenül naiv vagyok. :(

Én a gyerekemért bárhová elmennék, bármit dolgoznék, mindent megtennék.

2017. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, egész nap ezzel foglalkoztam, még a kocsiba is, míg parom szemdokihoz beugrott.

Szomorúvá tett ez az egész történet, elcseszte a napom, azt hittem ha jelent valamit a segítsêgem, akkor elfogadja, élni akar minden lehetösêggel.Ezt bebuktam.

Most kedves Kérdező nem vagyok egy darabig, ha meggondolnád magad, írj!

Azzal, hogy segítek neked ês a gyerekeidnek, nekem semmi hasznom vagy károm.Illetve de: hasznom az lett volna, hogy két ártatlan gyermeket esetleg meg lehetne menteni az állami gondozástól.

Írtad, hogy nem dolgozol, mondtam, hogy az lenne pedig most az elsödleges szempont.Sajnálom.

Ha pedig troll vagy, akkor ásd el magad!

Ha viszont êdesanya, akkor kegyeskedj mindent megtenni a gyerekeidért!!!Pláne, hogy itt mindenki segíteni akart neked.

2017. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
100%

Figyu. A békéscsabai Linemarban dolgozik a volt szomszédasszonyom. Elhajtotta az élettársa a két közös gyerekükkel. A helyi oviban volt közfogis dajka. 54 ezret keresett.

A linemarnál 180-at,keresett egy kertes házat a szomszédos kisvàrosba,kivette,és a havi törlesztőként működik az albérleti díj.

Ha eggyel is elmarad elúszik az addig kifizetett pénz.Senkije sincs. Ha betegek a gyerekek a szomszéd néninek fizet,hogy vigyázzon rájuk.

Mindenre van megoldás.

Jelzem neked ha az fenyegetne,hogy a gyerekem intézetbe kerül akár összeszopnám azt a százezret.

2017. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 A kérdező kommentje:

Nevetni fogsz, de én is lebeszéltem ilyen találkozót, aztán nem jött el az illető... és nem egy Ilyen volt.


Válaszolok és nagyon gondolkodom, csak ugye közben nekem is mennem kell ide-oda.


nem tudom, hogy ilyenkor mi a jó döntés. Mert elindulni az ismeretlenbe megint...lehet hogy igenis rossz döntés!!!! megtettem már, mert azt hittem az a jó és hova jutottam??

2017. okt. 19. 15:45
 60/91 A kérdező kommentje:
Nem is jutott eszembe, hogy idegenek kifizetik helyettem. Nem azzal a céllal írtam ide. Csak egy kis megnyugtatásért, hogy nem csak heti egyszer 1-2 órát láthatom őket.
2017. okt. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!