Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem lesz hol laknunk és a...

Ha nem lesz hol laknunk és a gyermekeim gyermekotthonba kerülnek, akkor kiszabják, mikor láthatom őket? Vagy nem is lehet látogatni? Tamogatják ott, hogy a szülő visszakapja a gyermekét?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 22:06
 71/91 anonim ***** válasza:
48%

Ez így van, de minden lehetőségre van magyarázatod.

Azt nem tudom, mi az égből élsz, ha nem dolgozol, ami családi pótlékot kapsz, az semmire nem lehet elég.Azt írtad privatban, havi 100-at kér a tulaj fixen egy hónapban.Még ha dolgoztál is, akkor is szinte lehetetlen ezt kifizetni.

2017. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az a baj, hogy Te már eldöntötted, hogy nincs megoldás a helyzetedre. Meg kellene változtatnod a gondolkodásodat egy kicsit. Valamiért abból indulsz ki, hogy Neked nem sikerül. Mostantól gondolkodj úgy, hogy meg tudod csinálni. Segítő kezek nyúlnak feléd, csak jó erősen bele kellene kapaszkodni az egyikbe. Fogadd el, hogy Te vagy a felelős a sorsodért. Te irányítod az életedet. Te vagy a hibás, ha kisiklasz. Te vagy a hibás, ha gödörbe esel. És ez szuper. Mert Te ki tudsz mászni a gödörből, és Te tudod újra sínre tenni magad. Amikor ezt nekem először mondták, nagyon felháborodtam. Már hogy tehetnék én az akadályozó körülményekről? Aztán beláttam, hogy mindenkinek vannak akadályai. Mindenkinek a saját felelőssége, hogy mihez kezd az akadályokkal. Leülhetsz a tövébe sírni. Kikerülheted. Átugorhatod. Vagy lépcsőt építhetsz belőle. Amióta lépcsőt építek, sokkal könnyebb minden.
2017. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
100%

Látom itt vagy, kérdező! Kb. 1 órája kezdtem el olvasni a kommenteket (köztük a tieidet is).

Annyi lehetőséget kaptál, nem kellett kiadnod itt semmit, ez nem a Facebook.

Aki privátban írt neked, hogy segítene, gondolom nem írja ki utólag, hogy jajj, Kapuvárra küldtem a Gesztenyefa utca 278. szám alá a téli ruhákat, kiscipőket. Az privátban marad. (Remélem, nincs ilyen utca Kapuváron, a kisváros és az utca neve is csak példa.)


Ha neked ilyesfajta segítség sem kell, akkor annyi a válaszom, igen, támogatják, hogy visszakapd a gyerekeid.


Egyébként szégyelld magad! Sok mindennel lehet figyelmet kivívni, de ez túlmegy minden határon.


57 %-os válaszoló! Hagyd a fenébe! Nem érdemel az ilyen ember semmilyen segítséget, még akkor sem, ha van is benne valamennyi igazság. Ha nincs, akkor meg szót sem érdemel. Ugyanilyen naiv vagyok egyébként én is, mindig mindent elhiszek, aztán jó nagyot koppanok sokszor.

2017. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ezt a kérdést is te írtad ki? A "mellettem nincsenek jó helyen"-ből merem feltételezni.

2017. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:

Azert egy felnőttet két gyerekkel befogadni úgy, hogy még anyagilag is támogatni kellene, az nem olyan egyszerű.


NE haragudj, de nem gondolom, hogy ha te ekkora bajban lennél, hogy az a veszély áll fenn, hogy elveszik a gyerekeidet, ne lenne legalább egy rokon, barát, kolléga, bárki, aki átmenetileg tudna adni egy szobát. Pláne, ha tudják az előzményeket.

Akinek senki nem segít, ott azért van valami...

2017. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
75- ös elolvastam amit linkeltél.Tényleg hasonló stílus.Ha nem egy unatkozó tini kamu sztorijai,és a kêt kérdező azonos,akkor rettenetesen sajnálom a gyerekekket.
2017. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem az én kérdésem, nekem nem fordult meg sosem ilyesmi a fejemben. Én is úgy gondolom, hogy elmenekülni könnyebb. Nem hagynám ilyen módon magára a gyermekeimet. Az én gyermekeim tervezettek, Sokat vártam az elsőre, a nagylányomra.

Viszont tényleg kaptam hasznos ötleteket és már voltam is a helyi nagyobb szállodában, így talán a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Megbeszéltük, hogy holnap reggel 9-re bemegyek a főnökasszonyhoz.

2017. okt. 19. 19:44
 78/91 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, én őszintén szorítok neked, és szívesen ajánlottam fel a gyermekruhákat, jatékokat stb, a postaköltség az én reszortom természetesen.

Keress nyugodtan privátban ha tudok segíteni! :)

2017. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
67%
mert az csak úgy működik, hogy hopp, ajánlották a neten, hogy szobaasszony, akkor felhívom a közeli szállodát... egyre inkább nem hiszem el a mesét.
2017. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:
Nem, nem így működik. de ha kell, wc-t pucolok... ha nemet mond, akkor megyek a másikhoz. Ha az is, akkor a harmadikhoz. ... de ez sosem jutott volna eszembe, hogy estleg ilyen helyen próbálkozzak.
2017. okt. 19. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!