Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem lesz hol laknunk és a...

Ha nem lesz hol laknunk és a gyermekeim gyermekotthonba kerülnek, akkor kiszabják, mikor láthatom őket? Vagy nem is lehet látogatni? Tamogatják ott, hogy a szülő visszakapja a gyermekét?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 22:06
 61/91 anonim ***** válasza:
94%

Ezért nem értem én, hogy egész nap ezzel foglalkoztam (ok, amíg föztem addig föztem), telefonáltam, neten nézegettem ezt-azt, írtam neki, mêgis mi lenne számára segítsêg?!Gyerekruha nem kell, munkahely bentlakással nem kell, ên meg vadidegennek nem utalok el 100.000 Ft.-ot, akkor sem, ha van.

Gyerekruhákkal/játékokkal/élelmiszerrel kapcsolatban minden postai költséget álltam volna természetesen, söt kapaszkodj meg Kérdezö, az említett munkahelyre is eljutattalak volna, hogy anyagilag ne terheljen, mert írtad, 8.000 Ft.-od van összvissz.

Te vagy tényleg szórakozol, vagy hûlye vagy.Mindenesetre elbsztad a napomat, gratulálok!!!

(Tudod, ên annó 11 évesen intézetbe kerultem, a baromkodásoddal sikerult valami olyat feltépni, amit azt hittem elfeledtem több mint 20 éve)

Szêgyelld magad!!!

2017. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor nehogy tégy egy lépêst is az irányba, hogy a gyerekeid veled maradjanak!
2017. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
100%
Értem, bár ezt nyugodtan kiírhatod ide is, azért nem akarsz lelépni, mert a suliból nem akarod a nagyot kivenni.Akkor mégis te mi a jó eget szeretnél?!
2017. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, haggyad már! Én is többször is akartam már ilyenen segíteni, rommá telefonáltam magam, helyette kerestem meg mindent és mindenkit (nem egyszer), de mindig rá kellett jöjjek, hogy felesleges. Én már biztos nem dőlök be semmi ilyennek. Oldja meg, ha tényleg bajban van. De aki csak ül és semmit sem csinál, attól jobb is elvenni a gyereket, hátha motiválva lesz, hogy összeszedje magát.
2017. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
85%

Köszi #65, talán akkor végre alszom egy kicsit.

Ugyanis úgy volt, hogy lepihenek du., párom dolgozik, lányom apjánàl, én meg 40 fokos lázzal dögrováson.Ehelyett játszom a megmentőt basszus, mert anyaként segíteni szándékoztam.

Nem először szívom meg, gyanítom nem is utoljára, de most pihenni fogok egy lázcsillapító segítsêgével, Kérdező meg megoldja a dolgait ahogy akarja.

Aki saját magán nem segít, azon más sem tud!

2017. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:
Így van. Mellettem nincsenek jó helyen. Csak elrontom az életüket.
2017. okt. 19. 16:13
 67/91 anonim ***** válasza:
100%

Egy anya a gyerekiért megtesz mindent. MINDENT. Aki annyira nem képes, hogy költözzön, vagy munkát keressen, annak lehet, hogy jobb is, ha nincs vele a gyermeke.



Nem tudom, mennyit próbálkoztál, tettél-e bármit is az életetek helyreállítása érdekében, de nem tudom elhinni, hogy a legutolsó borsodi kis faluban is akár, ne találj megoldást. Én a lehető legmaradibb gondolkodású vagyok, esküvőig nem szexeltem, nem is tudnék mással a férjemen kívül normális esetben, DE! Ha a lányomról lenne szó, végigkefélhetne a fél ország, ha ezzel meg tudnám teremteni, hogy együtt élhessünk továbbra is.


Nyilván nem azt mondom, hogy ezt csináld, mert ha van más lehetőség, akkor ne. De itt a segítség, felajánlották többen is, te pedig b*szol elfogadni, mert "jaj, ez sem jó, meg az sem jó"? Jesszus...

2017. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj már a jó ég áldjon meg!

Ha elmész dolgozni, ott hagyod azt a piszok drága albérletet, találsz egy olcsóbbat, vagy esetleg élsz olyan lehetöseggel mint amit írtam, bentlakásos, akkor fel tudod nevelni a gyerekeidet.De így nem.Mondtam, az utcára kiallnék, de a gyerekemet senki és semmi nem szakíthatja el tőlem!!!

Szedd össze magad a gyerekeidért.

2017. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem troll,akkor mi a francért nem hajlandó a kisujját sem mozdítani?Rengeteg ötletet kapott,de csak nemet válaszol mindenre.Nem tudom mire vár?Majd küldünk neki pénzt vagy mit?
2017. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:

Sehol sem írtam meg semmilyen elérhetőséget, adatot vagy bármit, amin keresztül kükdhetne nekem bárki bármit is.

Mert nem ez volt a cél. Nem akarok kapni egy morzsát sem. A nevemet se árultam el, a címemet sem se semmit.

2017. okt. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!