Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 16-17...

Mit szólnátok, ha a 16-17 éves lányotok ilyen képeket rakna ki? Belefér?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 20. 21:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
47%

90. válaszoló!

Tiszteletben tartom a véleményed, és örülök hogy ilyen módon írtál véleményt, én úgy gondolom magamról hogy tisztában vagyok a külső adottságaimmal, mik azok amit tetszenek saját magamon és mik azok amik nem, elfogadom magam tehát nincs önértékelési problemaim vagy hasonlók, és ezt csak azért írtam le hogy úgymond értékeljem azt hogy egyike vagy azoknak akik normálisan adnak választ egy kérdésre, még ha kérdés picit sem azért jött létre mert az illetőt tényleg érdekel az amit feltett, hanem azért hogy ellenszenves véleményeket olvasson egy olyan lányról akit a kérdést feltevő fiú/lány elítél, és még annyi hogy lehetnek bármilyen véleménnyel rólam én azt elfogadom, de halált kívánni másnak csak azért mert egyesek másképp fognak fel dolgokat legyen az helyes nem helyes dolog szerintem eléggé nem emberi dolog na de mindegy is, szép napot mindenkinek! üdv melaniyears❤

2017. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:
5%

# 91


Full kamu, el ne higgyétek, hogy a csaj írt xd

2017. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a csaj irta
2017. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy a kérdezőt lazán fel lehetne jelenteni cyberbullying miatt. Pár válaszát jelentettem is mert már láthatóan csak a szarkavarás érdekelte.

A moderátorok gyorsak voltak, mára el is tüntették a kérdező viszontválaszait, amiben ráadásul úgy tűnt mintha családtag/testvér lenne.

2017. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim válasza:
8%

# 93

Szerintem írhattad volna egy másik regisztrációról ezt a kommentet, hülyegyerek. Lejáratod magad, fejezd be.


#94

az ilyen hobbi jogászokat bírom, pakold be inkább a táskádat, hogy az érettségid meglegyen. A családtagos dolgot meg nem tudom, hogy milyen szer hatása alatt hallucináltad.


Rágalmazásért feljelenthetne téged a kérdező. Remélem meg is lépi.

2017. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
73%

# 94


A BTK-ban nincs olyan, hogy cyberbullying, rágalmazás viszont annál inkább.

2017. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként meg egy nyilvánosan megosztott képről van szó, illetve a képpel nem lett visszaélve, linkelve van a saját maga által kezelt instagram profiljáról.. nem lett más tárhelyre feltöltve. innentől kezdve fingod sincs a jogszabályokról.

Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy belinkeltem valakinek a facebook profilját, az jogsértő. Ne legyél ilyen hülye, kérlek.

2017. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
71%
Volt egy olyan válasza a kérdezőnek amit ide irt a kérdés alá amiben azt írta hogy hamarosan "fellógatja magát ez a lány és azok is akik szeretik őt" na mostmár ha valaki ilyet reagál nem azért tesz fel kérdést mert érdekli maga az amit kérdezz hanem vagy utálja a lányt akit valószínűsítem nem is ismer személyesen vagy keresi az olyan témákat ahol a két felfogás/gondolkozás mód "veszekedik" miközben nem csak kétféleképpen lehet látni a dolgokat! Viszont ami a lényeg, ez a kérdés abszolút arra ment ki hogy a lányt sértegessék.
2017. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az durva komment volt. Mindenkinek joga van ribizliként viselkedni, mint ahogy mindenkinek joga van véleményt nyilvánítani is, viszont a másikat alázni az nekem már nem fér bele. Az ő élete, úgy teszi tönkre ahogy akarja.
2017. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
44%

Nesztek, okosodjatok "cyberbullying" kapcsán:

- [link]

- [link]

- [link]

2017. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!