Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 16-17...

Mit szólnátok, ha a 16-17 éves lányotok ilyen képeket rakna ki? Belefér?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 20. 21:24
 81/115 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, figyelj:mindenki azzal tűnik ki, amivel kitud. Van aki a meztelen testrészei közszemlére tevésével, van aki az értelmével és a pozitív cselekedeteivel. Mindenkinek joga van dönteni hogy melyik utat választja, de ha döntött, ne kérje számon a többi emberen hogy miért ítélik meg őt a konkrét cselekedet alapján.


Fordított esetben, ha egy olyan lányról lenne szó, aki ki se mozdul, vastagkeretes szemüveget és 30 éves ruhákat hord, te sem gondolnád hogy partykirálynő és magamutogató igaz?

2017. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
16%
Méghogy ez a lány szebb mint az a Dósa fanni? Hát szakadok..annyi értelem látszik az arcán, mint egy kiló rohadt barackon:-D
2017. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
3%

# 81


Majd legközelebb felmutatom neked a szarkazmustáblát, jó?

2017. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
3%

# 82


Nem mondtam, hogy csodaszép, csak szebb. Dósa Fanny-t matt részegen sem fektetném meg.

2017. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
77%
Picit sem ironikus egyesek számára hogy a lány akiről veszekedtek tisztára boldogan éli a mindennapjait (lásd insta storyk amiket kitesz) ti meg róla veszekedtek? Ő élete, ha rosszul csinálja, ő fogja meginni a levét nem mi! Ellenben úgy kívánják egyesek ennek a lánynak a halálát minthogyha bármi közötök is lenne hozzá, vagy mintha embert ölt volna. Szerintem minden ember legyen úgy boldog ahogy akar és ha így boldog semmi beleszólasunk sincs! Nekem van egy lánybarátom aki úgyszintén hasonló képeket tesz ki mellesleg megsugnám pár fokozattal durvábbakat, de viszont sosem viselkedik úgy hogy ne akarjak vele kimenni az utcára, értelmes, kedves, és megbízható, ítéljem el egy ilyen "rosszabb szokása" miatt? Az itt lévő emberek ugysem fogják máshogy látni a dolgokat, mennek a saját szemszögük alapján addig a pontig amíg nem jön az életükben egy olyan dolog ami végre rá eszméli őket hogy nem minden a látszat.
2017. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
46%

"tisztára boldogan éli a mindennapjait"


Látszik, hogy fiatal vagy, és fogalmas sincs az életről, csak valami kis tini rajongója vagy, aki most beregisztrált megvédeni őt. :D

Az intagramja, meg a snapchatje alapján biztosan. Az az igazság, hogy akinek boldog élete van, annak nincs szüksége ilyen pótcselekvésre, ilyen módon pozitív visszacsatolások keresésére.


[link]

2017. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
31%

# 86


HATALMAS IGAZSÁG


Rengeteg kiba_zottul boldog lányt ismerek, kötetlen munka, egzisztencia, utazgatnak, boldog párkapcsolat.. egynek sincs a seggéről 50 kép az interneten. Nyilván más, aki ebből él, és az is, aki leutánozza, mert a saját életét nem szereti, és valami celebre hasonlítani akar, akinek tetszik az élete. Erről ennyit.

2017. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
65%
elolvastam a linket, szomorú ilyet olvasni, de viszont megint olyan dolgot írtál amit se te se én nem vehetsz kézpénznek! Felesleges vitatkozni róla, se neked se senkinek nincs igaza csak azok tudják milyen is ez a lány aki ismeri, ezért sem kéne itt "oltogatni" mert tudatlanok vagytok a témában csak találgattok, állítasz valamit valakiről de közben meg semmit se tudsz róla.
2017. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:
71%
89es, miért, szerinted, nem a képek alapján ítél az emberek 99%-a. A kislány majd jól megszívja, mikor nem veszik fel egy normális munkahelyre se, mert ilyen előélete van.
2017. nov. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim válasza:
74%

Durva önbecsülés hiány.!! Tapasztalatból mondom, mert én is hasonlóan merész képeket készítettem, azzal a különbséggel, hogy sehova nem raktam ki, a mappát is elrejtettem. Jó érzés volt "szexiskedni" ilyen módon, másolni a modelleket, kiszakadni az utcán hordott zsákból. Most már becsülöm magam annyira, hogy ne ilyen képek nyugtassák a lelkemet.


Én megértem ezt a lányt, néha olvasom a válaszait askon, nem egy hígagyú ribike, egyszerűen csak élvezi ezt... mit sem gondolva arra, hogy saját magának kövezi ki az utat egy szexuális erőszaktevés felé, vagy afelé, hogy kanapén kössön ki szétrakott lábakkal. Ha az én lányom lenne akkor biztosan segítenék neki, ha lebeszélni nem tudnám, akkor beíratnám egy modelliskolába, hogy tisztességes úton élje ki ezt a korszakát...

2017. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!