Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 16-17...

Mit szólnátok, ha a 16-17 éves lányotok ilyen képeket rakna ki? Belefér?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 20. 21:24
 71/115 anonim válasza:
31%

Legy szives ne hasznaljot lealacsonyito kifejezeskent a fogyatekos szot!

Aki meg tenyleg az, az mit csinaljon?!


Meg rosszabbul erzi majd magad az ilyen eretlen emberek miatt.

2017. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:
80%
Lehetséges hogy nem mindenki szimpatizál ezzel a lánnyal a képei miatt, viszont egy full korrekt csajról van szó, nem követem mindennaposan az instagram tevékenységeit de sokszor ránézek a storyjai miatt mindenképp(kifejezetten szimpatikus dolgokat csinál a videókban amiket kitesz) régebben talán Askon kezdett el a lány úgymond """népszerűbb"" lenni meg volt ha jól tudom egy sztár is írogatott neki kommenteket tehát nem arab emberek követik és nem kamu követői vannak, maximum azért van pár külföldi követője mert híresebb oldalak is kiteszik a képét. Ez a lány egy kissé bolond lány akivel nincs semmi baj maximum még nem nőtt be a feje lágya, de semmiképp se érdemli azokat a szavakat amiket ide vágnak neki páran.
2017. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
76%
hogy lenne kamu követői? mit ki nem talál pár ember
2017. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó előtti: de, aki így mutogatja a melleit, nagyon is megérdemli amiket itt mondanak róla. Ha ilyen gyerekem lenne én elásnám magam a szégyentől.
2017. nov. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
94%
2017. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó, köszi szépen, most már bebizonyítottad hogy tényleg szánalom a kiscsaj:-D
2017. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim válasza:
41%

Van baltátok otthon?

-Nincs?

-Az a baj...

2017. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
28%
De most őszintén.Mit kéne gondolnunk elsőre egy olyan lányról,aki nem egyszer rakta fel a mellét meg a hátsóját egy közösségi oldalra ?
2017. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó válaszoló! Teljesen jogos, de ha nem beszéltél vele egy szót sem mi a garancia arra hogy úgy van-e ahogy gondolod? Nyilván a tipikus Dósa Fanni lányok miatt hihetik azt hogy ez a lány is olyan amilyen.. igazából én magam is buta vagyok amiért itt írogatok és veszekedek egy lányról olyan emberekkel akikből sugárzik a negatívitás, és az "elítélem mert a többi hozzá hasonló is olyan amilyen!"
2017. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:
65%

# 79


Dósa Fanny egy cseppel sem rakott ki durvább képeket ennél, Sőt.. Miért lenne akkor ez a lány jobb? Mert szebb? Ja, akkor ez már hatálytalanít minden negatív tulajdonságot, tök normális lesz ilyen képeket kirakni, mint azt ebben a felszínes világban megszokhattunk.

De ha egy csúnya lány tenne ki ilyen képeket, kötözzük ki, és kövezzük meg! Az egy büdös ringyó! Melani egy lázadó művészlélek, ti buták! És amúgy is nem tudjátok milyen, borító alapján ítélitek a könyvet! Nem is beszéltetek vele, nem is tudjátok milyen értelmes lehet LOL XDDDDDDDD

2017. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!