Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 16-17...

Mit szólnátok, ha a 16-17 éves lányotok ilyen képeket rakna ki? Belefér?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 20. 21:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim ***** válasza:
4%
108as, igen, nagyon szeretik:-D Elolvastad a kommenteket? A háromnegyedük arról szól hogy mit tennének vele. Tudod, olcsó húsra mindig akad vevő:-D
2017. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 anonim ***** válasza:
25%
Nem érdekelne. Belefér.
2018. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 anonim válasza:
58%

aztarohadt, hogy lehet valaki ilyen ordas nagy K_rva :D ez brutál

ennek vannak szülei? vagy azok is hasonló szellemi színvonalon mozognak?

2018. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim válasza:
93%

Nem tudom miért pár kép alapján itélkeztek. Egyesek már 13 évesen elvesztik a szüzességüket ,de ez a lány ,Mel 18 évesen még szűz és sosem volt még barátja sem!!!


Ezt írta Mel a kérdésről Ask.fm-en


Ask kérdező:


Stár vagy https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Mel:


Figyu srácok.

Én nagyon köszönöm annak aki feltette a kérdést rólam gyakorira, meg úgy az összes kérdést amit kiírtatok annak érdekében hogy majd ott név nélkül ki legyek offolva, viszont az a baj hogy nálam az ellenkező dolgot érik el az emberek ezzel, hiszen ilyenkor mindig mosolyogva nézem az embereket akik annyira előítéletesek hogy már nekem fáj és ilyenkor mindig hálát adok az égnek hogy én nem születtem ennyire szörnyű belsővel.😅Nagy öröm volt olvasni azt hogy ezek az emberek azt állítják névtelenül hogy 25-30 évesek és hogy ők mennyire máshogy nevelnék a gyereküket meg ilyen olyan dolgok, na végülis ha tényleg ilyen idősek akkor valóban egy 17 éves lányon kell névtelenül vitatkozni? 25-30 évesen eddig jutottak az életben? Gyakorin válaszolnak szabadidejükben? Engem mondjuk nem zavar de azért elég vicces, én senkit nem ítélek el velük ellentétben mert lehet hogy egy buta libának tűnök aki mosni főzni nem tud eltartjak, stbstb...és csak a segge és a melle van, jogos az állítás hiszen ezt mutatom de hogy miért is? Fogalmam sincs, jönnek az elméletek hogy családi háttér? önértékelés? lázadás? és a többi? A családom rendben van, van apukám anyukám mindig megadták amit csak lehetett és sosem voltam egy elkényeztetett leanyzó mert nem tehettük meg. Az onertekelessel úgy vagyok hogy a belsomet nagyon szeretem( durva nem csak a seggem van ) és a külsöm lehetne jobb is de a lenyeg a lenyeg köze sincs ilyen dolgoknak ahhoz miért tunhetek olyan lánynak mint a "többi". Lázadás? valamilyen részben igen, szeretném az embereknek megmutatni azt hogy mennyire felre vezető egy instagram profil, ott talán kicsit többet mutatok magamból ( bár igazából nagyon kevesen lovagolnak már ezen a témán mert rengetegen tesznek ki sokkal de sokkal durvább képeket) én viszont se tangas se hasonló képet nem tettem ki sehova de amint látszik valakinek ez is sok.Na de visszatérve a lényegre rengetegszer kaptam meg hogy ilyen olyan rossz ember vagyok a kepeimen kívül persze mást soha nem látott halott.. aztán rám irt megismert beszeltunk és latta mégsem vagyok akkora gyoker. Tanulmányokat nézve nem biztos hogy lesz diplomám vagy ehhez hasonló nagy dolog amitől az ember ""jobb"" lehet viszont emberileg az emberekkel úgy bánok ahogy kell, meg akkor is ha valaki ezzel nincs így. Látattok már olyan embert aki elérte az álmait, boldog, tényleg mindene megvan.. és ekozben más embereket húz le? én sem!

tehát ha valaki látná ezt a kiírást azok az emberek közül akik gyakorin iteltek halálra 1-2 kep alapján és rendesen ki rekonstrualtak pár kep alapján annak annyit üzennek nagyon szívesen beszélgetnek veluk, nyugodtan rám írhatnak, persze így is elég sok ember szeret és kedvel viszont szeretem ha az emberek néha rájönnek hogy nem úgy van néhány dolog ahogy ok elkepzelték.😃

2018. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó és te ezt el is hiszed? Aki nem ordas ribizli az nem tesz ki ilyen képeket. A szülei helyében csalódott lennék hogy gyereket vártam de csak egy ilyen jött helyette. De legalább a testéből meg fog tudni élni, még akkor is ha nem szép és nem csinos, az olcsó húsnak nagy a keletje. Kb 25 éves koráig egész jól fizetik a szolgáltatásait.
2018. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!