Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 16-17...

Mit szólnátok, ha a 16-17 éves lányotok ilyen képeket rakna ki? Belefér?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 20. 21:24
 61/115 cinti888 válasza:
60%
Szerintem senkinek semmi koze hozza h miket rak ki.O instagramja es az o elete.Ha valakineknem tetszik nem kell nezni vagy kovetni.Azzal ,hogy mindennek elmondjatok meg nem lesz jobb ,ne akarjatok megvaltoztatni ezt a lanyt.NEM ISMERITEK es ti vagytok a legbutabbak ha kulso alapjan itelkeztek!!!
2017. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:
38%

Több közhely nem volt készleten előző?

Ez a lány minden, csak nem lázadó, egy agyhalott instar_banc, amiből trilliónyi van ezen a Kylie Jenner és másolatai által uralta oldalon. Lázadó volt Martin Luther King, ez a lotyó max több faxért lázad. Ha ez szexuális jellegű lázadás akar lenni, akkor elég igénytelen szar. Szexuálisan tud lázadni egy bájos kinézetű lány is, akiből ki sem néznéd, anélkül, hogy a nagy tank p_csáját a reggeli kávé és szarás után nem nyomja bele egy fotóba menetrendszerűen. Akinek ez bejön, mint a 67%- os, az magát minősíti, hogy mekkora proli.

2017. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
40%
.... hú, most aztán különösen a lelkembe gázoltál, előző:)))
2017. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:
34%

"A lázadás legtipikusabb formája a "polgár-pukkasztás" már százakárhány éve..."


A "polgárpukkasztáshoz" ez rettentő kevés. Ez csak szimplán számalmas csordaszellem egy ostoba kislánytól.

2017. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
37%

Cintike: Megnyugtatlak, nem is akarom megismerni, van éppen elég ribizli a környezetemben, nem kéne még egy pózer ribb*anc is.

Szánalom a kiscsaj, nem elég hogy ronda, még beképzelt is...

2017. nov. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
27%

67%-os áruld már el nekem miért lázadó ez a kislány? Mert ugyan azt csinálja mint a kortársai nagy része? Huu azta mekkora egyéniség, komolyan..Azért csinálja ezt, mert másban nem tehetséges. Minden képen ott van a leendőközmunkás arc (értelem nélküli arcszerkezet és tekintet).

Én inkább azzal lázadok, hogy a mostani normákkal ellentétben nekem jól fizető állásom, és jólnevelt gyerekeim vannak, nem ilyen atlaszkufferúak, akik egyetlen sikere az életben hogy páran követik őket egy kósza numera reményében.

2017. nov. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 anonim ***** válasza:
40%
"Én inkább azzal lázadok, hogy a mostani normákkal ellentétben nekem jól fizető állásom, és jólnevelt gyerekeim vannak," - nekem meg erről az jut eszembe, hogy: "A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő." - tudod, lázadni mindig egy rend ellen lehet, és nem egy rendért.
2017. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/115 anonim ***** válasza:
63%

Régi jó magyar szokás. Vájkalni másban, fröcsögő nyallal neki esni. Ennyi szépen cizellalt megfogalmazast régen olvastam. Ez ironia volt. Amugy erős aggályaim vannak annak jogszerüségét illetően, hogy valaki mas képét annak engedélye nélkül terjeszti. Még ha közszemlére is tette ki a tulaj az Instán. De nem is ez a baj! Hanem, hogy kulturált hozzászolást alig talaltam. Néhany ember olyan egyszerű itt gyakorin mint a faék. S leri sokakról hogy összességében semmivel nem különbek azoknál akiknek nekiesnek. Kitette valaki a koncot. De hogy valójaban ki ő, milyen amúgy az életben, ugy hogy nem olvastatok egyszer sem a gondolait, rögtönitélő bírósagot állitottatok fel! Az erkölcs nevében ...

Persze anonim. Megnézném a makulátlanságát sok fröcsögőnek. Mert ugye mas szemében a szálkát, magunkéban a gerendát. Mert csak egy igazsag létezik! Ugy gondoljatok a tietek. Hát volt "szerencsém" hasonló mentalitasú emberkékhez! Sikerült tönkreverniük egy kapcsolatot! Valamiféle vélt erkölcs nevében. Mert nekik nem tetszett!

2017. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 anonim ***** válasza:
14%
A 67%os végre más regisztrációival is válaszolgat, nem csak pontozgat. Mit várhat ezekkel a közhelyekkel teli sehgnyalásától? Szerintetek ráírt már a szerelmére? :)
2017. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 anonim ***** válasza:
16%

Erre a lányra napi 10 pedofil ír rá, de siralmas nézni, hogy itt is pedofilok vannak felpontozva, a szokásos "borító alapján ítéled a könyvet" hányinger közhelyeikkel. Gondolom saját maga csinálja több regisztrációról a pontozást.

A csaj képei alá rengeteg arab, török pedofil írogat, követőinek nagy része is az.

2017. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!