Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám leszerelni a...

Hogyan tudnám leszerelni a mostohaanyámat?

Figyelt kérdés
4 hónapja el kellett meneküljek otthonról röviden a mostohaanyám miatt. Nagyon rám akaszkodott a legtöbb ember szerint pozitív értelemben, de nekem elképesztően kellemetlen volt. Amíg "otthon" laktam sokszor piszkált a lányával, hogy milyen jól néznénk ki együtt, de voltak egyéb dolgok is, ami miatt le kellett lépnem. Miután elköltöztem eltelt 1 hónap és elkezdte kérdezgetni, hogy költözhetne-e hozzám a lánya. Többször is leráztam őket valami nem túl bántó, de érthető szöveggel a kérést, hogy nem szeretném ha hozzám költözne, de elfajultak a dolgok. Konkrétan ismét rám erőszakolni akarja a lányát, de nem csak verbálisan, hanem tettekkel is és ez a mutatvány lassan napi szinten megy. Elég sok mindennel próbáltam már leakasztani őket magamról, volt amikor olyan kegyetlen voltam, hogy fordított esetben én már régen fejbe vertem volna magam, de nem igazán sikerült rájuk hatnom. Lehet erre valami módszert alkalmazni?

2017. dec. 16. 18:10
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Különköltöztél. Nem engedsz be senkit (se mostohaanyut, se mostohatesót). Ha megint rád akarja sózni a lányát akkor mondd következőket: Anyuka, ha ennyire meg akar szabadulni a lányától akkor egy másik pasit keressen neki mert én nem vagyok jó parti aztán nyugodtan hancúrozhat az üres lakásban apuval.

Az anyud beszédét meg elengeded a füled mögött.

2017. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
10%
Ismét egy kérdés, ami fontos tényt nem közöl: hogy a kérdező hím- vagy nőnemű. Látszik ez a válaszokból is (#5 és 6), hogy valami bizonytalanságot éreznek a válaszadók is.
2017. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy férfi!


Kérdező: én kidobnám a kertemből, de ha rossz kedvemben talál, ráhívnám a rendőröket magánlaksértés miatt.

2017. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy te és hány a lány?
2017. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Az nem lenne elég jó, mert van egy öcsém, aki még úgy is otthon marad egy darabig. De kiinduló pontnak nem lenne rossz, ha nem tudnám, hogy ettől ő nem sértődik meg. A nő betegesen rám akaszkodott, de apám szerint ez természetes, mert ilyen egy idilli család.


Fiú vagyok és a mostohaanyám konkrétan megmondta hogy ő azt akarja, hogy én összejöjjek a lányával. De a kérdésnek van egy elég hosszú előzménye pár hónapról korábbról.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2017. dec. 16. 19:02
 16/45 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok a lány pedig 17 éves.
2017. dec. 16. 19:02
 17/45 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi, de most hogy futja neked hirtelen egy házra? Hogy tudtál elköltözni?
2017. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
A banktól vettem fel a "kezdő" kölcsönt, a maradékot pedig részletben fizetem. És akkor költöztem el, amikor mindenki dolgozott/iskolában volt.
2017. dec. 16. 19:37
 19/45 anonim ***** válasza:
50%
ott szúrtad el, amikor megadtad nekik az új cimed..Minek kellett megadni???
2017. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Közöld vele hogy rendőrségre mész ha nem hagy békén.

Azért ez nem semmi milyen elmeroggyantak vannak.

2017. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!