Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám leszerelni a...

Hogyan tudnám leszerelni a mostohaanyámat?

Figyelt kérdés
4 hónapja el kellett meneküljek otthonról röviden a mostohaanyám miatt. Nagyon rám akaszkodott a legtöbb ember szerint pozitív értelemben, de nekem elképesztően kellemetlen volt. Amíg "otthon" laktam sokszor piszkált a lányával, hogy milyen jól néznénk ki együtt, de voltak egyéb dolgok is, ami miatt le kellett lépnem. Miután elköltöztem eltelt 1 hónap és elkezdte kérdezgetni, hogy költözhetne-e hozzám a lánya. Többször is leráztam őket valami nem túl bántó, de érthető szöveggel a kérést, hogy nem szeretném ha hozzám költözne, de elfajultak a dolgok. Konkrétan ismét rám erőszakolni akarja a lányát, de nem csak verbálisan, hanem tettekkel is és ez a mutatvány lassan napi szinten megy. Elég sok mindennel próbáltam már leakasztani őket magamról, volt amikor olyan kegyetlen voltam, hogy fordított esetben én már régen fejbe vertem volna magam, de nem igazán sikerült rájuk hatnom. Lehet erre valami módszert alkalmazni?

2017. dec. 16. 18:10
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Mert apám tudni akarta milyen körülmények között élek ő pedig persze elmondta a nőnek.
2017. dec. 16. 20:03
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez most csúnyán fog hangzani, de kérdezd meg tőle, hogy miért akarja ennyire, hogy szétkeféld a lányát? Ha ő nincs kielégítve, akkor ne a lányán keresztül próbáljon meg.

Lehet, hogy te bejössz a nőnek.


Vagy hívd át magadhoz a lányt egy éjszakára. Beszéld meg vele, hogy adja elő az anyjának, hogy megsértetted vagy nem jöttök ki jól vagy ő undorodik tőled, vagy valami... Ha a lány is kézzel-lábbal tiltakozna ellened, szerintem abbahagynák a hülyeséget.

2017. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Én is mondtam apámnak, hogy a nő nem azázas, de szerinte én csak bántani akarom és ő csak család centrikus, egy jó csakádban így müködnek a dolgok. Egyszer amikor a lányával beszélgettem ő is mondta, hogy tudja, hogy nem normális, amit az anyja csinál éa hogy sokszor furcsa, de azzal próbált myugtatni, hogy higyjem el ő csak jót akar mindenkinek. A nő egyébként elég könnyen meg is sértődik, de amilyen könnyen megyértödik olyan gyorsan meg ia békél.
2017. dec. 16. 20:08
 24/45 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi a helyesírási hibákért, telefonon vizes kézzel könnyen mellépötyögök. Amit mondasz bár nem ilyen csúnyán, de régebben megkérdeztem tőle és azt mondta, hogy szerinte aranyosak lennénk együtt.
2017. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Bocsi, haverom bejelentkezve maradt a gépen, a fiókjában. :)
2017. dec. 16. 20:24
 26/45 anonim ***** válasza:
68%
Aha... Ezt buktad.
2017. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Mit buktam ezen?
2017. dec. 16. 20:28
 28/45 anonim ***** válasza:
80%

"Bocsi a helyesírási hibákért, telefonon vizes kézzel könnyen mellépötyögök."

"Bocsi, haverom bejelentkezve maradt a gépen, a fiókjában."


Belépve maradt... na persze. Először telefon aztán gép. (Igen, ilyen kötekedős vagyok, hogy a kettő nekem sosem ugyan az.)

2017. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
20%
Akkor hogy értsd: itt volt haverom, aki leült facebookozni de megnézte a gyakorikérdések fiókját. Ez a kérdés külön lapon volt megnyitva. Emiatt én telefonról írtam a kommentet és mivel visszaengedett a géphez így innen válaszoltam, de a másik lapon nem láttam, hogy ő van bejelentkezve, mivel az oldal nem frissül. Így gyakorlatilag akkor vettem észre, hogy nem a saját fiókomban vagyok, amikor hiába nyomtam a saját kérdésekre nem volt ott. Így már világos?
2017. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
28%
Itt VOLT a haverod, de még mindig az ő fiókját használod? EZ ILLEGÁLIS.
2017. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!