Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám leszerelni a...

Hogyan tudnám leszerelni a mostohaanyámat?

Figyelt kérdés
4 hónapja el kellett meneküljek otthonról röviden a mostohaanyám miatt. Nagyon rám akaszkodott a legtöbb ember szerint pozitív értelemben, de nekem elképesztően kellemetlen volt. Amíg "otthon" laktam sokszor piszkált a lányával, hogy milyen jól néznénk ki együtt, de voltak egyéb dolgok is, ami miatt le kellett lépnem. Miután elköltöztem eltelt 1 hónap és elkezdte kérdezgetni, hogy költözhetne-e hozzám a lánya. Többször is leráztam őket valami nem túl bántó, de érthető szöveggel a kérést, hogy nem szeretném ha hozzám költözne, de elfajultak a dolgok. Konkrétan ismét rám erőszakolni akarja a lányát, de nem csak verbálisan, hanem tettekkel is és ez a mutatvány lassan napi szinten megy. Elég sok mindennel próbáltam már leakasztani őket magamról, volt amikor olyan kegyetlen voltam, hogy fordított esetben én már régen fejbe vertem volna magam, de nem igazán sikerült rájuk hatnom. Lehet erre valami módszert alkalmazni?

2017. dec. 16. 18:10
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Ha a volt-ot úgy értettem a gépnél. Ha annyira érdekel egymást váltogatjuk a gépnél. :) Nem mintha a kérdésnek ez része lenne...
2017. dec. 16. 21:00
 32/45 anonim ***** válasza:
83%
Tipp: miért nem mutatod be havert mostohamaminak és a leányzónak? Hátha fordul a kocka..
2017. dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Mivel, amikor otthon laktam majdnem minden hétvégén együtt lógtunk így jól ismerik. :)
2017. dec. 16. 21:13
 34/45 anonim ***** válasza:
Ne hari de annyira rohogok ezen az autós sztorin hogy akkor most hoznák a csaj cuccait. :D igen, a no nem szazas es nem fogja erteni a finom celozgatast. Erelyesen kell megmondani h NEM es ezt mar megbeszeltetek. Tema lezarva es elvonulsz. Illetve kerulni nem tudod oket?
2017. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
15%

Felnevelt te meg ilyen beképzelt bunkó állat vagy hozzá?

Kívánom, hogy majd éld át azt amit ő!

2017. dec. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Ki momdta, hogy ő nevelt fel? De ezek szerint a korábbi kommenteket se olvastad el, mert ott benne van, hogy körülbelül 1 éve tart ez az egész. Nagyon felnevelt. És még ha ő nevelt volna fel sem értem miért és mit kellene kezdjek az ő lányával.
2017. dec. 17. 07:06
 37/45 anonim ***** válasza:
Na itt a megoldás. Megkéred a haverod, hogy játssza el, hogy összejöttetek. Igen, mondd azt a drága mamának, hogy meleg vagy/lettél. Erősen kétlem, hogy ezután zaklatna többet a lányával.
2017. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
18 évesnek melyik bank ad hitelt?
2017. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan h HITELT semelyik bank nem ad NULLA kezdötökével? Pláne olyat amiböl egy kb 10 millás (ott kezdödnek az árak kb) családi házt megvehetsz...
2017. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Továbbá a saját maga által belinkelt korábbi kérdésében olvasható, hogy májusban még annyit sem keresett suli mellett, hogy albérletbe költözhessen. Ha azóta meg is táltosodott és hirtelen rábízták a Mircosoft hazai vezetését sem fog ennyi munkaidő után, nopláne éppenhogy nagykorúan szóba állni vele egy bank sem. Lakás célú hitelt nem adnak neki, személyi hitelt még úgysem, esetleg kicsikarhatott magának egy folyószámlahitelt(bár azt is kötve hiszem), abból meg nem fog házat venni. A nagykorúság csak elméletben az alsó korhatár, a bankok zöme 23, nagyon megengedő esetben 21 éves kor alatt szóba sem áll senkivel, házaspárok kétkeresős, hosszűtávú munkaviszonnyal beadott hiteligényeit dobálják havonta ezrével vissza. Trollnak is nagyon gyenge a kölök, de én azt mondom, ha olyan frankó csávó, hogy a hazai bankszektor egyike fennállása óta először pont neki adott a semmire hitelt 18 évesen, akkor bizonyára az sem okoz neki gondot, hogy a zárt-osztályra való mostoháját a kölkével együtt elhajtsa melegebb éghajlatra.
2017. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!