Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tűrjem el, hogy anyám kutakodi...

Tűrjem el, hogy anyám kutakodik utánam és elolvassa az emailjeimet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Keveset osztok meg vele, mert minden miatt pánikrohamot kap, már 21 éves vagyok. Karácsonyra hazamentem, és véletlenül úgy hagytam a gmailt, ő pedig mindent elolvasott, a pénzügyeket, a költözést, és a személyes dolgaimat. Szerintem nagyon undorító dolog, és most rá sem tudok nézni. Már igaz nem vagyok otthon, de ezek a saját dolgaim. Jogosan akad ki, a tartozásom miatt, de ez rám tartozik, senki másra.
2018. jan. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
20%
Miért ekkora nagy dolog ha a saját anyád a saját gépén elolvasta amit te úgy hagytál? Ha nincs mit titkolnom akkor felőlem te is elolvashatod a leveleimet. A saját anyám meg főleg. Ha van mit titkolnom akkor meg rohadtul vigyázok arra amit elakarok titkolni. Szóval rohadtul felfújtad ezt a dolgot. A tartozásod nyilvan nem rá tartozik de majd ha nem tudod fizetni és hozzá mész segítségért akkor majd már mondhat véleményt ugye? Egy kicsit tisztelni kellene anyádat és nem hisztizni mint egy tini. Történt ami történt aztán legközelebb ha nem akarod beavatni a dolgaidba akkor nem teregeted ki a leveleidet. Anyádat meg becsüld meg ha tényleg csak ennyi a történet.
2018. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
56%

"Tűrjem el...?"

Természetesen ne tűrd el.

De hát nem is tűrted el, hanem véletlenül meg tudta nézni, meg is nézte, te kiakadtál, gondolom megmondtad neki a magadét. Ezzel az ügy lezárult.

Ezután jobban vigyázol. Tehát nem fogja többet elolvasni a leveleidet.

A probléma innentől megoldva, ami meg megtörtént, azt úgysem lehet visszacsinálni.

Az érthető, ha emiatt ezután még kevesebbet keresed, még ritkábban mész haza, még kevesebbet beszélsz a dolgaidról.

2018. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
74%
Nekem semmi titkom, de ne kutasson utánam senki meg ne akarja nézni a semmitmondó ostoba hírleveleimet se. Azért álljunk már meg.
2018. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
77%
Féltés,persze,és ahhoz feltétlen magán leveleket kell átnézni,meg kutatni,baromi jo kapcsolatokra utal,aki szerint normális az ilyen,az turje is hogy Anyuci meg Apuci még harmic éves felnőtt nonek a bugyijábva is benéz. :O Pofám leszakad.
2018. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenek a nők. Az én feleségem is ha tudna mindent elolvasna. Bele ütné minden sz..ba az orrát. Egyszerűen ez egy borzasztó rossz női tulajdonság, még ha most sokan felfogják a vizet kapni.
2018. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
37%

#14 [link]


Elég beteg párhuzamot találtál ki. Mond csak, nálad minden rendben?

Ha valaki belenéz az email fiókomba, amit én hagyok ott, hogy bárki hozzáférjen, elbeszélgetek vele. Ha valaki a nemi szervem fogdossa úgy, hogy nem egyezek bele, akkor az nemi erőszak és fegyház jár érte.


Közelről sincs egy kategóriában a kettő. Térj észhez!

2018. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
22%

Úgy néz ki többen is egyetértenek azzal, hogy a nemi erőszak azonos kategória az ott hagyott személyes levelek elolvasásárával.


Komolyan gondoltátok ezt? Tényleg ennyire nem tudjátok végiggondolni, mi a különbség a kettő között? Elhiszem, hogy vannak ilyen emberek, de nagyon érdekel, hogy miért gondolkoznak így!

2018. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
83%
Elozo, 31 éves szomszéd nőnek még pasija se lehet ere érttetem h benéznek a bugyiba is,de ő is turi h lakás kulcsa sincs,csak dolgozni mehet és haza,korülotte mindenki családos baromi jo érzés lehet neki a szitu... Én normálisnak érzem magam,mert nem kutat Anyuci utánom ,mert van bizalmi kapcsolat,nem kell kutatni,és van privát pszféra is.. Némelyik Anyuka ,még a 18 évest is megszoptatna,nem engedik leválni a csecsről a felnőtt embereket,látszik milyen toketlen életképtelen generácio no épp fel..
2018. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
84%

Ideje lenne nálunk is egy-két hasonló ügy:

[link]

elképesztő, hogy egyesek már alanyi jogként, max kis hibaként kezelik mások leveleinek az elolvasását.

2018. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
67%
ha annyira aggódik, akkor fel kellett volna törni a malacperselyt és megdobni téged egy kis lóvéval, nem belepofázni
2018. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!