Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tűrjem el, hogy anyám kutakodi...

Tűrjem el, hogy anyám kutakodik utánam és elolvassa az emailjeimet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Keveset osztok meg vele, mert minden miatt pánikrohamot kap, már 21 éves vagyok. Karácsonyra hazamentem, és véletlenül úgy hagytam a gmailt, ő pedig mindent elolvasott, a pénzügyeket, a költözést, és a személyes dolgaimat. Szerintem nagyon undorító dolog, és most rá sem tudok nézni. Már igaz nem vagyok otthon, de ezek a saját dolgaim. Jogosan akad ki, a tartozásom miatt, de ez rám tartozik, senki másra.
2018. jan. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, hogy mi van a mai szülőkkel. Az teljesen normális, hogy aggódik és kíváncsi, de ezt nem tudná megbeszélni veled, szemtől szemben? Én szó nélkül kijelentkeztem volna, és felhívtalak volna, hogy mikor tudnánk találkozni, jólesne egy beszélgetés, vagy akármi. Annál nincs undorítóbb, amikor egy szülő a felnőtt gyereke után kutakodik, ha megvan rá a lehetősége.
2018. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
79%

"Ilyenek a nők. Az én feleségem is ha tudna mindent elolvasna. Bele ütné minden sz..ba az orrát. Egyszerűen ez egy borzasztó rossz női tulajdonság, még ha most sokan felfogják a vizet kapni."


Na, megjött a nagy sztereotípiagyártó. Szeretem, amikor egy ilyen kérdés láttán máris általánosságban ír valaki a jelenségről. Nem minden nő néz bele a családtagja/párja e-mail fiókjába, ha az véletlenül úgy hagyta. Ha szeretne nekem megmutatni valamit a levelei közül, akkor természetes, hogy látok mindent, de ez nem igazán jellemző, persze. De akkor sem néznék bele senki (még egy vadidegen) levelezéseibe se, mert tudom, hogy nekem is, mint mindenki másnak, megvannak a saját privát dolgai. Nem kell azonnal valami hatalmas titokra gondolni (főleg, hogy egy e-mail fiók az utolsó, amiben annyi titok lehet, csak a sok marhaság, amit küldenek), de az tény, hogy mindenkinek megvan a saját magánszférája, amibe senki sem kotnyeleskedhet be, főleg nem a szülő, akiben elvileg megbízunk.

2018. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
83%
De most komolyan, ha ti meglátjátok, hogy szülők, tesók, gyerekek, akárki nyitva hagyja az emailjét, akkor kényelmesen leültök elé, hogy "hmm, de jó, egy kis olvasnivaló"?
2018. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
32%
Egyáltalán honnan tudod hogy mindenbe beleolvasott? Nem vagy paranoiás. Lehet hogy csak pont megnyitott egyet amikor "rányitottál" mert azt hitte hogy az övé. Vagy ha nem ez a helyzet akkor honnan tudod hogy beleolvasgatott mindenbe? Mondta?
2018. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
89%
Én tudom a lányom kódját a telefonjához és ráadásul naplót is ír (tollal, füzetbe) amit állandóan elöl hagy. Soha életemben bele se lapoztam a naplójába, sem a telefonját nem nyitottam ki egyetlen egyszer sem. Tiszteletben tartom a magánéletét. – és még csak 17 éves. Ha felnőtt lesz, sem fog ez változni.
2018. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
92%
#25, pont ez a normális hozzáállás.
2018. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
73%

"tudod hány huszon éves no nyig a gyakorin h Apu Anyu nem eengedi h a párjával aludjon párja legyen. Ezekre az agyatlan szulokre utoltam" - utolsó, ehhez ugye kell egy olyan "gyerek" is, akivel ezt meg lehet csinálni, aki ezt eltűri...

A 79%-os meg tényleg nem értem min pözsög, a vérfertőzés is, meg a magántitok megsértése is a büntetőjog asztala, az előbbiért 3 évet, az utóbbiért igaz csak 1 évet lehet kapni ma Magyarországon.

2018. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
31%
A cipő odébb rakása is nemi erőszaknak számít nálad kedves szociopata?
2018. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
62%
#31, egyik bűncselekmény összevethető egy másik bűncselekménnyel, bármilyen kényszeresen is próbálod itt mentegetni a Kérdező bűnöző anyját.
2018. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
88%
A bugyiba nyúlást nem párhuzamként hozta fel. Túlzással szemléltetett. Reductio ad absurdum. Nem igaz, hogy először találkozol evvel, hogy szó szerint érted.
2018. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!