Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tűrjem el, hogy anyám kutakodi...

Tűrjem el, hogy anyám kutakodik utánam és elolvassa az emailjeimet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Keveset osztok meg vele, mert minden miatt pánikrohamot kap, már 21 éves vagyok. Karácsonyra hazamentem, és véletlenül úgy hagytam a gmailt, ő pedig mindent elolvasott, a pénzügyeket, a költözést, és a személyes dolgaimat. Szerintem nagyon undorító dolog, és most rá sem tudok nézni. Már igaz nem vagyok otthon, de ezek a saját dolgaim. Jogosan akad ki, a tartozásom miatt, de ez rám tartozik, senki másra.
2018. jan. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a 40essel. Ha egy szó viccben, ezt látod akkor tényleg segítségre van szükséged. Nem rosszindulatból
2018. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
11%
Inkább annak van szüksége segítségre, aki ebből "viccet " csinál. Mert komoly gondok vannak a fejében.
2018. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
79%
#42, direkt tereled a témát? Itt egy olyan anyáról van szó, aki bűncselekményt követett el a lánya kárára (levéltitok megsértése, Btk 224. §), erről kellene véleményt alkotni.
2018. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó hagyd már abba ezt a bűncselekményezést... komolyan... ha nem értesz a joghoz, legalább ne tegyél úgy, mint aki ért hozzá... hol lenne már ez bűncselekmény... pláne pedofíliával egyenértékű...
2018. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, visszatérve a kérdésedre, szerintem hanyagold a kommunikációt anyáddal a következő hónapokban, ne keresd, ha keres, pattintsd le (hacsak nem azért keres, hogy bocsánatot kérjen a tettéért), majd csak elgondolkodik.
2018. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
66%
#44, ne terelj, ne offolj, ne relativizáld a bűncselekményt.
2018. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
12%
Szóval van, aki feljelentené a sajt anyját, mert belenézett egy nyitva hagyott dokumentumba. - Ez hihető. Főleg az után, hogy szexuális bűncselekménnyel egyenértékűvé tette a válaszolók nagy része az esetet.
2018. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
2%
67% miféle bűncselekményt? Az ész megáll... 🤦
2018. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!