Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akarja a csaladom hogy...

Miert akarja a csaladom hogy dolgozzok?

Figyelt kérdés

Apamrol van szo, meg anyamrol, nincs vegzettsegem 26-vagyok jelenleg minden erofeszitesem azon van hpgy vegezzek az egyetemen, iden vettek fel, nagy nehezen.

De jol tanulok,viszont apamnak az nem eleg.

Erettswgivel regebben probaltam munkakat keresni, semmi nem jott ossze, gyarba meg vissza nem megyek,ami van ott az embertelen .

Epp ezert tanulok,hogy legyn egy szakvegzettsegem 2 even belul.

Viszont napi 10 orat tanulok,mert nem halaszthatok,igy is elkestem.

Apam meg veszekszik velem allandoan hpgy dolgozzak,keressek penzt,nem erti meg hpgy ugysem fogok talalni, meg az egyetem lekot. Oke 26 vagyok, de nem erzem magam annyinak ,mivel 5 es fel evet begubozva eltem a kis szobamban. Nem csajaoztam, nem baratkoztam,nem haverkodtam,nem ismerkedtem.


2018. máj. 11. 18:58
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/206 A kérdező kommentje:

Tudod akik nwem tanultak tovabb, azok v protekcioval dolgoznak rokonsag eltartja.sot ismerek olyanokat is akik csaladi vallalkozasban dolgoznak

Segedmunka? Dolgoztam mar,es elloptak a fekete boruek a telefonomat oda nem.

De nincs sok valasztasi lehetoseg,ezert szerzek szakmat, azaéatt az ido alatt amig szakmat szerzek csak ejszakai munkavegzes johet szoba heti 2 nap.

Ennyi. Heeti 2 nap majd dolgozok, boven eleg annyi suli mellett, csomagokat rakodni, egy zsi.. postanal.

Jogsim miert nincs? Mert nincsen ra 200 ezrem. Jogsival pl eltidnek menni arufuvarozonak, sokan csak disznek teszilk le.

Pl lennw targoncajogsim eltudnek menni taergoncasnak, csak 120 ezer az okj tanfolyam.

Pl lenne muszaki elado vegzettsegem eltudnek menni muszaki boltba pl media marktba csak 320 ezer ft a tanfolyam ara.

Gyogymasszor szinten ami meg jo.

Ahova most jarok egyetemre se ingyenes csak itt van diakhitel,

2018. máj. 14. 09:27
 142/206 anonim ***** válasza:
100%
De két napja lógsz itt ezen a kérdésen, és mindenkinek külön elmagyarázod, miért nincs időd, energiád elmenni a dolgozni. Hát most már látjuk, hogy nem a tanulás akadályoz, hanem az, hogy egy munkakerülő lustag.c.i vagy. (Mondjuk eddig is világos volt, de most be is bizonyítottad.)
2018. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/206 A kérdező kommentje:
Menjel te dolgozni,ha arra van idod hogy itt gykn oszd az esztxdddd akkor te sem dolgozol hanem gykzolxddd
2018. máj. 14. 09:34
 144/206 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted, hogy én nem a társadalmon neg anyám nyakán élősködök. Csak én írtam 1 hozzászólást, te meg hatvanat. Remélem, érzed a különbséget, te munka hőse.
2018. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/206 anonim ***** válasza:
100%
De hogy az ilyen senkiházik terhelik a bolygót... istenem. Legalább valami hasznod lenne, te szerencsétlen.
2018. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/206 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,elárulom neked,8 általánossal is lehet munkát találni.Nekem is van olyan 29 éves kolléganőm,aki így dolgozik nálunk,mert amit csinál,ahhoz nem kell kifejezetten végzettség.
2018. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/206 anonim ***** válasza:
100%

kifogás kifogás kifogás kifogás.

Persze mert az országban élő összes ember az országban akinek nincs felsőfokú végzettsége (nagyon sok) azok mind!!! protekciósok :D És ezt gondolom le is ellenőrizted. hisz minden nyitott pozícióra jelentkeztél ami elérhető, és így tudod. jaaa vagy csak hasadra csaptál.

Mert a segédmunkás meglop...értem gondolom ha a BKV-n egyszer kizsebeltek akkor arra se szállsz már fel többet mert ott mindenki zsebes.

Te egy kretén vagy! Csak azt nem tudom miért írtál ki kérdést ha úgyis mindenki hülye csak te nem.

2018. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/206 anonim ***** válasza:
100%

Takarodj ilyen meki meg KFC szintű helyekre. krumplit sütni meg kasszázni szerinted kit vesznek fel? Professzorokat?

Gombaként nőnek már ki Bp-en minden sarkon van egy. Rengeteg! De tudom az is protekciós XDXD Bár ha én lennék a főnök előbb vennék fel egy protekciós sorozatgyilkost mint téged b..meg. Hányok az ilyen emberektől.

2018. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/206 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mártír. Szorongsz, időd, energiád nincsen, jó kifogás mindez, tényleg.
2018. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/206 anonim ***** válasza:
27%

Huhh, beleolvastam itt néhány hozzàszòlasba. Kicsit meglep, hogy ennyire lehurrogjàk a kèrdezőt.

Szerintem elég sokan vannak, akik ilyenkor még a szüleikkel èlnek együtt ès tanulnak.

Nàlam kicsit màs volt a szitu de pròbàllak megèrteni, miutàn màr kaptàl bőven leszòlàst.

Èn 27 vagyok ès 3 ève dolgozom külföldön betanìtott munkàskènt.

Az egyetem elèg jòl haladt a 4.èvig, de ott megrekedtem a nehèz vizsgàkon. Èn màr nagyom mentem volna dolgozni, de a szüleim nem engedtek. Azt mondtàk előbb fejezzem be az egyetemet ès diplomàval szèpen munkàba àllok. Nem vagyunk gazdagok, nem azèrt mondtàk ezt mert könnyű volt eltartani 24 èves koromig, de a legjobbat akartàk nekem, hogy ne kezdjek el dolgoNi valahol diploma nelkül mert akkor sose lesz meg az egyetem. Elrontottam... nem volt türelmem ìgy màs nem maradt, nem akartam rajtuk èlősködni, külföldön talàltam fel magam de nagyon bànom h nem lett meg a diploma. Viszont nagyon örülök, hogy a szüleim nem ìgy gondolkozak mint itt sokan, hogy kivàgnak mert èlősködök. Huhh, a sajàt gyerekemmel sose tennèk ilyet ès amit tudok megtennèk èrtük, az utolsò falat kenyeremet is neki adnàm hisz a gyermekem!! Termèszetesen igyekeznèm jò irànyba terelgetni az èletben ès hogy feltalàlja magàt, de azèrt nem ilyen önzően hogy felnőtt vagy mostmàr ne èlősködj rajtam, milyen szülő az ilyen...

2018. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!