Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednéd, hogy a melegek...

Engednéd, hogy a melegek örökbe fogadhassanak gyereket? Akár 2 nő, akár 2 férfi.

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom. Indoklást is írjatok.

Én engedném.



2018. máj. 23. 10:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
79%
#119 igen, bemutatja a 2 apukát mert átlag ember úgy neveli a gyerekét hogy tudja léteznek ilyen családok.
2018. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim válasza:
0%
Miért engedném? Mi lenne,ha a gyerek úgy jönne haza iskolából,hogy Pista tanárbácsi azt mondta,hogy hozd be az anyukád/apukád nap lesz holnap.Ez esetben ő,akinek mondjuk két apja van,kit visz be? Kisminkeli az egyik apját,és azt mondja hogy az anyja? Már ha tudja mi az.. Nem normális körülmények között nőne fel. Igaz,nyilván szomorú,hogy nem lehet gyereke két azonos nemű embernek (legalábbis számukra),de most nem az ő,hanem a gyerek érdekeit kell nézni.Néhányan valóban jól bánnak velük,szeretik őket,foglalkoznak velük,és jó az anyagi helyzetük. De ennek az ellentéte is előfordulhat. Hidd el,a melegek sem szentek,ahogyan a heterók sem. Attól még,hogy meleg,nem kell sajnáltatnia magát..Sőt,láttam egy retek LGBT-s (vagy mi az isten) képet,amire az van írva,hogy "We're humans" vagy ilyesmi. Na de persze a heteroszexuálisokat meg sem említették,mondjuk én nem is akarok egy ilyen köcsög társaság része lenni.Bár azt kikérem magamnak, (És többi hetero társamnak) hogy mi nem vagyunk emberek. Oké,nyilván nem így értették,de ez sértő.És még a melegeket és a többi hulladék szexualitásúakat csúfolják,kinevetik stb.. Na persze,de az nem merült fel,hogy ez fordítva is elsülhet? Amint az előbb írtam,a melegek sem szentek. Ahogy mi,heterók sem. Áh,mindegy is,úgyis lepontoz majd a kérdező,mert tuti homofób vagyok. Szerintem semmi baj azzal,ha a normálisak körébe tartozom. Nyilván nem szólnák le egy meleget,vagyis akkor igen,ha az esetleges párjával az utcán csókolóznak,megfogkóják egymás kezét,stb. Egyébként higyjétek el,ez nem normális állapot. Az LGBT-hez hasonló sz4rságokat pedig be kéne tiltani,mert csak sajnáltatják magukat. F
2019. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim válasza:
0%
*megfogják
2019. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
100%

Engedném, akkor is így gondolnám ha heteró lennék. Nyílván vannak normális párok, de sajnos azt látom hogy a "szentfazék" pároknál jellemző hogy családon belüli erőszakot követnek el, alkeszek, megcsalják egymást és a gyerekkel is úgy bánnak mint egy ronggyal, ennél még egy meleg/leszbikus pár is jobb.


Az árvaháznál az is biztosan jobb ha meleg/leszbikus pár nevel gyereket.

2019. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
90%
A homofóbok valójában melegellenesek. Ők nem pusztán nem bírnak minket, hanem ki is írtanának minket. Az ő esetükben a homofób locsogásuk annyit ér mint mikor az oltásellenes barmok inkább beteggé teszik a gyereküket, mint beoltatnák őket. Vagy ehhez hasonlóak a laposföldhívők, a chemtrail hívők is.
2019. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
0%
Nem tud megadni egynemű pár rengeteg olyan dolgot, amit évezredek óta hordozunk a biológiánkban, és az ősgénjeink között. Ahogy Bagdy Emőke is mondja, egy kisfiú ha kap a kezébe egy botot, rögtön csapkod vele. Egy kislány kavargat vele. Tudom őket kielégítené a tudat, de milyen torz képe lenne annak a kisgyereknek a családról? És 3-generációval később hová lenne ez-az amúgy is beteg társadalom. társadalom? Hülye példa az alkoholista szülők gyereke, ismertem olyan meleg párt ahol részegen verte a fiatalabb az idősebb párját.
2020. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
100%
126, én intézetben nőttem fel, nem volt se anyukám, se apukám. Mégis tudom, mi az az anyuka és apuka. Rengeteg gyerek nő fel úgy, hogy nincsenek nagyszülei vagy testvérei, vagy az egyik szülője egyedül neveli, mégis tudják, mi egy család lényege. A gyerek nem hülye, akkor is megtanulja ezeket a dolgokat, ha az ő életében soha nem voltak jelen. Ha már intézetnél tartunk, én bármit megadtam volna, hogy örökbe fogadjon egy család. Akár azonos nemű szülők is, nekem teljesen mindegy lett volna, csak annyit szerettem volna, hogy szerető otthonom és családom legyen. Sajnos ebből kimaradtam. Ha szabadna az azonos nemű pároknak is örökbe fogadniuk, talán lett volna olyan család, aki magához vett volna.
2020. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!