Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednéd, hogy a melegek...

Engednéd, hogy a melegek örökbe fogadhassanak gyereket? Akár 2 nő, akár 2 férfi.

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom. Indoklást is írjatok.

Én engedném.



2018. máj. 23. 10:31
 81/127 anonim ***** válasza:
21%

"Azzal sincsen baj, hogy szalmabáb érvelést folytatsz."


Esetleg próbálkozz értelmes és tényszerű érveléssel, ezt ugyanis még nem láttam tőled.:D

2018. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
98%
Azzal büntetni gyermekeket hogy később vagy ne kerüljenek családba, párokat, hogy ne lehessen család, MERT a külvilágban felülreprezentáltak (még) sajnos a bunkók, az a fordítva a lovon ülés esete.
2018. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
97%

81

Éppen ezért kérdeztem, hogy nehéz volt-e így elvégezned az iskoláidat.

2018. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
97%
81-es, egyébként miért más érveljen egyéb módon, ha te harcolsz szalmabábokkal?
2018. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
98%

Látom ezt sokan nem tudják itt, de egyedülállók jelenleg is fogadhatnak örökbe, ez nem újdonság. Sok meleg pár így fogad örökbe most is.


Egyébként meg nem értem a hisztit. Az hogy melegek is fogadhassanak örökbe, az nem azt jelentené, hogy akkor holnaptól, mint a boltba, besétálhatna boldog-boldogtalan meleg pár és tucatjával vinnék haza a kölköket. Ha valaki örökbe akar fogadni, akkor előtte akár évekig is szopatják, vizsgálják, ellenőrzik, felmérik, átnézik, tényleg csak épp a se_ggébe nem kukkantanak fel, de lehet még oda is.

Közben meg mindenféle jött-ment, putris suttyó futószalagon tolhatja ki magából a pulyákat, lehet mindegyik más "apától" van, de hát semmigond, ez nem zavar senkit, csak jajj-jajj nehogy a .uzik boldogok legyenek, mert csak. Na ez a hányinger.

Egyébként ha valaki annyira izgul, hogy jajj mi lenne azzal a szegény melegek nevelte gyerekkel, akkor ne legyen rest felcsapni az internetet, mert rengeteg-rengeteg gyerek felnőtt már, akiket melegek neveltek, mind külföldön, mind Mo.-n. Nagyon sok ilyen felnőtt 'gyerekkel' készített interjú van fent a neten. Nem kell találgatni, hogy mi lenne ha, mert már van. Csak most csak olyan jó magyar módra ügyeskedve tud egy meleg pár gyerekhez jutni, mert a hivatalos út nem létezik.

2018. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 anonim ***** válasza:
24%
Ismétlem, nem ártana érveket leírni. Előtte pedig megpróbálni értelmezni mindazt, amit leírtam:D Szánalmas.
2018. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
86%

86

Persze, persze.

2018. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:
78%
Persze.
2018. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
90%

A probléma ott kezdődik, hogy azt írtad "melegek" és "engednéd". Mit engednél meg rajta?? Ők is ugyan olyan emberek, mint a heterók. Heterók között és köztük is van olyan, aki rosszul bánik a gyerekkel, vagy meg sem érdemelné, ez nagyon nem nemi beállítottságtól függ. Aki azt írta, hogy a heterók élvezzenek előnyt örökbefogadásnál:

Szóval ha a boltban sorban állsz, és olyan ember áll előtted, akiről tudod, hogy meleg, akkor elé furakszol? :D Nem vagyok meleg amúgy, de ez vicc.

2018. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 anonim ***** válasza:
87%
Persze, heteró párok közül is vannak legalább olyan borzasztóak nameg minél kevesebb gyerek vn intézetben annál jobb
2018. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!