Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednéd, hogy a melegek...

Engednéd, hogy a melegek örökbe fogadhassanak gyereket? Akár 2 nő, akár 2 férfi.

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom. Indoklást is írjatok.

Én engedném.



2018. máj. 23. 10:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
14%
Ahogy olvasom a válaszokat, látom, hogy a legtöbb mind az engedély felé hajlik. Tényleg ilyen sok liberális gondolkodású ember van ezen az oldalon? Kicsit elgondolkodtató. Persze az is lehet, hogy a többség nem hetero, akik itt válaszoltak. Nem bántásból írom, nincs bennem semmi előítélet,csak úgy elgondolkodtam ezen. :)
2018. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
76%

Igen. A gyereknek az a legfontosabb, hogy szeretetben nőjön fel.

Ugyanakkor okkal vet fel olyan problémákat a kérdés, hogy miknt befolyásolja ez a gyerek közösségi életét? Hiszen mint tudjuk, az emberek jelentős része homofób, kis korától kezdve korlátoltságot nevel a gyerekbe, aki a legőszintébben és a legkegyetlenebb módon fejezi ki, ha valami nem illik a szerinte normális világba.

A világ egyes részein normális, és a gyerekeket is toleranciára nevelik, de ebben az orszátban sajnos még nem tartunk itt. Az embereknek és a gondolkodásmódnak kell változnia, hogy ez a kérdés valós eséllyel kerülhessen közvélemény elé, mert a jelenlegi országunkban akárhogy is nézzük, a gyerek közösségi élete sérülhet. Nem az örökbefogadó szülei miatt, akik szeretik őt és egymást, hanem a világ miatt, ami őket körülveszi.

2018. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 kovpet ***** válasza:
84%

De milyen érv már, hogy "legyen a gyereknek anyja meg apja"? Nyilván legyen, de akinek van, azt senki nem fogja örökbe fogadni, mert nincs rá szükség. Akit örökbe lehet fogadni, annak nincsenek szülei. Árvaházban él. Neki jobb szülőknél, akkor is, ha azok egyneműek. Persze jobb, ha nem egyneműek, de az árvaházi létnél az egynemű szülők egyértelműen jobbak.


"- melegek gyengédsége gyerek iránt is gyanúsabb lehet, ennyi idős fiatal már jobban el tudja dönteni, hogy mi helyén való, mi nem neki"


Hetero is lehet pedofil meg meleg is. Akkor most soha senki ne fogadhasson örökbe senkit?


A felnőtt örökbefogadása meg külön vicces rész a kommentben. :)

2018. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 anonim ***** válasza:
1%

Es mi lesz Istennel?

Annak a gyereknek lesz eselye kozel kerulni Istenhez es ezaltal az orok elethez?

2018. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 anonim ***** válasza:
91%

34:

"Isten tett téged meleggé, ő így szeret téged, és a pápa is"-mondta pár nappal ezelőtt Ferenc pápa.


Olvass utána!

2018. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/127 anonim ***** válasza:
89%

Nekem meg sok tesóm van, mind idősebb, ezért mindig nekem volt a legidősebb anyukám, mert majdnem 40 volt, amikor születtem. És kicsúfoltak, mert öreg anyukám van.

Ha valakit kicsúfolnak, mert két apukája van, ugyanott tart. Attól még nem kell megosztani egy család lehetőségétől, mert lehet, hogy valakinek nem tetszik majd.


Nekem csak anyukám volt, meg csak nővéreim és még a nagymamám is velünk élt. Csak női nevelőim voltak bölcsiben, oviban, általánosban és gimiben is csak 2 férfi tanárom volt. Nem ismertem felnőtt férfiakat, mégis tudam, hogy általában másoknak van apjuk is.

Ja és így is hetero lettem, hogy csak nők és lányok vettek körül.

2018. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/127 anonim ***** válasza:
88%

31-es:

A válaszolók többsége olyan, gyakran többgyerekes heteroszexuális ember, aki tökéletesen tisztában van azzal, hogy a szülők nemi irányultsága mennyire nem játszik szerepet a gyerekek érzelmi és értelmi, valamint morális fejlődésében.


Valamint azt is tudják, hogy intézetben nevelkedni egy pokol, és egy szerető család mindennél jobb. vagy egy szerető szülő.

2018. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
11%

#35.

Miert vagy te abban olyan biztos,hogy a papa "epelmeju" es valoban jot akar az emberisegnek?

Az embereket meg lehet teveszteni.

Es Isten miert pusztitotta el Sodoma es Gomora varosat?mert elterjedt benne a homoszexualitas.

Errol megfeledkezett a "papa"

2018. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
10%
37-es: honnan tudod vagy veszed, hogy a válaszadók többsége heteroszexuális, több gyermekes szülő? Azért erre kíváncsi lennék.
2018. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 anonim ***** válasza:
7%

Oké, de azt képmutató dolog állítani, hogy a melegekben nincs nagyobb hajlam a pedofiliára, mint az átlagemberekben.


Jó példa rá az egyház, a legtöbb gyülekezet szinte örül ha tudja azt, hogy a papjuknak a kántornő vagy házvezetőnő a szeretője, mert az ilyenek nem molesztálnak gyerekeket.

2018. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!