Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak...

Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak egy 15 éves barátnője lenne, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:

És nem, még mindig nem gyerek a 15 éves. Az más dolog, hogy a legtöbb 15 éves úgy viselkedik, mint egy ovódás, de vannak kivételek. És nem, nem azokra a gondolok, akik 18-nak néznek ki, smink, műköröm, stb... És igen, lehet sok az az 5 év, de egy korabeli srác is ugyanúgy kihasználhatná, mint egy 20 éves, nem? Lehet gáz vagyok meg minden, de legalább nem használom ki. Különben is, tisztában vagyok azzal, hogy bizonyos dolgokhoz még túl fiatal, nem is erőltetnék rá semmi olyat, amit ő nem szeretne. Meg egyébként is, ő még várni szeretne vele és én ezt tiszteletben tartom.

De tudjátok mit? Bocs, hogy szerelmes vagyok és hogy nem egy olyan korombeli lánnyal vagyok együtt, akit nem is szeretek, csak hogy mindkettőnknek x$ar legyen!

2018. máj. 29. 21:22
 22/80 anonim válasza:
68%

Férjem 34 volt mikor megismert engem, aki 19 voltam akkor.....kicsit més szitu, abból a szempontból, hogy ugye itt már én is nagykorú voltam, de anyósom majdnem infarktust kapott , mikor először szembesült az életkorommal.....aztán idővel rájött,hogy sokkal jobb párja (most már felesége) vagyok a fiának, mint a másik menye, aki nálam 10 évvel idősebb.....

Az életkor relatív....lehet valaki 40 évesen is gyerekes és 15 évesen is érett gondolkodású......ez a körülményektől függ, amit csak az adott ember tudhat.....

Egy kapcsolatba 5 év pedig bőven belefér még több is, én már csak tudom 😉

2018. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
42%
Fejezd már be az erőlködést.
2018. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
30%
#24: Szerintem a te abnormális példád ne hozd fel ide...
2018. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
80%
Én személy szerint sokallnám a korkülönbséget, de amíg rendben van minden, nem szólnék bele. Nekem az első barátom 17 évesen egy 23 éves fiú volt és ahogy írtad, ő sajnos megpróbált kihasználni és ráerőltetni mindenre, amihez még bőven túl fiatalnak éreztem magam és iszonyatosan megbántam, hogy hagytam magam befolyásolni általa. Nyilván tapasztalatfüggő is, hogy első barátja vagy-e, stb... Ennyi idősen szerintem igenis számít még az a pár év. Viszont ahogy olvasom a kommentjeidet, úgy tűnik egész józanul látod a helyzetet és amíg ezt szem előtt tudod tartani és tisztában vagy vele, valószínűleg már most többet nyert veled, mint nagy átlagban bárki mással, akár egy korabelivel. :D Vigyázzatok és figyeljetek oda egymásra. Szülők helyében én csak ennyit tudnék mondani.
2018. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:

#25 Ha ez neked erőlködés... Ám legyen.


A normális válaszokat köszönöm!

2018. máj. 29. 21:47
 27/80 anonim ***** válasza:
26%

Hát... ha 20 évesen nem tennél fel ilyen kérdéseket, hanem inkább a szerelmednek élnél, akkor azt mondanám, hogy a kis csaj jól teszi, hogy veled van. (Pl. nekem a körülbelül 10 évvel idősebb férfiak jönnek be.)

De mivel képes olyan dolgon morfondírozni, aminek semmi értelme, így valószínűleg nem azért szeret a lány, mert annyira bika lennél... Ember, ne légy mihaszna. Állj már a sarkadra, kérlek.

2018. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
67%
Utolsóval nagyon nem értek egyet, következőnek majd azt mondod, hogy attól lesz férfi, ha jól meg is veri. :D Szerintem aranyos, hogy körültekintő akar lenni mindenki irányába.
2018. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
75%
Elfogadnám. Én 15 évesen egészen komoly voltam már, és idősebb barátom volt hosszú, komoly kapcsolattal.
2018. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:

#28 Figyu, attól még, hogy kitettem ezt a kérdést, nem azt jelenti, hogy befolyásolna más véleménye. Különben sem tudott egyikőtök sem normális okot adni arra, hogy ez a kapcsolat miért nem normális. Az, hogy gyerek... Az a baj, hogy ő nem gyerek. És nem, nem ti ismeritek őt, hanem én, oké?

Én már csak nevetni tudok néhány válaszon.

2018. máj. 29. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!