Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak...

Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak egy 15 éves barátnője lenne, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
7%

" De tudjátok mit? Bocs, hogy szerelmes vagyok és hogy nem egy olyan korombeli lánnyal vagyok együtt, akit nem is szeretek, csak hogy mindkettőnknek x$ar legyen! "


Jóhogy azt nem írta bele hogy bibibí....

2018. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
4%

" És nem, nem ti ismeritek őt, hanem én, oké? "

Gyerekes megnyilvánulás.

2018. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előzmények tükrében ezek teljesen érthető megnyilvánulások. Infantilisnek inkább az ilyeneket mondanám, mint pl: "Akik azt írják hogy "belefél" meg "okés" azok majd a jövőben gondolják el milyen lenne ha az ő 15 éves lányával járna egy 20 éves fiú :D"
2018. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
100%
igen
2018. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim válasza:
92%
A bátyámék is így kezdték és már lassan 10 éve, hogy együtt vannak.
2018. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim válasza:
66%

14 vagyok, de nem hiszem, hogy fél év alatt olyan sokat változnék. Szóval.

Ebben a korban, még ha nem is teljesen gyerek az illető, de marad benne némi gyerekesség. Amit valamikor ki kell adnia magából. És egy 20 éves az már mégiscsak érettebb. Lehet vitatkozni hogy vannak 20 évesen éretlenebbek is, mint egy 15 éves, de nem ez a lényeg. Hanem más az érdeklődési körük. A lánynak ilyenkor jönnek a tini évei. És gondolom sokan azért kellemesen gondoltok vissza ezekre az időkre. De egy 20 éves srác nem megy el bulizni a 9.-esekkel. (Lehet mondani, hogy nem bulizós, stb., de ez megint csak példakánt szerepel itt.) Ha viszont a lány próbálna alkalmazkodni a fiú életmódjához, olyan helyeken és körökben mozogna, hogy ha még kicsit gyerek is volt, sity-suty felnőne, a tini évek nélkül. Pedig ez időszak alatt sokat tanulhatna legrosszabb esetben a saját hibáiból.

Azon kívül, ha most még nincsenek is különösebb igényeid, ki tudja, ha már régebb óta vagytok együtt, nem lesznek-e. És ha megérzi, lehet hogy készenáll, de lehet hogy nem. Csak nem akar neked csalódást okozni, és belemegy olyanba, amit a lelke mélyén még nem biztos, hogy akar.

Én meg tudom érteni a lányt is (csak az ő szemszögébe tudom belelátni magamat, érthető okokból), nem teljesen ördögtől való ez az 5 év. Csak kicsit később. Hagyd még egy kicsit gyereknek (!) lenni. És tudom, hogy ettől nem fog megváltozni a véleményed, de szerintem érdemes belegondolni. Mindenesetre hagyd, hogy minél többet legyen a saját korosztályával! Légyszíves ne legyen egy rossz élménye belőled!

14/L

2018. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:

Elfogadnám.


Egyébként arra tippelek, hogy azóta ( mióta ezt a kérdést feltetted ), már nem a barátnőd.

2019. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
Vajon azóta elballagott a 15 éves lány az iskolából ? :D
2019. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:

általános iskolából*

20 évesen te pedig már (jobbik esetben) túl vagy a középiskolai ballagáson.

Mennél egyetemre/fősulira vagy szakmára...

2019. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
Kérdező, még mindig IGEN, elfogadnám... a fiam párkapcsolata első másod és harmadsorban is az ő meg a párja dolga, nem az enyém.
2019. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!