Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak...

Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak egy 15 éves barátnője lenne, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert valaki nem tapsikol ujjongva ahhoz, h a 15 éves, még bőven éretlen lánya egy 20 éves felnőttel hancúrozzon, még nem jelenti, hogy egyedül semmit nem csinálhat.. Nem kell kiforgatni a dolgokat.

Ja és te ne hidd már azt, hogy jobban ismered nálam a lányomat.:) Edes vagy, te itt egyedül te vagy tévedésben, azt hiszem a lányomat én ismerem és nem te. És nem képzeld, eszébe nem jut 15 éves “tiniként” pasizni, pláne nem egy 20 évessel.

Ha meg annyira letojod a véleményeket és annyira nagyon boldogok vagytok, akkor mi a fenének írtad ki a kérdést..? Vagy csak az a válasz tetszik, ami téged és a te véleményedet igazolja? Ja, hát az sajnálatos. Attól még, hogy lepontozzátok azt, akinek nem tartozik a világ legtermészetesebb dolga közé a fent említett szituáció és nem a ti allaspontotokon van, még nem lesz kevesbé hasznos a válasz...

2018. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
#60 Te most komolyan azt írtad, hogy én nem ismerem a lányodat? Tényleg? Egyébként igazad van, tényleg nem ismerem. Viszont akkor te sem ismered a barátnőmet. Ugye érted, amit írok? Ha én nem ismerem a lányodat, akkor te sem a barátnőmet. Szóval miről is beszélünk? Ne szólj bele más életébe, mert felesleges... Vagy te ezt élvezed?
2018. máj. 30. 00:46
 53/80 anonim ***** válasza:
26%
Téged se az eszedert szeret az a lány, az is biztos. Nem, a lányomat nem ismered és kiváncsi lennék hol írtam azt, hogy én márpedig ismerem a te barátnődet..? Valahogy ilyesmi nem rémlik, azt írtam hogy egy 15 éves még csak egy tapasztalatlan, éretlen lány! Mivel, hogy azok is. Azért nem egy 14-15 éveshez volt már szerencsém életem/munkám során és bár sok hitte azt magáról, hogy ő milyen erett, nem volt az. Ha ennyire a szívedre veszed, a te bajod, csak akkor ne irkalj ki kérdéseket az emberek véleményét kérve, ha aztán még trnkéred ki magadnak, ha valaki nem ért veled egyet...! Ennyire egyszerű ez a dolog. Eléggé érződik, hogy csak önigazolásf várva írtad ki a kérdést, hogy mindenki bőszen bologasson mennyire jó és szuper dolog 20 évesen egy 15 éves, épp hogy elballagott lánnyal összejönni. Fogadd el, hogy ez koránt sem mindneki számára elfogadható!
2018. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
21%
Mennyi cinikus ember...
2018. máj. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
#32 Nem ismered őt, nem tudod miken ment át keresztül, nem tudsz róla semmit, de ilyet írsz, hogy éretlen, tapasztalatlan... Igen, sok mindenben tapasztalatlan még és sok dologhoz még nem elég érett, de attól még nem éretlen. Én viszont itt abba hagyom ezt, mert semmi értelme ennek. Eleve nem ezért tettem ki ezt a kérdést.
2018. máj. 30. 01:37
 56/80 A kérdező kommentje:

Én csak azzal nem értettem és értek még mindig egyet, hogy a 15 éves még gyerek. És mi van? Egyből én vagyok a hülye, meg én kioktatok mindenkit. Lehet annak tűnt az első válaszom, de egyáltalán nem annak szántam.

Ja és elírok véletlenül egy szót és már mindent tudtok rólam. Hülye vagyok, meg minden. Igaz?

Lehet elgondolkozni ezen.

2018. máj. 30. 01:43
 57/80 anonim válasza:
77%

Kérdező, igen, ebben a korban még nagyon sok az az 5 év korkülönbség, viszont adok egy jó tanácsot. Ha tényleg szereted őt, ne érdekeljen más véleménye. Járjatok, legyetek boldogok addig ameddig lehet, aztán majd eldől. Kitudja, lehet, hogy együtt maradtok, megházasodtok, lesznek gyerekeitek, de lehet, hogy nem. Viszont arra kérlek, hogy próbáld megérteni a többieket is. Egy szülő másképp látja ezeket a dolgokat, mint egy korodbeli srác. Én sem örülnék annak ha a 15 éves lányom egy 20 évessel járna. Persze, én nem ítélek el ismeretlenül senkit sem, mert lehet, hogy tényleg egy normális srácról van szó. Akárki akármit mond, te sem vagy hülye. Abban például teljesen egyetértek veled, hogy egy 15 éves már nem gyerek, hanem kamasz.

Egy apuka

2018. máj. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
15%

15 éves az GYEREK. Testileg lehet, hogy fejlett, és dugni is tud, de agyban kislány.


Magyarázhatod hogy nem, de, nagyon is... beszélgetni max a sulirol tudsz vele, 9- re otthon kell lennie, mindenért a szülei felelnek, egy papirt nem irhat alá, stb.

2018. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
2%
De nem gáz, járjatok, a te csajod csak nem kell felnöttként kezelni egy általános iskolást :)
2018. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
12%
Elfogadnám, mivel ha 20 évesen gyerekekkel kezdesz, akkor valószínűleg még te is az vagy, így összeilletek.
2018. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!