Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak...

Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak egy 15 éves barátnője lenne, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
45%
nekem aztán 8 tényleg mi lesz veled , csak a kislányt e tedd tönkre.
2018. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:
Beszélgetni? Hidd el, hogy nagyon sok mindenről el lehet vele beszélgetni... De tudod mit? Írj pár példát te. :D
2018. máj. 29. 22:53
 43/80 anonim ***** válasza:
21%
te jársz vele. csak érdekelne egy majdnem áltsulissal miről beszélget egy egyetemista korú srác..
2018. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
21%
A cleverbottal is sok mindenről el lehet beszélgetni, ez önmagában semmi.
2018. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
7%

Ő 15 éves ember! Attól mert "el lehet vele beszélgetni", még nem lesz érett testű, érett mentalitású felnőtt ember. A fiatalok 15 évesen hidd el, teljesen más emberek, mint amik 5 év múlva lesznek. Nézz már rá egy gimit elkezdett, és egy végzős fiatalra! Ég és föld. Én csak 19 évesen jöttem rá, hogy milyen ember akarok lenni igazán, és még 21 évesen is tart. Tizenöt életév? Tesómnak 16 évesen lett vele egykorú csaja. Azt mondom oké. De hogy egy 20 éves egy 15 évessel?

Akkor mondjuk rá hogy nem gyerek, mert "MáR TizENöt ÉVeS", de tudod mi marad még attól? Egy éretlen tinicsaj. Mert rohadtul nem felnőtt. Még csak nem is fiatal felnőtt. Vagy hogy hívnád akkor ezt a kort, hm?

2018. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
73%

Fel kell világosítani az önjelölt kis jogászkákat...


"egy 15 évesnek se melle , se feneke , nem is dugható még legálisan mondd mit látsz benne?"


Egy 15 éves egyrészt bilógiai szempontból már bőven van olyan fejlett, hogy elsődleges, de másodlagos nemi jellegel is már rendelkezik.


Legálisan "dugható" is és pont.

14. életév betöltése után akár 85 éves papákkal is gruppen szexelhet, ha ahhoz van kedve minden félnek.

14 év a beleegyezési korhatár.

Ez arra az esetre ha a partner elmúlt 18 éves?


Ha akár csak 1 nappal is fiatalabb valaki mint 18, vagyis még 17 abban az esetben 12 évessel is szexelhet közös megegyezéssel.


"Akkor mondjuk rá hogy nem gyerek, mert "MáR TizENöt ÉVeS", de tudod mi marad még attól? Egy éretlen tinicsaj. Mert rohadtul nem felnőtt. Még csak nem is fiatal felnőtt. Vagy hogy hívnád akkor ezt a kort, hm?"


Ezt a kort úgyhívják (a 14 és 18 közti intervallumot), hogy fiatalkorú. Innentől köteles személyivel is rendelkezni, mert már NEM kiskorú, de nem is felnőtt. Hanem fiatal.


Amúgy 15 és 20 teljesen jó, semmi megbotránkoztató nincs benne... Csak nyugodtan, de kérdező maradj ennyire megértő vele mindig, mit amilyen most vagy.

2018. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
11%

Te hívsz minket jogászkának 55-ös? Akkor te mi vagy?

Ilyenekkel jössz, hogy "Ezt a kort úgyhívják (a 14 és 18 közti intervallumot), hogy fiatalkorú. Innentől köteles személyivel is rendelkezni, mert már NEM kiskorú, de nem is felnőtt. Hanem fiatal."

És akkor mi van ha személyivel rendelkezik? De komolyan. :D Édes Istenem. Ez tesz valakit felnőtté?Te magad is leírtad, hogy nem felnőtt. Oké, gyerek sem, hanem fiatal. Akkor legyen az. Na és akkor megkérdezem megint, mi van akkor? Attól mert fiatal, még nem változik meg a véleményünk arról, hogy nem rendelkezik olyan tulajdonságokkal,amik éretté teszik. Szerinted fiatalkorút akkor miért nem küldenek börtönbe. Ilyenkor jön a duma, hogy "jajj, még gyerek, hagyjuk."

2018. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
18%
Elég szánalmas, hogy jogszabályok idézgetésével vagdalózva akarjak megmagyarázni egyesek, hogy miért is van tök rendben egy 15 évessel, de még egy 12 évessel (???) való szex.... Kutyát nem érdekel mit mond ki a törvény erre vonatkozóan, attól még van annak a gyereknek anyja-apja, akiknek tobbek között az adolguk, hogy neveljék a gyerekuket és még csak véletlen se asszisztáljanak egy pl 12 éves kislány “dugásához”!! És nem a Wikipédiáról kell belinkelgetni, hogy már pedig ez és ez a gyerek fogalma, ez és ez a kamaszé....Egy 15 kamasz/tini/fiatal tök mindegy minek nevezzük, még csak egy tapasztalatlan, éretlen kiscsaj, akinek az eg világon semmi dolga nem kéne legyen egy 20 éves egyetemista korú fiúval. Nem értem egyes szülő hogy bólogathatnan erre vigyorogva, de igazából nem is érdekel, én csak őszintén és teljes szívemből örülök, hogy nekünk sikerült normális gyereket nevelni, akinek nem az a szabadidős elfoglaltsága, hogy 15 éves gyerekként, elnézést kamaszként tőle 5 evvel idősebb felnőtt sráccal enyelegjen!
2018. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:

Én azt egy szóval sem írtam, hogy felnőtt meg, hogy érett. Tini és kész. Egy tinit, aki tiniként viselkedik és nem úgy, mint valami óvódás, nem gyerekként kell kezelni, de nem is felnőttként, hanem tiniként. Már előre sajnálom a gyerekeiteket... Gondolom gyógyszert sem vehet be egyedül, mert hát ”jajj, még gyerek!”. Ja és még fürödni sem fürödhet egyedül, mert ”mi van ha megcsúszik és beveri a fejét??. Gondolom etetitek is, mert hát még gyerek ugye. Jajj, mi lesz szegény kamaszból, ha majd felnő... Valami életképtelen nem tudom mi? Azért álljon már meg a menet! A tinikorszak egyébként is a felnőtté válás része. Értitek? FELNŐTTÉ VÁLÁS! Nem felnőtt, meg nem ”kamasszá válás”. A kamaszodás 11 év körül kezdődik, nem 15! Ja és mondok valami újat, mindenki máskor érik meg. Van, aki 40 évesen se és van, aki meg már 15 évesen. Nem azt írom, hogy ”hú, de nagyon érett”, viszont érettebb lehet a koránál. Ritka, tényleg nagyon ritka, de lehet.

De ti tudjátok... Ismerni nem ismertek, a véleményetek nem nagyon érdekelnek, mert haszontalanok, én boldog vagyok, ő is... Ha meg nektek fáj más boldogsága, akkor így jártatok.

2018. máj. 30. 00:19
 50/80 A kérdező kommentje:
#57 Te meg ne hidd már el azt, hogy a te gyereked olyan nagyon ártatlan, mert akkor nagyon nagy tévedésben vagy.
2018. máj. 30. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!