Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak...

Szülők! Ha a 20 éves fiatoknak egy 15 éves barátnője lenne, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
8%
egy 15 évesnek se melle , se feneke , nem is dugható még legálisan mondd mit látsz benne? várd meg míg 18 lesz szépen nem kell elkapkodni. Tudom későn érő vagy most kamaszodsz de hagyd a kislányt békén.
2018. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
30%
Bármennyire is erőlködsz megmagyarázni azt, amin nincs mit magyarázni, attól még egy 15 éves igen is gyerek és ha fejreallsz ez akkor sem fog változni...! Találjuk már ki, hogy egy 15 éves már felnőtt és milyen érettek és blabla. Nem, nem azok, csak sokan annak hiszik magukat. És egészen biztos nem örülnék egy ilyen kapcsolatnak, mert egy 15 éves gyereknek ilyen idős korban még sok az az 5 év! De könnyebben viselnem, ha a fiú szempontjából nézzük, tehát nekem van 20 évesen fiam. Nyilván azt csinál, amit akar, hisz már felnőtt. Na de a 15 évesnek lányom kapna olyan 20 évest pasit, hogy csak na. Ahhoz biztos nem asszisztalnek. Egy 15 évesnek semmi keresnivalója véleményem szerinte egy 20 felnőtt mellett. Ez van. Orulj h a lány szüleit nem zavarják h a 15 éves gyerekük egy tőle 5 evvel idősebb sráccal van együtt inkább.
2018. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:

Huh... Haver, köszi! Esküszöm, eddig a te válaszod volt a leghasznosabb! :D

Bocs, de ezt már muszály elhülyéskednem.

2018. máj. 29. 22:13
 34/80 anonim ***** válasza:
20%
*muszály? na ez is sokat elárul rólad..
2018. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked meg azt ajánlom, hogy olvasgasd vissza egy kicsit az előző válaszaimat és keresd meg azt a bizonyos szót, ami kicsit megváltoztatja a véleményed. Ha nem megy, segítek.
2018. máj. 29. 22:22
 36/80 A kérdező kommentje:
Illetve ez a 33-asnak ment volna, de neked sem ártana 35-ös egy kicsit átolvasgatnod. Neked még nincs is nehéz dolgod.
2018. máj. 29. 22:25
 37/80 anonim válasza:
43%
Szerintem ha érett és nem csak arra kell,akkor oké.
2018. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
34%
"A pubertás időszaka napjainkra jelentősen meghosszabbodott, egyrészt korábban kezdődik, másrészt huszonéves korig is elhúzódhat" na így már értem a viselkedésed. még kamaszodsz mondom én.
2018. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
27%
azt mondod jól megvagytok , mondj egy témát amiről szoktatok beszélgetni pl
2018. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:

Még mindig nem fogtad az adást... Hallod, hozzád egyetem kéne!


Nos, hagyjuk abba, jó? Jó volt röhögni egy kicsit, de kezd unalmassá válni.

Hihetetlen amúgy, hogy mennyi mindent komolyan vesztek... Muszáj voltam már elhülyéskedni ezt az egészet. Tényleg, nagyon sok hasznos választ kaptam. Köszönöm nektek!

Mint írtam az egyik válaszomban is, tudom, hogy sok az az 5 év és tudom, hogy gáz vagyok, de nem nagyon érdekel más véleménye. Boldog vagyok és pont. Ha ez zavar, akkor őszintén sajnállak titeket.

2018. máj. 29. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!