Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek ha egy 4...

Mi a véleményetek ha egy 4 éves kisfiú bántja az állatokat?

Figyelt kérdés
A szomszédban, a kisfiú elcsigázott 3 kiscicát, az összesnek csipás a szeme és nem tűnnek egészségesnek, láttam , hogy dobálja, húzzgálja őket. A kutyát is rugdossa. Most azon akadtam ki, hogy,a facebookon láttam, ahogy dobálja, hintába dugdossa bele a kismacskát. Mi a véleményetek erről? ( 9 kismacskájuk született 2 nagytól)

#4 éves #cicát bánt
2018. jún. 16. 13:24
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Ezen látszik a gyerek is, és vagy,6 ilyen képet feltett a mama tegnap a facebookra. De mit gondol az ilye? Nyilvánosan van megosztva mindenki láthatja.
2018. jún. 16. 18:56
 22/54 anonim ***** válasza:
97%
jelentsd őket az állatvédőknél! küldj nekik képeket is!
2018. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
96%
És te is szólj rá a gyerekre, de ne durván, mert annak nem lesz foganatja, hanem tanítsd meg, hogy állatot szeretgetni kell, mert aranyos. Gondolom, egy tapló a nagyanyja is.
2018. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
97%

Állatvédő szervezetnél nyomd fel őket MOST!


És bár én korábban még nem írtam ehhez a kérdéshez, de igenis szoktam segíteni a bajba jutott állatokon (sajna elég sokszor volt rá példa), és az állatmenhelyek munkáját is szívesen segítem.


A 11-es válaszoló pedig egy gusztustalan pszichopata, akinek jobb lett volna meg sem születnie.

2018. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
8%
Ezen a képen annyi látszik, hogy a gyerek a macskát a nyakbőrénél fogva emeli fel (ahogy egyébként kell), és teszi bele a hintába. Tekintettel arra, hogy a 4 éves gyereknek a hinta alja kb. a combjánál van, nem egy veszélyes magasságról van szó. Tehát akkor mi is a gond?
2018. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
2018. jún. 16. 20:24
 27/54 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ne erőlködj. Ezeken sincs az égvilágon semmi, amiért állatvédőt kéne hívni, és felnégyelni a nagymamát gyerekestül. Bármelyik videódból, amin a kutyáddal, hörcsögöddel, akármiddel játszol, szedek ki legalább 8-10 képkockát, ami sokkal problémásabb, mint az általad feltöltöttek.


Javaslom, hogy a szomszéd kukkolása helyett foglalkozz valami értelmes dologgal.

2018. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
94%
Egy kiscicának innen leesni veszélyes. Magas is neki és esni sem tud úgy mint egy felnőtt cica. A nagymama egy visszamaradott barom.
2018. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
0%
Egy frászt. 4 éves gyerek 100-110 cm magas, a hinta felső része még a mellkasáig se ér fel, az egész max 30-40 cm-re van a földtől. Ekkora macskának ez az égvilágon semmi veszélyt nem jelent.
2018. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Nem értitek, hogy addig fogdosta nyúzta még 3 megdöglött, és még lefényképezi , hogy nyúzza.
2018. jún. 16. 21:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!