Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek ha egy 4...

Mi a véleményetek ha egy 4 éves kisfiú bántja az állatokat?

Figyelt kérdés
A szomszédban, a kisfiú elcsigázott 3 kiscicát, az összesnek csipás a szeme és nem tűnnek egészségesnek, láttam , hogy dobálja, húzzgálja őket. A kutyát is rugdossa. Most azon akadtam ki, hogy,a facebookon láttam, ahogy dobálja, hintába dugdossa bele a kismacskát. Mi a véleményetek erről? ( 9 kismacskájuk született 2 nagytól)

#4 éves #cicát bánt
2018. jún. 16. 13:24
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Barcsak dogolne meg az undorito kis tetu, kar hogy az ilyeneket sose gazolja el egy arra halado teherauto.

engem nem erdekelnek a szulok en SOHA meg 2 evesen se nyultam durvan egyetlen allathoz se, kepes voltam 4 evesen ket kis katicabogarat dedelgetni egy telen at befottesuvegben es amikor kitavaszodott elengedtuk a nagymamammal oket a szabadba. gyulolom a mai kolykok nagy reszet szivbol kivanom az ilyennek hogy ne erje meg a nagykorusagot.

2019. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
tehat a genetikai selejt nepseghez tartozik a kolyok. ezek zabaljak a dogkutbol a hust meg sexelnek a 10 eves sajat lanyaikkal.
2019. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt csinálnám a fattyúval és végig nézném.
2021. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Állatvédőknek jelentve lettek?
2021. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!