Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek ha egy 4...

Mi a véleményetek ha egy 4 éves kisfiú bántja az állatokat?

Figyelt kérdés
A szomszédban, a kisfiú elcsigázott 3 kiscicát, az összesnek csipás a szeme és nem tűnnek egészségesnek, láttam , hogy dobálja, húzzgálja őket. A kutyát is rugdossa. Most azon akadtam ki, hogy,a facebookon láttam, ahogy dobálja, hintába dugdossa bele a kismacskát. Mi a véleményetek erről? ( 9 kismacskájuk született 2 nagytól)

#4 éves #cicát bánt
2018. jún. 16. 13:24
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
90%
Az nem 30-40cm, te csak álmodod a hintának mekkorának kellene lenni. Az első képen tisztán látszik, hogy a hinta a gyerek fejével van kb egy vonalban, a kinyújtott karját még a megdöntött hintát fogva is felfelé tartja! A kiscica legalább 1 métert zuhan.
2018. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
94%
Undorító ahogy próbálod védeni egy magatehetetlen ártatlan kis élőlény gyötrését. Ki kéne titeket együtt lőni a holdra, legyetek boldogok a fajtátokkal egyedül.
2018. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
90%

ma 21:45


Simán beledöglöttek a belső sérülésekbe amit a kölyök okozott, szép lassú kínhalál.

2018. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
A teljes képen látszik, hogy a fejével majdnem egyvonalban van a hinta. Felfelé nyúl, hogy kb 105-110 cm magas egy 4 éves.
2018. jún. 16. 22:21
 35/54 anonim ***** válasza:
19%

Nekem az az undorító, ha valaki mást se csinál, csak a szomszédot lesi, más meg egy négyéves gyereket pofozna fel. Az külön röhej, hogy egyeseknek röntgenszemük és szupererejük van, hogy neten keresztül diagnosztizálnak még képen sem látott állatokat.:D

További jó fröcsögést.

2018. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
62%
Beteg ez a gyerek, én inkább a kezét törném, hogy egy töredékét átérezze annak a fájdalomnak amit okozott.
2018. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
78%
Máskor meg az van, hogy a gyerek csak kicsi, nem hülye, mind okos és őszinte és átlátnak a gonoszságon.
2018. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
62%

Az a véleményem, hogy tegye össze a két kezét, hogy nem én vagyok a szomszédja, különben már rég megöltem volna puszta kézzel.



Most kéne még egy akkora pofont lezavarni, hogy a fal adja a másikat. Ha kell, akkor vadidegenektől, mert úgy látszik, senki nem neveli.


Az öreglányt meg ugyanúgy megnyúzatnám, ahogy az a "tündéri kisonoka" a macskákkal tette, a kölök szeme láttára, leszíjazva, kifeszített szemhéjjal, mint a Mechanikus Narancsban a főszereplőt.


Nincs a közelben valami állatvédő szervezet? Macskamentők? Mentsvár? Valami más? Azoknak be lehetne mószerolni a nyanyát, kisunokástól együtt.

2018. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Nem nézem a szomszédokat, nádat tettem a kerítésre, mert láttam amit csinál, ha itthon vagyok pihenni szeretnék, van medencénk, és egy 8 hónapos kisfiam. De eszembe nem jut, hogy majd a kutyámmal vagy a macskámmal ezt csinálja. Sajnos szeretünk az udvaron lenni, és hallom a nyafogást, kutya nyüszítést. Látni már nem látok át de hallani hallom. Azért is raktuk fel a nádat, hogy a fiam véletlenül se lássa ezt.
2018. jún. 17. 05:49
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó, én nem is tudnék úgy élni, hogy mellettem a fülem hallatára állatot kínoznak akik páran ebbe bele is halnak ezek szerint. Minden embernek joga van a saját birtokán háborítatlanul élni, az hogy mellettem állatok sírnak és halnak meg a bánásmód miatt az simán kimeríti a súlyos lelki bántalmazás fogalmát. Én feljelentést tennék ezen az alapon, a gyermekem lelki fejlődése meg pláne nem veszélyeztethető egy degenerált szomszéd miatt.
2018. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!