Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek tényleg rossz...

Szerintetek tényleg rossz szülő lennék ezért?

Figyelt kérdés

a lányom 17 éves, pár hónap múlva lesz 18.

idén először állt elém a kéréssel, hogy fesztiválra szeretne menni a párjával és a barátaival.

Kérdeztem hova, fel sorolt pár lehetőséget, köztük a balaton soundot és az ozora fesztivált. ( az elektronikus zenéket szereti).

Na én mindnek utána néztem természetesen és arra jutottam, hogy az Ozora fesztiválra mehet, a Balaton soundra semmiképp.

Meg is indokoltam. Ugye amitől legjobban tartok az az, hogy bedrogozzák, megerőszakolják, bántják. Úgy gondolom, hogy a Balaton soundon sokkal több a fiatal, felelőtlenebb, de közben minden féle drogot és piát fogyasztó fiatal, akik ettől agresszívak lesznek, mint az Ozora fesztiválon, ahol láttam, hogy van egy csomó kézműves program is pl, nem csak az éjjel nappal ivásról és őrjöngésről szól illetve gyerekeket is visznek oda, még az én korosztályom is eljár.

Ezt a véleményem elmondtam pár szülő társamnak, akiknek a gyerekei szintén mennek fesztiválokra. Na azóta nyíltan/ kevésbé nyíltan elhordanak engem mindennek, a rossz szülőtől kezdve a felelőtlenen át, a csúnyább jelzőkig..


2018. jún. 25. 10:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
44%

Ozorán azért olyan nyugisak a videókon, mert atomra vannak drogozva.


Leírom az én szemszögemből a dolgokat. Nem sokkal vagyok idősebb.

13 évesen már cigiztem, titokban.

17-18 évesen elmondtam, hogy cigizek. Annyi volt a kérés, hogy ne drogozzak.

De azon már túlestem füves cigi kíséretében 15 évesen.

Nem kaptam rá, csak kipróbáltam.

Aztán bulik alkalmával néha-néha betéptünk, pikoztunk, csigáztunk, ezek metamfetaminok. Ébren tartanak.

Sosem vettem magamnak semmit, ha bekínáltak éltem a lehetőséggel. Külföldre költöztem, itt is ment a fű, koko, spuri, de csak ritkán.

Aztán benőtt a fejem lágya, mostmár csak néha, ha nagyon kivagyok már a melótól és tudom, hogy nem készülök sehova, akkor elröppen egy cigi.


Szóval, szerintem a lányod ezen már rég túl van, biztos, hogy valamilyen drogot kipróbált már.

Mivel a barátjával megy, nem látok rá esélyt, hogy más emberek bedrogozzák, mert nyílván figyelnének egymásra. Én elengedném.

Bár nem tudom milyenek a mai 17-18 évesek. Én a saját korosztályomat tartottam annó az utolsó olyan korosztálynak akik érettebbek.

Onnantól lefele már eléggé elborult a mai fiatalság.

Ozorára semmiképp sem engedném, akkor már inkább a Sound. De amúgymeg ami annyira nem cinkes az a Volt fesztivál. :)

22/N

2018. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
34%
Az ozoran csak szakadt ruhás nyugodt embereket láttam.😂 tudod mitől nyugodtak?A sok cucctol.Éljen az ozora!!En is oda mennek!
2018. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!