Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ennyire pénz éhesek a...

Miért ennyire pénz éhesek a szüleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

22 éves srác vagyok. Volt pár éve egy nehezebb időszakom amikor lelki betegség miatt közel egy évet nem dolgoztam. Drága édes anyám azóta szinte követeli és elvárja ,hogy én arra az időre fizessem vissza neki amit kiszabott albérlet árat illetve egyéb dolgokat. Így valóban kijön nagyjábol 1 millió forint(jogosítványba segítettek plusz ugye a havi albérletből hamar megvan). Ő csak is 2 milliót hangoztat hasra ütésre. Nem azt várom hogy megsimogassák a fejem mert én a gyerekük vagyok de komolyan a szülőknek a gyerek fele ennyi toleranciájuk illetve tartásuk nincs? Amúgy is már kiskorom óta ebben a mérgező környezetben élek. Folyamatosan csak a pénz jár a fejükben és mindig ezen megy a vita. Sőt a mostani fizetésemből is ő próbálja meg szabni mennyit és kinek kell fizetnem . Hamarosan kiszakadok ebből a környezetből de addig is mit tudok ellenük tenni? Ahogy írom ezeket a sorokat már gyomor idegem van és undorom feléjük. Bármennyire sem akarok haragban elválni tőlük de sajnos úgy néz ki az lesz és soha többé nem akarom a kapcsolatot velük tartani mivel megfertőzik a minden napjaim. Már nagyon rég besokalltam. Más is van vagy volt ilyen helyzetben? Mert az nem kérdés ez mennyire normális valójában


2018. júl. 1. 21:42
1 2 3 4
 21/40 acelsziv ***** válasza:
67%
Mennyi idő, amíg kipengeted a tartozást? Nem kellene megvárnod a végét hanem mihamarabb lefalcolni. Az, hogy mihamarabb kiszakadj ebből a környezetből nagyon fontos lenne.
2018. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Csak egy baj van ,hogy ilyenkor megszólal a lelkiismeretem hogy átverem őket. Talán túl jóindulatú vagyok
2018. aug. 1. 19:22
 23/40 anonim ***** válasza:
90%
Minél messzebbre koccolhatnál, akár külföldre is. El ebből a mérgező családból.
2018. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 acelsziv ***** válasza:
93%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Azzal, hogy az ő mocskos hitelüket törleszted máris messze túlteljesítetted az elvárható szintet. A hitelkártyát nem felejtsd el tiltani, mert újra televágják. És lépj le minél hamarabb. Vissza se nézz.
2018. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
97%
Meséljek neked valami vicceset? Mikor az első pasimmal szakítottam, anyám azzal állt elő, hogy fizesse ki neki, mármint az anyámnak a szüzességem, meg azt, hogy 3 évig együtt voltunk. Innentől kezdve nem volt sok beszélnivalóm anyámmal. Gondoltam leírom neked, hátha felvidulsz egy kicsit. :)
2018. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen ember nem szülő, milyen önzőek!
2018. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
48%
A magyar családok 70 % ilyen sajnos,kis pénzű proli,és betegetiik egymást,100 forintért ölik egymást, egy pohár vizre irigyek,egy pohár vizet nem adna az idős anyjának az ilyen,a gyerekét meg albérlővé teszi 18 felett egyből. Albérlő az érdekből szült gyerek..
2018. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
7%

Minek emeled ki a másfél hónapos kérdésed megint?

Igaza van anyádnak.

Ember, egy qrva évig “nem csináltál semmit. SEMMIT!”

Habi lelki problémákra nem lehet fogni. Írtad volna inkább azt, hogy életképtelen vagy.

Nem elég tolerancia az, hogy semmit nem csináltál egy évif, csak bsztad a rezet náluk? Örülj neki, hogy ott lakhattál:)

2018. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó miért nem húzol a vérbe? Kötekedni nem itt kell nem vagyok rád kíváncsi. Csak már felbosszant ez a butaságod . Nem is ismersz meg hogy milyen életem volt de már egyből itt osztod az észt mint ha tökéletes lennél. Azért emeltem ki a kérdésem mert te is jól meg fogalmaztad az ENYÉM.
2018. aug. 15. 22:52
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem huzok, mert az oldal lehetove teszi, hogy itt legyek.
2018. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!