Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom (ő a férfi) ragaszkodi...

A párom (ő a férfi) ragaszkodik hozzá, hogy előbb gyerekünk legyen, aztán esküvőnk - ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Számomra egyértelmű, hogy előbb házasság, aztán gyerek. Én volnék a maradi?

2018. júl. 5. 14:25
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem akar elvenni! Fordítva szokott működni. Előbb házasság utána gyerek. Egy gyerek mellett mindenre fogtok majd gondolni csak az esküvőre nem! Majd utána azt fogod hallgatni, hogy minek vegyen el , hiszen csinált neked gyereket ez bizonyítja, hogy szeret.. annyira tipikus kibúvó. Persze mi nem látunk bele ne legyen igazunk de külső szemmel ez látszik. Ha annyira el akar venni miért nem lehet a gyerek előtt? Vagy nem bízik benned, hogy akarsz neki szülni.
2021. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
79%
Jujj most olvastam csak . Sajnálom, azaz azt nem sajnálom, hogy megszabadultál egy ilyen embertől. Jobb ez így mint később ha már lett volna gyerek. Kívánom neked, hogy megtaláld a normális férfit akivel hasonlóan gondolkodtok!
2021. jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!