Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom (ő a férfi) ragaszkodi...

A párom (ő a férfi) ragaszkodik hozzá, hogy előbb gyerekünk legyen, aztán esküvőnk - ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Számomra egyértelmű, hogy előbb házasság, aztán gyerek. Én volnék a maradi?

2018. júl. 5. 14:25
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
31%

Az biztos, hogy ha későn házasodsz, tehát 40 felett, annak nincsenek egészségügyi kockázatai, de ha gyereket vállalsz 35-40 felett, annak azért vannak buktatói.


Ezt általánosságban írtam, nem olvastam el eddig a kommenteket.

2018. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:
92%

Nem, egyaltalan nem maradi felfogas. Egyetertek.


Viszont vam amit egyaltalan nem ertek, azutan meg foleg hogy elolvastam az osszes kommentet.


A torteneted szerint, te ugy szeretned hogy hazassag, haz , gyerek.

A parod ugy hogy gyerek, haz, hazassag.

Mindezt azert, ahogy te is leirod, mert hirtelen csak egyikre van penz: eskovo vagy haz. Vagyis az anyagi helyzetetek korlatozott.

Es azt is leirtad hogy a parod, egyszer ugyan, szamodra nem tul meggyozoen kijelentette hogy abban az esetben lenne hajlando elvenni teged hogyha ez nem kerul semmibe akkor hajlando lenne elvenni teged.

Te azon filozofalsz kozben hogy vajon csak egy mukodo mehet akar e parod , nem tarsat. - Ami amugy jogos felelem szerintem. - Mindezt azzal tamasztod ala, hogy a parod nem akar teged elvenni.

Nyilvan szeretnel rola meggyozodni hogy mi az igazsag?

Es itt jon amit nem ertek:

Kozben ragaszkodsz valami olyanhoz - nagy eskuvo - , ami teljeseggel keresztbe huzza hogy ezt kiderithesd. Illetve ki tudod, de ha rosszul alakulnak a dolgok, es bejon amitol tartasz, akkor irrealisan nagy felelosseget veszel a nyakadba, hosszu ideig.


En ha megengeded a kovetkezot javaslom. Most szervezz le egy 2 tanus eskuvot kettokonek az onkormanyzatnal. Es hazasodjatok ossze.


Ha vissza lep, akkor ugye nincs is mirol beszelni a tovabbiakban, mert oltari nagy hantagep. Es valoban csak egybmukodo mehet akar, felolesseg es kotottseg nekul. Ami ugye nem kell mondanom mit vetit elore.... az elso nagyobbb gondnal lelep a fenebe.


Ellenben ha elvesz. Az szerintem elegendo bizonyitek arra hogy nem, nem hantazik, es a legfobb gondja az allitasaval osszhangban valoban penz, es csak hazat meg gyereket akar, meg egy feleseget.


Es most elmeselnek valamit a nagy szertartassal kapcsolatban, ami talan segit a tovaibbakban, vagy legalabb otletet ad:

Eloszor is Teljesen normalis hogy nagy szertatast szeretnel.

De ezt meg lehet csinalni kesobb is, egyalatan nem ciki, es nem kevesbe meghato dolog eskumegerositest csinalni, mint a sima eskuvo.

Az unokanoverem csinalta igy a ferjevel. Amerikaban polgri uton osszehazasodtak, semmi faxni, 2 tanu. Aztan 2 ev mulva hazajottek, es a Festetics kastelyban tartottak egy fogadalom megerosito szertartast, ahova a teljes csaladot, es a regi baratokat is meghivtak.

Jo nagy eskuvo, jo nagy lakodalom,anyakonyvvezeto csodalatos helyen. Mineden ahogy a nagykonyvben meg van irva. Ahogyan majd te is szeretned.


En csak biztatni tudlak a 2 tanus szertartasra elso korben , mert feleslegesen ne huzd a sajat idodet. Es tenyleg ne pazarold olyan emberre aki valojaban semmit nem akar toled. Ha meg igen, bizonyitson es vegyen el.


Szoval en most azt akarom neked tanacsolni, hogy a sajat erdekedben ne ragaszkodj a nagy eskuvohoz.

2018. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
75%
ahogy az utolso javasolta, az tejesen jó .
2018. júl. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lepontozni a válaszokat, ha nem esel teherbe, nem vesz el!
2018. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, hogy a gyerekvállalást nem tartjátok elköteleződésnek, de a házasságot, azt igen. Szerintem ha valakivel eljutsz addig, hogy gyereket vállsz Vele, akkor az annyira jó kell, hogy legyen, hogy mindegy, hogy házasok vagytok-e. Mondom ezt házas, házasságpárti férfiként. Akinek fontosabb a házasság mint az, hogy kivel köti azt, azzal valami nem kerek szerintem.
2018. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Ha bárki kíváncsi még a fejleményekre, szakítottunk. Egyébként 4 hónapig voltunk együtt.

Nem mertem kiírni a kérdésbe, de az egész téma kevesebb, mint 1 hónap együttlét után jött fel, a párom azt sulykolta, hogy legyek terhes, akár rögtön abba is hagyhatom a fogamzásgátló szedését...

2018. aug. 29. 15:52
 47/52 anonim ***** válasza:
79%
Jól tetted, hogy kidobtad. Az ilyen ember csak két lábon járó anyaméhnek nézett, és a büdös életben nem vett volna feleségül.
2018. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a párodnak. Örülj neki, hogy így gondolja!
2018. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
86%
Jobban jártál.. Csak magához akart kötni h ne tudj lépni ha ütni kezd...
2019. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
65%
Azért nézzük reálisan: egy közös gyerek, vagy akár egy közös ingatlan vagy közös vállalkozás jóval erősebb kötelék 2 ember között, mint egy cirka 15 perc alatt felbontható házasság...
2020. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!