Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod egy pincepartyra a leendő osztálytársaival? (Nem ismered őket, többségében fiúk)

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
30%

Sokan marha naivak, vágni lehet majd ott a tesztoszteront. A hóembert is megdugnák, nem hogy egy 14 éves lányt.

Gólyatábor meg pont jó példa, az ELTE gólyatáborban kétszer is volt nemi erőszak, (ez csak az, amiből rendőrségi ügy lett, aztán ki tudja, mi volt még) erről ennyit.

2018. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
70%
Forralt bort főznek majd. Hehhe.
2018. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
32%
Jah. meg a csajokat, hogy cummantsanak le szépen sorban mindenkit.
2018. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
31%

egy felnőtt se lesz?? csak ők??

értem én, hogy ez róluk szólna, de az, hogy nem ismerem se én se ő a társaságot az nem igazán a szimpatikus dolog lenne

ideje lesz bőven bulizni, ha megismerik egymást meg ő is tarthat

én más selejt kölykébe nem bíznék

láttam már ilyen kis szaron páva 14 éveseket a saját hányásukba feküdni és ilyenek közé engedjem be a lányomat?? biztos, hogy nem

ha van szülő aki felügyel oké

de ha csak egy kis főzőcskézés is van, melyik szülő hagyná őket felügyelet nélkül?? de tuti lesz alkohol is, sőt többen ebbe a korba már cigiznek és drogoznak is

én gyermekembe megbíznék, de családomon kívűl senki másba nem tudok megbízni


és ne akarjunk álszentek lenni, a fiúk többsége arra hajt, főleg ebbe a korba

hallottam már olyan partirol, csaj matt részeg volt, felrakták az asztalra és 10-15 fiú egymás után


a sok gyereket meg szeretném megkérni, hogy a "szigorú szülőket" ne pontozzák lefele

2018. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
50%

14 évesen semmi keresnivalója ilyen helyen.


Egyik osztálytársam sztoriját tudom elmesélni. 16 évesek voltunk, és nagyon felnőttnek éreztük már magunkat, rendeztünk szilveszterre egy kis házibulit. Egyik osztálytársam berúgott(nem ivott sokat csak nem ivott előtte szinte semmit) és orálisan kielégítette az egyik srácot. Mire januárban visszamentünk, már ő volt a suli ribizlije, és ez rajta is maradt míg végül iskolát nem váltott.

Aki meg azt mondja nem lesz pia és nem lesznek kanos fiúk, az nem látott még élőben 14 éveseket. Még ha alapból normálisak is lennének, a csordaszellem és a pia kihozhatja belőlük az állatot.


Abban az esetben engedném el, ha lennének ott felnőttek is(nem, nem 18 évesek hanem szülők). Nem kell a buliban, elég ha a házban vannak, már ez egy jó kontrol lehet.

2018. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
42%
Ha minimum 4-5 felügyelő szülő van, amúgy nem
2018. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
52%
Nem buli a buli felnőttel. Nekik is kell hagyni teret. Mint ahogy nem szórakozás a felnőttnek, ha kikapcsolódni megy és rajta lóg a kölke.....
2018. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
53%

elengedném, én is jártam 8. osztály után már bulizni, megbíztak bennem. igaz én sokszor részegen jöttem haza, meg több emberrel is kavartam egy éjszaka alatt, meg cigiztem is, de sose ítélt el emiatt senki. ha nem akartam volna inni, meg ilyenek, akkor nem csináltam volna, én döntésem volt, hogy miket csinálok. és senki se erőszakolt meg, ha valakinek nemet mondtam, akkor megértette.

de itt olyanok adnak tanácsot, akiket 18 évesen még boltba se engedtek el virslit venni.

2018. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
42%
Körülbelül utolsó...
2018. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
31%
49es, büszke lehetsz magadra:-D Szerencsére az én gyerekem nem egy piálós ribizli:-D
2018. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!