Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod egy pincepartyra a leendő osztálytársaival? (Nem ismered őket, többségében fiúk)

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
18%
Az, hogy kavartál mit jelent 49-es? Flörtölés vagy szex?
2018. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
72%

Ha a lányom megmutatná facebookon a résztvevőket, sokkal nyugodtabb lennék - úgy is "lecsekkolta" már őket. :)


Egyébként csak úgy engedném el, ha én vihetném el, hogy lássam, mégis kikkel lesz és én is mehetnék érte, akár úgy, hogy egy-két háztömbnyire teszem ki, nehogy kínosnak érezze.


Én egy 30 ezres kisvárosban nőttem fel vidéken, a szüleim gyakorlatilag mindenhová elengedtek, ahová menni szerettem volna - pl. 16 évesen kezdtem kocsmába járni a velem egyidős baráti társaságommal, de például mentem alig 17 évesen az ország másik felére randizni is egy szinte ismeretlen sráccal.


Ezzel, hogy ennyire megbíztak bennem a szüleim, nagyon magabiztos, önálló és komoly döntéseket hozni tudó személy lettem, aki nagyon jól tudja kezelni a különböző szituációkat, jól bánik az emberekkel is.


Mindig minden részletet elmeséltem a szüleimnek ezekről az iszogatásokról, a mai napig nagyon jó a kapcsolatunk.


18 évesen ismerős nélkül felköltöztem egyedül Budapestre, hogy mérnöknek tanulhassak. Mindenféle (tisztességes) munkát kipróbáltam a tanulás mellett, másfél éven belül pedig az áhított erős műszaki diplomát is a kezemben fogom tartani.


Apropó, az összes ember a régi iszogatós társaságomból egyetemre ment és ők is hasonló személyiségű felnőttekké értek.


Én azt tanácsolom, hogy a fent említett megkötésekkel ugyan, de engedd el! Ez számára az elkövetkezendő éveket meghatározó élmény lesz. :)


21/N

2018. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
44%
18 évesen is zárd lakatra.. Ebben a korban kéne élniuk stb,nem családanyaként megbugyanni és diszkozni,mondom ezt ugy h nem mai csirke vagyok de látom h mit muvelnek 50 es családanyák mert nem élték ki magukat..
2018. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
42%
utolsó, én meg látom azokat a max 16 éveseket akik kiélik magukat és sorban mennek abortuszra, vagy szülnek gyereket :-)
2018. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
61%
Hát számomra mégis a kedves családanyák gázabbak ahogy 40 50 plusszosan nekiállnak potolni bulit szexet mozaikozva..
2018. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
59%
A 14 éves lányomat, számomra, sőt, gyakorlatilag az ő számára is ismeretlen kamaszokkal? Azt hiszem, nem.
2018. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
50%

Miért kell MINDENKIT ismerni?! A telefonotokból fel se néztek, gyakorlatilag úgy nőtt fel az a gyerek, hogy rá se hederítettetek, most meg nagyon fontos lenne, hogy ki van a környezetében?! Normálisak vagytok? A boltban is, azért, mert ismeretlen emberek vannak, akkor már már nem engeditek ennyi idősen? Vagy közlekedni se? Ott is ismeretlenek vannak.. Végül is bárki kinézheti, aztán megkettyintheti ahogy akarja... Süt az ostobaság belőletek!

A telefont persze orrba-szájba bzizzátok, gyerekkel nem is foglalkoztok! Most igen??????????

2018. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
35%
Na utolso egyetértünk 12 éves unokahugom mást se tud csak a telot nyomni,de egy kenyeret nem tud megkenni egyedül..
2018. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább megpróbálnám felvenni a kapcsolatot más szülőkkel, tanárokkal, hátha kitalálhatnátok valami visszafogottabb ismerkedést. Így nincs jó megoldás, mert nagyon rossz kimaradni az első közös programokból, de nyugodt szívvel én se engedném el.
2018. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
48%

Nem azért nem engedném el, mert benne nem bízok...


Az egy dolog, hogy ő épp megbízható, de mennyi időbe telik két fiúnak erőszakoskodnia vele?


Felejtős. Persze, felnőttként is megvan a veszélye, hogy elmész ilyen partiba, és csinálnak veled akármit, de az saját döntés.


A 14 éves gyerekemet, akiért én vagyok a felelős nem fogom kitenni semmi ilyennek. Vagy elég, ha a többiek balhéznak, de mivel ő is ott van, nincs kibúvó.

2018. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!