Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod egy pincepartyra a leendő osztálytársaival? (Nem ismered őket, többségében fiúk)

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, nem, nem szégyenlem magam:-D És igen hidd el lenne szex. Vagy te is kamasz vagy vagy még életedben nem láttál kamasz gyereket. Én voltam több ilyen házibulin, és bizony egy kezemen meg tudom számolni hányon nem szexeltek. Pedig 16-és 20 éves korom között kéthetente jártunk ilyenekre. És igen, volt hogy én is. Nem egyszer.
2018. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, ne keverj össze két teljesen különböző dolgot, az egymást nem ismerő 14 évesek és az egymást már jól ismerő 16-17 évesek társaságát. Utóbbi esetben a szex teljesen normális dolog, azt gondolom.
2018. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
89%

tényleg igaz, sok netfüggő felnőtt elhiszi , h a fiatalok minden bulin szexelnek, meg minden baromság, hogy elrabolták, lefogták, megerőszakolták, stb. stb. igen, van ilyen , előfordul, de nagyon ritka és ha egy-egy eset történik, akkor a média direkt pánikot kelt és elferdíti, felfújja a sztorikat. ne legyünk már birkák.

első bulin ismerkedés megy, meg ilyenek, nem szex. ha góyatábor lenne, akkor szted más lenne a helyzet. a tanárok ott se állnak napi 24 órában minden gyerek mellett. ugyanúgy folyik a pia, ismerkedés, stb.

2018. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!