Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyit költötök a 20...

Szülők! Mennyit költötök a 20 éves fiatokra havonta mondjuk?

Figyelt kérdés
mit vesztek neki? ha mondjuk azt mondtja hogy rendele valamit akkor adsz pénzt neki?

2018. okt. 31. 10:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
35%

20 évesre semmit nem költenék. Nagykorú, nyilván dolgozik, oldja meg a keresetéből a szükségleteit.

Ha még tanul, akkor a lakhatását, étkezését, ellátását megoldom, ez egyértelmű, de ha valami extra kell, az az ő dolga, teremtse elő rá ő a pénzt.

2018. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%
Kevés az infó. DOlgozik? Tanul? Mit akar rendelni?
2018. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
35%
#1 ne is szülj, lehetőleg....
2018. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
62%

#13


Ne szüljek, mert jó életet akarok a gyerekemnek? Igazad van, biztos sokkal jobb élete lenne, ha 18 évesen kiraknám az utcára, és addig se költenék rá, csak amit nagyon muszáj. Ha szerinted ilyen egy mintaszülő, akkor ponthogy neked nem való gyerek :D

2018. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
76%
#9, Pesten 70alatt szobát nem kspsz rezsivel, el vagy te tevedve
2018. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 17 éve volt 20 éves, és Budapesten tanult, erdélyiek vagyunk. Nos akkor kapott havonta 500 márkát. Nem is tudom, talán ma olyan 250 eurónak felel meg.


Ebből gazdálkodott. Albérletet fizetett (nem egyedül lakott), evett, szórakozott, közlekedett, ruházkodott, stb.

Dolgozott is mellette, fordított, órákat adott, néha tolmácsolt. Amikor hazajött, az útját mi álltuk.


Nem volt könnyű, de megérte. Annyira nem volt könnyű, hogy voltak hónapok, amikor teljesen bizonytalan volt, hogy a következő hónapját tudjuk-e finanszírozni. Aztán valahogy mindig megoldottuk.


Azt viszont sosem felejtem el, hogy amikor a diplomamegvédésére készült, már volt munkája, és borzasztó büszkén közölte az apjával, hogy ne küldjön neki pénzt: "Apu, van fizetésem."


A férjemnek még rosszul is esett.:)

2018. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
68%
#9: ne hazudj. Nem belvarosban sem kapsz ennyi penzert lakast. Rondat sem, nem hogy szepet.
2018. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

9: ez nekem is gyanús :) vidéki városban élek, nálunk egy másfél szobás panel 50-nél kezdődik, plusz rezsi, nem a belvárosban, nem az egyetemhez közel.

50-ért még nálunk is jó fogás lenne egy igényes szoba a belvárosban.

2018. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
50%
#15 A Zsinagóga mellett bérelek 50+rezsiért egy kétszobás lakást. Egy barátnőm nemmessze ugyanennyiért bérel. Hogy te ezt elhiszed vagy sem, az engem pont nem érdekel.
2018. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
68%
Lakótárssal bérelek egyébként. Akkor lett volna 90+rezsi, ha egyedül veszem ki. Nem tudom, ezek szerint lehet szerencsém volt, de neten nézegetve is kb ilyen árakon láttam a lakásokat. Ugyanarról a Budapestről beszélünk?:D
2018. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!