Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan béküljek ki anyukámmal?...

Hogyan béküljek ki anyukámmal? Ma reggel csúnyán összevesztünk az én hibámból. Nem akartam ma reggel suliba menni és ebből jött a veszekedés. (végül ithol maradtam) Nagyon szégyenlem magam és sajnálom.

Figyelt kérdés
Úgy csinál mintha nem bántaná ez a dolog.Tudom hogy legbelül bántja :(.egyedül vagyok ithol esetleg valami meglepit csináljak?vagy mit?segítsetek

2018. nov. 21. 07:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
6%

Arra gondoltam nincs kedvem nem megyek dolgozni aha

Tuti utolso napom lenne ott kirugnanak

Iskola kotelessseg nem maradhatsz csak ugy otthon kiveve magas laz vagy hanyas

2018. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
92%

Semmi baj azzal, ha a gyerek fáradt, rossz napja van, nem érzi jól magát.Csak ilyenkor nem veszekedni kell, hanem szépen elmondani.

"Anya ma nagyon fáradt vagyok-rossz napom van-stb. szeretnék itthon maradni, nincs ma semmi fontos dolgozat, a leckét bepótolom"

Nem mindegy a tálalás.

2018. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
69%
21! Akkor neked szabadságot mire adnak? Vagy neked nem adnak? Jajj ne haragudj, nem tudtam! :)
2018. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
2%
Utolsó biztos nem volt kedve párszor dolgozni ezért kivett szabit 😂
2018. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
20%
Itt? Hol?
2018. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
22%
24! Arra veszi ki amire akarja! :)
2018. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
4%

11-es. Igen a hajánál fogva cibáltam volna. Mert mi az hogy gondol egyet aztán otthon marad mert neki nincs kedve iskolába menni?

Gondolom te is marha okos vagy és gondolsz egyet aztán nem mész be dolgozni (ha egyáltalán dolgozol). Azért van ennyi suta ember ebben az országban mert mindenki így gondolkozik.

2018. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
24es ha nem erted miért irtam akkor inkább ne szolj hozzá...köszi. 😘
2018. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
91%

27es🤣

Két munkahelyen is dolgozom...ugyhogy sztm inkabb ne nekem okoskodj.

Biztos boldog gyerekeid lehetnek (ha vannak).

2018. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk NINCS olyan hogy "nincs kedvem". Nekem meg dolgozni nincs kedvem, ha leszarom akkor is be KELL menni mert abból fogunk enni, lakni, ruházkodni stb. Ha beteg vagy az más, de ezt a picsulást ki nem állhatom.
2018. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!