Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan béküljek ki anyukámmal?...

Hogyan béküljek ki anyukámmal? Ma reggel csúnyán összevesztünk az én hibámból. Nem akartam ma reggel suliba menni és ebből jött a veszekedés. (végül ithol maradtam) Nagyon szégyenlem magam és sajnálom.

Figyelt kérdés
Úgy csinál mintha nem bántaná ez a dolog.Tudom hogy legbelül bántja :(.egyedül vagyok ithol esetleg valami meglepit csináljak?vagy mit?segítsetek

2018. nov. 21. 07:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
13%

Szabadsagot 3 honappal elotte meg kelm irasban kerni

Nem reggel gondolok egyet es nem megyek mert rossz napom van

Ezt mar kamaszkorban meg kell szokni az elet tele koteleseggel

Megbizhato pontos emberekre van szugseg

Nincs kedvem rossz nap szoba sem kerulhet

2018. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván tudja a szülő ha a gyereke "lógós"...nálunk 6 nap igazolható szülővel amit az enyém akkor vesz ki amikor akar, ahogy érzi. Szól reggel és ennyi.

Talan pont emiatt, de még nem is élt a lehetőséggel...dogánál tudja hogy hülyeség mulasztania mert rosszabbul jár.

Én is van hogy ugy erzem fáradt vagyok akkor megyek 1nap tp és kész.

2018. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem azért tart ott a vilàg ahol, mert a gyerek valamiért nem akar aznap iskolába menni.


Azért tart ott a világ ahol, mert a szülő inkább kitépné a gyereke haját, mintsem megbeszélné vele, hogy mi a baj, mi az oka, hogy mulasztani akar. Sok buta inkább agyonütné a gyereket, mert “nekem is muszáj munkába mennem...stb” ahelyett, hogy felépítené a bizalmi kapcsolatot a gyerekével. Az én anyukám a mai napig az egyik legjobb barátnőm. És volt, hogy nem akartam iskolába menni, mert rettegtem a tanáromtól. Megbeszéltük, hogy otthon maradhatok, ha bepótolom az anyagot, anyukám munka után hazasietett hozzám, csaptunk egy fél-csajos napot, átbeszéltük őszíntén mi a baj, közben sütöttünk sütit, együtt voltunk. Én őszínte lehettem, megbíztak anyában, ő tudta, hogy baj van, bement az iskolába, beszélt a tanárommal, én bepótoltam az anyagot, nem lettem bűnöző, senki sem tépte ki a hajamat stb.


Ha anyukám nem megértő, hanem uyan ilyen agresszív állat, mint az egyik hozzászóló, lehet inkább ellóvok, ő sem tudja, hogy gond van.. csámborgok, rossz útra térek.


Mindneki döntse el, hogy milyen kapcsolatot szeretne a gyermekével..:)

2018. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%

Legjobb pedagogia

Rettegsz ? Maradj otthon ugyibugyi

Ersited a kitero magatartast a felelossrg nem vallaladat a problemak eloli elmenekulest

Problemas a tanar megyunk beszelunk vele nem otthon sutit sutunk

Majd hadolgozni fog ha fonok kemeny majd hazaszalad anyucihoz ?

Masik tappenz ?

Elve megnyuznak ha beteget jelentesz nalunk

Ezzel a kollegalat terheled ok dolgoznak helyetted ez szemet dolog

2018. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó!

Azért, mert neked olyan a munkád, hogy nem mersz elmenni táppénzre meg szabadságra, az nem azt jelenti, hogy az a normális:) helyesírásodból tükröződik, hogy nem vagy egy értelmiség, gondolom kiállni sem tudsz magadért, nem is mersz, mert félsz, hogy elküldenek.


Kérlek, magyarázd meg nekem, hogy mi történik, ha a gyerek egy napot kimarad az iskolából? Leírtam, hogy édesanyám is bement az iskolába, beszélt a tanárommal, de megadta az esélyt annak, hogy őszíntén elmondhassam mitől tartok, szeretetben megértésben nevelkedtem, boldog felnőtt vagyok, szeretem a munkámat, el merek menni szabadságra/táppénzre:) sajnálom az olyan gyerekeket, akiket ilyen befásult, beszűkült látásu emberek nevelnek.


Kérlek válaszolj arra: mi történik, ha a gyerek otthon marad egy napot? Miért baj?

Azért mert “csak”? Mert az a norma, hogy iskolába megyünk minden nap? Mert ez így van és kész?


Érvelj, mint egy gondolkodó ember!:)

2018. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Figyu ha te fekszel a mutoasztalon es nekem ugy allt a sapkam nem megyek be beteget jelentek akkor ki jar rosszul.

Oh nem szamit ugye ? Kuldok sms neked bovsika draga ma nincs kedvem kabisd magad a hulyesegeiddel en nem dolgozom

Vagy egyszeruen elnapoljuk a mutetet mert a csapat felenek nincs kedve ma menni es betegszabin van

Csak embereletek fuggenek ettol

Helyesirasba csak az kot bele aki masba nem tud

Nem mindenki hataron beluli.

Ps legkozelebb ha beteg leszel gondolj arra valakinek rossz napja van es beteget jelent igy jartal..

2018. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

Gyerek otthonmarad

Megtanitod neki menekulj a problemak elol

Kotelesseg nem fontos legy onzo

Megtanitod neki kitartas loyalitas nem fontos

Megtanitod logas kesobb is elfogadott

2018. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
94%

Határon kívül is lehet helyesen írni. A szavaid 50%-át csak tippelem, hogy mi lehet. Egyébiránt, én is határon kívül élek, továbbmegyek: Európán túl, mégis érthetően írok, nem ütök félre egy 5 betűs szóban 4-et, használok írásjeleket és helyesen ragozok.


Nem munkahelyi hiányzásról van szó. Ne azt magyarázd meg, miért baj, ha egy sebész otthon marad (egyébként lehet, hogy szerencsésebb, ha a rossz passzban levő sebész inkább neki sem áll operálni..) nem értem, miért említed a kitartást és a lojalítást egy lapon, a kettőnek semmi köze egymáshoz, ahogy a kötelességnek sincs az önzőséghez. Egy gyerek személyisége nem évi egy hiányzástól fog elferdülni.


Az ilyen szülőtől sokkal inkább. Szörnyű, mennyire agyatlan vagy, idióta normák szerint neveled a gyerekeidet (már ha vannak szegénykék) természetesen nekem is muszáj volt iskolába mennem, de ha valami oknál fogva előfordult, hogy ki akartam hagyni egy napot, megbeszélhettük otthon.


Gyerekkoromban anno néhányszor hiányoztam az iskolából. Boldog felnőtt vagyok. Jó munkahelyem van, jól érzem ott magam, meg is élek belőle rendesen. Betegség esetén elmegyek táppénzre, nem kell hónapokkal előre bejelentenem a szabadságomat. A mai napig imádom a szüleimet, bármivel fordulhatok hozzájuk. Szeretetben élek.


Te, utolsó válaszoló? Te az év minden tanítási napján megjelentél, mégsem tudsz leírni egy épkézláb mondatot (szinte szót sem) Meg vagy keseredve. Nem tudsz logikusan érvelni. Állításod szerint határon túlról “írsz” de még így sincsen normális munkahelyed. Egy lgerben dolgozol, táppénz/betegség szóba sem jöhet. Ha ne adj isten, haláleset történik, egy temetésre nem tudsz elmenni, mert nem jelentetted be 3hónapra előre.


Most akkor hogy van ez? Az én neveltetésem vérzik több sebből, engem nem neveltek kötelességre/életre, de mégis én vittem valamire?

2018. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
90%
38-as! Ott a pont.
2018. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is lógtam egy párszor, most mégis jó fizetésért itthonról dolgozom az év nagyrészében :D
2018. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!