Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan béküljek ki anyukámmal?...

Hogyan béküljek ki anyukámmal? Ma reggel csúnyán összevesztünk az én hibámból. Nem akartam ma reggel suliba menni és ebből jött a veszekedés. (végül ithol maradtam) Nagyon szégyenlem magam és sajnálom.

Figyelt kérdés
Úgy csinál mintha nem bántaná ez a dolog.Tudom hogy legbelül bántja :(.egyedül vagyok ithol esetleg valami meglepit csináljak?vagy mit?segítsetek

2018. nov. 21. 07:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
61%

Közeledés megy látom 😅

Meg a kemény duma pl: "hajadnal fogva cibaltam volna".

2018. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
65%
Kötekedès*
2018. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
77%
Osszepakolsz es kitakaritasz. Fozni... Ha tudsz, vagy valami egyszerubbet biztos sikerül, h ne kelljen meg munka utan azzal szorakozni. Ja es elkered a lecket, bepotolod a mai napot. Es mondd meg neki h bocsi a mai veszekedesert. Gkndolom nem az a baja h logsz sulibol, hanem a korulmenyek..
2018. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat:)

Mindig bele kell kötnötök az emberbe...szánalmas

Nem tartom magam rossz tanulónak 4,4-es átlaggal..ja és ez a 4.nap hiányzásom

2018. nov. 21. 09:36
 15/43 anonim ***** válasza:
46%
Pedig ha nem tudod leírni hogy " itthon" akkor nem vagy jó tanuló.
2018. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
70%

Itt mindenki olyan király szülő, főleg az aki a gyerekét a hajánál fogva tépné...biztos boldog, kiegyensúlyozott gyereke lehet..

Ugyan úgy, ahogy egy felnőttnek is, egy gyereknek is lehet rossz napja. Nem fog összedőlnina világ egy nap kimaradástól. Azt a pár órát simán bepótolja, a dogákat úgy is megírattatják utólag. Egyébként szerintem aranyos, rendes a kérdező. Nagyon ritka, hogy ezen az oldalon valaki őszintén felvállalja, hogy hibázott vagy bántja valami. Itt mindenkintökéletes, gazdag, erkölcsös és borzasztó okos. Szerintem az olyan gyerek, akit bánt, hogy anyukájának a szíve mélyén fáj valami meg szégyenli magát, az nem akasztófára való, nem kell rögtön kitépni a haját.. borzasztó, hogy milyen válaszokat kapott..


Kérdező! Hívs fel anyukàdat, mond el neki azt, amit ide leírtál. Kérdezd meg, hogy ha már így alakult, miben tudsz neki segíteni, hisz ráérsz. Nem tanácsolom, hogy állj nekinfőznu, mert nem tudom mennyi idős vagy! Örülninfog a bocsánatkérésnek:)

2018. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
97%

egy őszinte bocsánat kėrės mindenkėpp jo kezdet lenne.

ha tudsz főzni összedobhatnál valamit. ha nem, akkor biztos van olyan házimunka aminek ōrülne ha megcsinálnád mire hazaėr.


ės mi volt az oka annak hogy nem akartál menni..?

2018. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
11%
15-ös! Te jó tanuló voltál? Gondolom szín ötös..csak a vesszőhasználat tanulásakor pont beteg voltál.. :) okoska
2018. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
67%

Sok válaszolónál valószínűleg szegény gyerek nagyobb biztonságban érzi magát az iskolában, mint egy ilyen családi környezetben otthon. Szomorú! Aki ilyet le bír írni a gyerekére, hogy megtépné, én annak tépném le a fejéről még a bőrt is.


Kérdező! Csinálj valami kis meglepetést anyukádnak, hogy tudja nem haragszol, de azért 100 fogásos ebédet nem kell főznöd!

2018. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
68%
Nekem apám volt ilyen, mint a te anyukád. De én iszonyatos egy gyerek voltam, én egyáltalán nem akartam iskolába menni, mindig "beteg" voltam. :D meg is lett az eredménye, ki is rúgtak. Szóval megértem, hogy apám akkor mérge volt rám nagyon. Én hagytam, ő meg belenyugodott. Ez csak egy példa, persze, nem vádollak meg, hogy te minden szándék nélkül lógsz.
2018. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!