Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan béküljek ki anyukámmal?...

Hogyan béküljek ki anyukámmal? Ma reggel csúnyán összevesztünk az én hibámból. Nem akartam ma reggel suliba menni és ebből jött a veszekedés. (végül ithol maradtam) Nagyon szégyenlem magam és sajnálom.

Figyelt kérdés
Úgy csinál mintha nem bántaná ez a dolog.Tudom hogy legbelül bántja :(.egyedül vagyok ithol esetleg valami meglepit csináljak?vagy mit?segítsetek

2018. nov. 21. 07:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

38-as válaszolóval értek egyet.

36-os, nyugi, sose lesz olyan szituáció, hogy te műtőasztal mellett állj, mint orvos. :D Sajnos ennyi ésszel jó, hogy van munkahelyed. Becsüld meg, mert nagyon alacsony az értelmi szinted, ami önmagában még nem lenne probléma, de megkeseredett és rosszindulatú is vagy. Tartsuk tiszteletben mások nézeteit. Emberek vagyunk, nem állatok. Bár az állatok ezerszer jobb érzelmi intelligenciával rendelkeznek, mint néhány ember.

2018. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Itt is mennyi megkeseredett, otthonülő, minimálbérért remegő szerencsétlen van. Ez a kategória ezekkel van tele?!


Hajánál fogva cibálnád a gyerekedet? Miért?! Mert fáradt, pihenne, vagy mert éppen nem úgy készült egy témazáróra, hogy jól írja meg, és otthon maradna? Eszednél vagy te? Milyen szülő mond ilyet?


Mikor ezt a kategóriát olvasom, akkor döbbenek csak rá igazán, hogy milyen király szüleim voltak (és még most is azok). Ha nem akartam bemenni a suliba, akkor otthon maradtam, és általában anya ment el az igazolásomért is (igen, ilyen jó dolog ám, ha jóban vagy az orvosoddal :) ). Sőt, olyan is volt, hogy apa meghallotta, hogy otthon maradok, és mondta, hogy na akkor délben ebédeljünk együtt valahol mind a hárman. Nem a fenyegetőzés, hajtépés ment.

Ettől függetlenül végig kitűnő voltam a gimiben, és két felsőfokú nyelvvizsga volt a zsebemben, mire elballagtam. Bizony az egyetemen is megmaradt ez a fajta lustaságom, ettől függetlenül a diploma megszerzése után azonnal sikerült elhelyezkednem, és a mai napig jól fizető állásom van. És most jön a legjobb rész! Itthonról is dolgozhatok, és bizony nekem is van olyan, hogy 0 erőm van felkelni, és olyankor kikapcsolom az ébresztőt, és 10-11 óráig ki sem bújok az ágyból. Pedig már régen nem kisiskolás kamasz vagyok.

2018. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Bár tudom nem mostani kérdés, szeretnék reagálni az utolsó válaszolókra :) Teljes mértékben veletek értek egyet. Baromi szerencsés helyzetben vagyok, hogy ilyen szüleim vannak. Anya nekem is bármikor leigazolta a hiányzásom, mégha csak fáradt voltam is. Volt olyan nap, hogy nem tudtam rendesen felkészülni témazáróra, vagy csak szimplán fáradt voltam (bejárós vagyok, többször kellett a héten nulladik órákra mennem). Semmi probléma nem volt ebből.Aznap együtt sütöttünk, vagy csináltunk programokat. Nem halt bele senki. Ugyanúgy tanultam. Idén érettségiztem, a "covid évfolyamban". Kitűnő bizonyítványom lett, érettségi eredményeim pedig mind 90% felett. A harmadik nyelvvizsgámat szereztem meg az emelt érettségimmel, és egy neves egyetemre készülök. Nem lettem lusta, léhűtő azzal, hogy párszor otthon maradtam. Ehelyett kialakult egy bizalmi kapcsolat a szüleimmel, akikhez bármikor fordulhatok, ha baj van.
2021. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!