Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szalagavatóra vagy sport VB...

Szalagavatóra vagy sport VB döntőre kellene mennie a gyereknek?

Figyelt kérdés

Egy magyar srác is képviselte volna hazánkat Moszkvában. Évek óta e-sportól nem kevés sikert elérni. Európa legerősebb csapatának a FAME-nek oszlopos tagja. A szülei elhatározására azért nem mehet ki, amire készült napi több órát taktikákat egyeztetve, mert a szalagavató ugyanazon a napon van. Igaza volt az apukának ? Hogy kellett volna döntenie?


Hozzátartozik, hogy a WoT nevű játék haldoklik. Folyamatosan egyre kevesebb a játékos. Az üzemeltető cégnak állandó peres ügyei vannak a játékosokkal. Közszájon forog játékosok körében, hogy a játék erősen manipulált a csaták kimenetelét és lefolyását illetően egyaránt. 25% véletlen (random) be is van építve a játékba, ami egymás ellen akár 50% (25% itt+ 25% ott) is lehet. Az üzemeltető Wargaming bejelentette, hogy februárban egy stratégiai játékánál le is húzza arólót. Lehet nem is lesz többet VB döntő a játék történelmében, mert megszűnik vagy érdeklődés hiányában elmarad.


[link]


Mi lett volna a helyes döntés?


2018. nov. 24. 15:10
 61/96 anonim ***** válasza:
21%
Na mi van, tavaly megbuktál, hogy ez most újra kérdés és századszor is ki kellett emelni?
2019. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
80%

Az én apám nem ment el az ő szalagavatójára.(ennek már több mint 30 éve).

Nekem októberben volt a falusi nagykorúsítóm. Nem voltam. (A 25-ból 12-en voltak, így ezzel nem vagyok egyedül)

Az iskolai meg most pénteken lesz. Arra megyek, de nem jó szívvel. Táncolni se fogok. Tavaly voltam, táncoltam is (a 11. szervezi a 12.-nek, így mindkét osztály részt vesz), s ilyen éjféltől 3-ig azon filozófáltam, hogy mikor menjek haza, úgy hogy túl korán se legyen, de mégis minél hamarább hazamenjek.

Idén is 3-kor ha minden összejön lelépek.

Ez után az egész után lesz még egy 2 napos osztálybuli (egy hétvégi házban), de oda se megyek. S hogy miért? Mert pótulunk x összeget, elcocókázunk a világ végére, azért hogy igyunk, s hallgassuk egymás marhaságait. Az OK, hogy vannak jó pillanatok, mert mindenképp egy élmény, de vannak akik nem érzik jól magukat emberek társaságában. Engem egy fél napnyi értelmetlen beszélgetés sörözés kísérletével jobban lefáraszt, mintha fél napot az iskolában lettem volna. Kikapcsolódáskor az embernek feltöltödnek, ellazulnak. Van aki ezt a késő estig tartó pletykálkodással s baromkodással éri el, más meg inkább olvas.


Ha az én (jövendő beli) gyerekemről lenne szó, eszembe se jutni az hogy küldjem szalagavatóra, ha nem akar menni. Pláne, ha van programja helyette.

2019. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
84%
Az a fontos, hogy Moszkvába is el tudott menni a család képviselni, drukkolni, mint egy szalagavatóra, ahol a család drukkol a gyereknek, hogy jöjjön be neki az élet és érezze, hogy támogatva van a család által és nem csak a szakma, vagy még a szakma se, mert az oktatási minisztérium mindig alsó perspektívába helyezi a delikvenst, mintha a gyiviben nőtt volna fel, de mindegy, szívesen
2020. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
84%
Ez most így másfél év után is aktuális, karantén idején? Szerintem tedd magad túl rajta.
2020. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
76%
Mi a francért kell kiemelni egy másfél éves kérdést? Ha eddig nem volt megoldás, ezután se lesz!
2020. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
88%

Most már meghozták a döntést, így sajnos mindegy. =/

Szerintem ahhoz, hogy valaki profi legyen egy játékban, nagyon sok munkát, időt kell belefektetnie.

Nagyon fontos lehetett a fiatalembernek ez a VB. Lehet, hogy a szalagavató egyáltalán nem is érdekelte. Szerintem 17-18 évesen már elég érett valaki egy ilyen döntésre, legfeljebb kimarad egy jó élményből.

Én a szülei helyében elengedtem volna, még akkor is, ha nem vagyok túl jó véleménnyel az e-sportokról.

Ezt úgy mondom, hogy én egy szalagavatóra sem mennék el szívesen. :D

2020. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
100%
Hogy repül az idő :D
2020. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
84%

Mivel már lejártál a kérdéseddel de tudom, hogy ez az oldal nem csak a kérdezőről szól ,ezért megszánlak értékes válaszommal :



1. A szalagavató, nagykorúsítás, maturandusz meg még régióként 150 elnevezéssel megáldott parádénak annyi értelme van mint az életnek. Semmi

2. Ha valaki el akar menni rá, az nem kérdi itt meg. Ha már felmerül valakiben a kétely, akkor valószínüleg nem akar elmenni rája.

3. Ha valaki tehetésges egy bármilyen ágban, legyen az tankozás, counter strike, vagy úszás, kézilabda, abban a szülő legjobb ha támogatja,

4.A kérdéseket nem a kérdezők miatt válaszolják, hanem a többezer ember miatt, aki olvassa ezt a fórumot. A GYK bevétele nem a felhasználókból jön ,hanem a vendégolvasókból, akik itt olvasgatnak és reklámokat néznek.


cáfoljatok meg.

2020. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
16%
Akartam írni volt már ez a kérdés,erre látom 18as:D
2020. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan összehasonlítunk egy világbajnokságot egy ócska kis műsorral, ami azért van, hogy a proli szülők meg a proli gyerekeik kiélhessék a rongyrázási hajlamaikat? Ne vicceljünk már... A gyereknek a vb-n lett volna a helye.
2020. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!