Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szalagavatóra vagy sport VB...

Szalagavatóra vagy sport VB döntőre kellene mennie a gyereknek?

Figyelt kérdés

Egy magyar srác is képviselte volna hazánkat Moszkvában. Évek óta e-sportól nem kevés sikert elérni. Európa legerősebb csapatának a FAME-nek oszlopos tagja. A szülei elhatározására azért nem mehet ki, amire készült napi több órát taktikákat egyeztetve, mert a szalagavató ugyanazon a napon van. Igaza volt az apukának ? Hogy kellett volna döntenie?


Hozzátartozik, hogy a WoT nevű játék haldoklik. Folyamatosan egyre kevesebb a játékos. Az üzemeltető cégnak állandó peres ügyei vannak a játékosokkal. Közszájon forog játékosok körében, hogy a játék erősen manipulált a csaták kimenetelét és lefolyását illetően egyaránt. 25% véletlen (random) be is van építve a játékba, ami egymás ellen akár 50% (25% itt+ 25% ott) is lehet. Az üzemeltető Wargaming bejelentette, hogy februárban egy stratégiai játékánál le is húzza arólót. Lehet nem is lesz többet VB döntő a játék történelmében, mert megszűnik vagy érdeklődés hiányában elmarad.


[link]


Mi lett volna a helyes döntés?


2018. nov. 24. 15:10
 11/96 anonim ***** válasza:
66%
*akik miatt ilyenek lettek
2018. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
10%
"Bezzeg az sokkal jobb, aki hazaér a munkából és 3-4 órán keresztül ül és bámulja a tv-t, közben pedig megiszik 3-4 doboz sört." Sokkal jobb. És tudod miért? Mert az az illető hasznos munkát végez, segíti a családját, nem egy álomvilágba bezombulva él, és élősködik másokon. attól hogy neked az a tévképzeted a dolgozó emberekről, hogy munka-tévé pia az életük, ez nagyon nincs így.
2018. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
87%

Nem a dolgozó emberekről beszéltem, hanem azokról a dolgozó emberekről, akik a szabadidejükben tv-znek és söröznek.

Ez a gyerek a szsbadidejében pedig egy számítógépes játékkal játszik versenyszinten, nem értem mitől lenne ez rosszabb.

2018. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
85%

#11, valoban sokan el vannak szalva, de ez a srac a maradek 1%-hoz tartozik. Ra lehet guglizni a klanjara.

Mellesleg ismerek profi jatekosokat, sajat hazzal a Rozsadombon, vagy mas varosokba, teljes koru felnottek, csalad munka baratok, es egyik sem lett trombozisos.

Nem kell mindenkit a 100 kilos szuz wow-os kategoriaba rakni.

2018. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
10%
"nem a dolgozó emberekről beszéltem, hanem azokról a dolgozó emberekről, akik a szabadidejükben tv-znek és söröznek." És persze, a gyerekek csak szabadidejükben lógnak a játékokon. meg tanulás helyett. meg társasági élet helyett. meg a családdal töltött idő helyett. Annak, akinek van élete, esélye sincs "profivá" válni a játékokban. csak azoknak akik a saját életük, és a családjuk kárára rengeteg időt ölnek ezekbe a ..dolgokba.
2018. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
90%

"Bezzeg az sokkal jobb, aki hazaér a munkából és 3-4 órán keresztül ül és bámulja a tv-t, közben pedig megiszik 3-4 doboz sört."


Sajnos ebben nagyon egyet tudok érteni.


A vicc az, hogy ha a TV előtt döglést kritizáljuk, akkor azonnal jön mindenki felbőszülve, hogy "hagy legyen már ennyi szórakozása" meg "mi köze bárkinek hozzá mit csinálnak". Persze ők azért osztják az észt az élet nagy dolgairól és megmagyarázzák hogy mi is az élet. Röhej.


Amúgy régen én is mindig megkaptam, hogy miért gépezek annyit.


Ismerősök:

Mindig csak játszol, miért nem csinálsz mást?

Mit csináljak?

Nézzél filmeket.

Oké...


Család:

Miért nem mész ki egy kicsit?

Mit csináljak kint?

Nem tudom, csak menj ki.

Oké...


Nem mellesleg dolgozó ember lettem, és az elmúlt években elég nagy természetjáró is. Pedig "kockaként" megkaptam, hogy semmire nem fogom vinni.

2018. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
83%
#21, Lattad mar egy profi sportolo napjat? Azt hiszed hogy o is csak egy orat edz, utanna rohan bulizni?
2018. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy nem tudom ki hogy élte meg, számomra az egész szalagavató csak hatalmas nyűg volt.


Kötelező fényképezés, kötelező betanult "vicces" történetek, kötelező tánc, kötelező kiadás. Úgy állítják be, mintha valami fontos dolog lenne, az iskolás lét megkoronázása. Közben csak mindenki túl akar rajta esni.

2018. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
86%

Ahelyett, hogy próbálnátok megérteni az esportot, csak papoltok, hogy "az nem sport" meg "minden gamer kövér." A ti szegénységi bizonyítványotok, hogy ilyen szűk látókörűek vagytok. Semmit nem tudtok róla.


Hosszú órákat gyakorolnak, van, hogy alig alszanak. Kemény életük van, kimeríti őket és megterheli őket lelkileg. Nagyon nehéz a legjobbak legjobbjának lenni. Semmivel sem könnyebb, mint világbajnok úszónak lenni. Vigyáznak a testükre, mert muszáj, anélkül nem tudnak jól teljesíteni. Az egész ipar kegyetlen, és minden a pénzről szól. Ne mondja már senki, hogy a többi sportág bármiben más.


Nektek nyilván könnyebb gúnyt űzni belőle, meg lehordani, ezzel elszigetelitek magatokat tőlük. De minek? Nem habostorta az életük.

2018. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
84%
A sikertelen emberek gyakorin folyton azért háborognak, amikor valaki anélkül is több pénzt tud szerezni, hogy tömény szívás lenne az élete. Drágáim, ha nem lennétek annyira buták, látnátok, hogy a modern világban egy tehetséges játékos 3x annyi bevételt tud szerezni egy hónapban (szponzorok, rajongói ajándékok, ingyen cuccok stb.), mint amit ti izzadtok ki magatokból a szalag mellett a gyárban, vagy vasárnap délután a pénztárban. Ki kellene már húzni a fejeteket a s...etekből, és akkor talán látnátok, hogy "kockának" lenni már nem azt jelenti, mint 10 évvel ezelőtt. Akkor talán megértitek, hogy a kérdező korlátolt apjának, meg a ti monoton életetekben valóban a szalagavató volt kb. az egyetlen izgalom, és ezért gondoljátok, hogy kihagyhatatlan. :)
2018. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!