Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szalagavatóra vagy sport VB...

Szalagavatóra vagy sport VB döntőre kellene mennie a gyereknek?

Figyelt kérdés

Egy magyar srác is képviselte volna hazánkat Moszkvában. Évek óta e-sportól nem kevés sikert elérni. Európa legerősebb csapatának a FAME-nek oszlopos tagja. A szülei elhatározására azért nem mehet ki, amire készült napi több órát taktikákat egyeztetve, mert a szalagavató ugyanazon a napon van. Igaza volt az apukának ? Hogy kellett volna döntenie?


Hozzátartozik, hogy a WoT nevű játék haldoklik. Folyamatosan egyre kevesebb a játékos. Az üzemeltető cégnak állandó peres ügyei vannak a játékosokkal. Közszájon forog játékosok körében, hogy a játék erősen manipulált a csaták kimenetelét és lefolyását illetően egyaránt. 25% véletlen (random) be is van építve a játékba, ami egymás ellen akár 50% (25% itt+ 25% ott) is lehet. Az üzemeltető Wargaming bejelentette, hogy februárban egy stratégiai játékánál le is húzza arólót. Lehet nem is lesz többet VB döntő a játék történelmében, mert megszűnik vagy érdeklődés hiányában elmarad.


[link]


Mi lett volna a helyes döntés?


2018. nov. 24. 15:10
 21/96 anonim ***** válasza:
12%
"Lattad mar egy profi sportolo napjat? Azt hiszed hogy o is csak egy orat edz, utanna rohan bulizni?" Pontosan erről van szó. ezek a gyerekek -legalábbis a legnagyobb részük kimarad a saját életéből, valami ostoba játék miatt. Mindenféle eredmény nélkül. Mert szép meg jó hogy nyernek egy játékban, de ebből nem lesz bevételük, nem segíti a jövőjüket- de minek is beszélek? Itt a lepontozgatók gyerekek, akinek csak a szórakozás létezik, és mindenki gonosz nekik aki ezt akadályozza. Mert ez csak szórakozás, buli, akárhogy is nézzük.
2018. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
85%
Ki vagyok akadva, hogy néhányan annyira nem engedik dönteni hagyni a gyerekeiket, hogy még azt is ők mondják meg, hogy menjen el a VB-re és töltse el az idejét olyannal amit szeret, vagy menjen a kamu, nyálas, képmutató szalagavatóra.
2018. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó mit vársz? A szülő választ iskolát jövő képet párt gyerekszámot tapétát a lakásba ő mondja meg milyen pózban szabad és hányszor a friss házasoknak.. Ezért jó akinek nincsenek szülei,hatalmas nyűgtől menekül meg.
2018. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
74%

""Lattad mar egy profi sportolo napjat? Azt hiszed hogy o is csak egy orat edz, utanna rohan bulizni?"

Pontosan erről van szó. ezek a gyerekek -legalábbis a legnagyobb részük kimarad a saját életéből, valami ostoba játék miatt. Mindenféle eredmény nélkül. Mert szép meg jó hogy nyernek egy játékban, de ebből nem lesz bevételük, nem segíti a jövőjüket"


Ebből látszik mennyire szűklátókörű vagy és hogy halvány lila gőzöd nincs az egészről.

Aki profi szinten műveli ezt annak ez ugyanolyan munka, ugyanolyan energiabefektetéssel, mint egy sima sportoló vagy olimpikon esetében. Kap érte fizetést, méghozzá nem is keveset.

Nem kéne összekeverni a hivatásos esportolókat az otthoni hobbi gamerekkel....

Ja, és nem vagyok se kamasz se gamer, csak éppen nyitott szemmel járok a világban és nem mondok olyasmiről véleményt amiről semmit nem tudok....

2018. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
82%
A válaszolók 90% azt sem tudja milyen egy videójáték. Többségük megöregedett csóró lúzer akik képtelenek felfogni, hogy a világon nem csak az a jó amit ők szeretnek. Fogalmuk sincs mennyi energia, idő és tehetség kell ahoz hogy valaki profi e-sportoló legyen. ( általában egy e-sportoló sokkal jobb fizikai kondícióban van mint ti ). Kérdező pedig ha a szalagavatót választja a Moszkvai VB döntő helyet akkor nem is érdemli meg, hogy kimehessen.
2018. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
81%
8tt most az egyén a fontos, nem az, hogy Ti nektek fontos-e egy videójáték, vagy egy számítógép, vagy akár egy mopsz, tökmindegy. Az itteni válaszolók nagy része sem normális. Attól, mert nektek nem fontos, másnak még az... A gyereknek kellett volna eldöntenie saját magának, melyikre akár menni. Minek ilyen vasszigort játszani, ráadásul tök értelmetlenül? A szalagavató marha feleslegesen van ennyire felfújva.
2018. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
77%

Egy rakat számítógépes játék a stratégiára, tatktikára alapoz. Van egy terv, hogy hogylehet legyőzni az ellenfelet, stb. Ez nem sport, de a sakk igen? Vagy ezek ugye a sakkot se tartják annak, és a háborúk is csak gyerekjátékok voltak, mi? Néhány ilyen játéknál jobb csapatmunka kell, mint egy fociban, röpiben, stb... De gondolom ezek nem számítanak...

Leragadt bugris prolik verik a nyálukat, esküszöm.

2018. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
12%

Ja, egy számítógép előtt kókadozó kisfiú?

Én elsőre azt hittem, hogy egy élsportoló fiatal férfi.

Kis nyomi, menjen csak a szalagavatóra szocializálódni élő emberek közé.

2018. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
83%
"Mi lett volna a helyes döntés?" - Kérdező, bármi, amit a fiú hoz meg... nem is tudom, hogy honnan veszi egy szülő, hogy ő mondja meg, mi a fontosabb a gyerekének, a szalagavató vagy a játék....
2018. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 Metionin ***** válasza:
87%
Én kiengedtem volna a Vb-re. Tökmindegy hogy igazából mi a program, ha a gyerek erre készül, fontos neki, akkor menjen. Főleg ha valószínűleg ez az utolsó alkalom hogy megteheti. A szalagavató egy műsor, ami simán kihagyható. Anno én is a feléről hazamentem, nem sok értelmét láttam. Ráadásul nem is valami záróünnepség, mert hiába kap valaki szalagot ha még át kell mennie az érettségin. Majd ott lesz a ballagás, azt tényleg a teljesítmény után "kapja", hiszen addigra már végzett. Egy szalagavatóért akkor se balhéznék ha csak simán nem akarna menni a gyerek, mert nincs kedve a felhajtáshoz.
2018. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!