Rossz anya az aki?

Figyelt kérdés

Aki nem ad meg 500 forintot se a lányának.. Inkább azt el Kenózza...

Az utolsó pénzből is kenót vesz...

Ma mondtam neki... Nagyon erőteljesen hogy... Adjál 500 forintot... És basszus még neki állt feljebb... Mondom akkor te se vegyél Kenót... És olyan szinten ideges lett... Komolyan mondom neki áll feljebb... Éhen szomjan elmegyek iskolába és nem ad pénzt...elszerencsejatekozza


2018. nov. 29. 15:41
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim válasza:
38%

Szerencsejáték függő

Mentálisan beteg


Ismerek olyat aki PC játék függő volt

Vele se lehetett beszélni

Aztán adott neki az élet két nagy hatalmasat és észhez tért

2018. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
14%
Igen, rossz anya. Szerencsejáték függő, zsugori. Nagyon sajnálom a gyerekét... Én az enyémnek ötezret adok naponta ételre-italra (12 éves), mert tudom, hogy drága a sulibüfé.
2018. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
74%

"Nagyon erőteljesen hogy... Adjál 500 forintot.."


Anyád nem tanított meg arra, hogy "kérek".

A suliban nincs víz? A hűtőben nincs kaja, hogy szendvicset készíts?

2018. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
30%
Há' Maunika, milyen dolog mán ez?
2018. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
63%

Körülnéztem, 10-es...

Többnyire keményen dolgozó szülőket látok, és mindig elégedetlen gyerekeket. Mondjuk, ez nem egészen a gyerek hibája.

2018. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim válasza:
61%
500 forint azért elég sok. 5x500 az már 2500. 2500x4 azaz egy hónapra ez csak büfére 10 eze forint. Mi négyen, a párom, a két gyerekünk és én eszünk havi 30-35 ezerből. Gondolom otthon van étel, szerinted reális neked egymagadnak csak iskolai büfére 10 ezer?
2018. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
59%
500 Ft az tényleg sok...így beszororozva, egyébként nem sokat ér manapság sajnos. Egy kg.kenyér is 300 felett van már, akarom mondani kenyérnek nevezett valami.
2018. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim válasza:
62%

Kinek milyen lehetőségei vannak...


5000huf egy átlag család számára pazarlás

Annál azért olcsóbban ésszerű megoldani a tízórait

2018. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
11%
hmm hát én adnék neked pénzt, nem csak 500 forintot.. de hát ugye azt ki kell érdemelni
2018. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
83%

"Nos, én sem adok a gyerekemnek ennivalora pénzt. Van itthon minden, csinálok neki mindennap ennivalót, amit elvihet magával. Innivaló is van mindig itthon, azt is kap. Ha még vészi a bátorságot és be akarja osztani az én pénzemet, amiért én dolgozom, akkor menjen és tartsa el magát. Bár az én gyerekemnek van annyi esze, hogy ne bufezze el a pénzét"


Na neked se értem minek kellett gyerek. Olyan ocsmányul írsz a gyerekeidrol, hogy ne ossza be a pénzedet meg akkor tartsa el magát. Egy gyerek bizony pénz, fizetni kell az ételt neki, és mi van akkor ha épp nem kéri, nem kívánja azt amit otthon van és mást szeretne enni? Gondolom tipikusan az az anya vagy: az van amit én mondok, azt csinálod amit én mondok, azt eszed amit én eléd rakok vagy aznap nem eszel akkor. Megsugom neked férjemet is így "nevelték". El is menekült amint nagykorú lett és megszakított minden kapcsolatot a drága anyukajaval mert ez nem anyai viselkedés. Életben tartod max, de nem szereted. 500 forintot is sajnálni a gyerektől kajára, eszem megall és te még itt büszkén vered a melled rá hogy te se adasz pénzt a gyerekednek. Fognak is menekülni tőled majd ha nagyok lesznek ne félj! Anyai érzés se beléd se a kérdező anyjaba nem szorult. Komolyan, miért vállal az ilyen gyereket? Családi pótlék végett? Úristen.

2018. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!