Rossz anya az aki?

Figyelt kérdés

Aki nem ad meg 500 forintot se a lányának.. Inkább azt el Kenózza...

Az utolsó pénzből is kenót vesz...

Ma mondtam neki... Nagyon erőteljesen hogy... Adjál 500 forintot... És basszus még neki állt feljebb... Mondom akkor te se vegyél Kenót... És olyan szinten ideges lett... Komolyan mondom neki áll feljebb... Éhen szomjan elmegyek iskolába és nem ad pénzt...elszerencsejatekozza


2018. nov. 29. 15:41
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
89%

Olyan könnyen ítélkeztek... Honnan tudjátok, hogy otthonról milyen ételt tudna vinni? Én idén érettségiztem, úgyhogy még elég tisztán él az emlékezetemben egyik osztálytársam. Ő sem kapott büfére pénzt, hogy tudjon magának ételt venni, hanem az anyukája csomagolt neki otthonról. Tudjátok mit? Párizsis zsemlét főként, amiben párizsi volt és margarin és pont. Vagy ugyanígy zsemlét löncs "hússal". És ha a kérdező is így van? Az iskolában lehet sima vagy teljes kiőrlésű buciban, kifliben olyan szendvicset kapni, amiben normálisabb felvágott, sajt és sok-sok zöldség is van, illetve lehet kapni gyümölcsöt, előre készített kevert salátát is... Egy tanulónak nem elég a szénhidrát szemét minőségű "hústermékkel", kell neki a zöldség is, a jobb minőség. Ha ezt otthonról megkapná, biztos nem írná azt, hogy ÉHEN megy az iskolába. Tudjátok a nem megfelelő tápláléktól is éhezik a szervezet.


Kedves kérdező! Sajnos anyukádat szerintem már nem tudod megváltoztatni, borzalmas lehet ez így... Próbálj már valahogy pénzt keresni, vannak nagyon jó kis online munkák is... Persze biztosan nehéz, hiszen egy iskolás korúnak az elsődleges dolga a tanulás lenne, mellette pedig kapcsolódjon ki, nem robotoljon, dehát ha nincs más lehetőség... Legalább látod, hogy te hogyan ne csináld majd. Kitartás!

2018. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó!


Lehet. Ahogy az is lehet, hogy a kérdező hazudik mint a vízfolyás. Mindig két oldal van.

2018. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
84%
Hát kommentelőknél kicsit egyértelműbb, hogy hazudnak, mint a vízfolyás... :D De kinek mi. :D Tiszelet a kivételnek.
2018. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
15%

Tényleg? Melyik hazudik? Nekem nem tűnik egyik komment se hazugságnak. Ellenben a kérdező nem kicsit arrogáns bunkó.


"Ma mondtam neki...Nagyon erőteljesen hogy...Adjal 500 forintot." - Az anyjának. Nagyon erőteljesen. Ja, ja, mert azt úgy kell. Nem ám légyszíves anya, kaphatnék, stb. Nem, a kedves gyermek utasítja az anyját. "Es basszus neki allt feljebb..." Ja, hat hogy képzeli????? A szemet állat, azonnal térdre kellett volna esnie a gyerek előtt. A gyereke előtt, akit azért valahogy csak felnevelt, ruházott, iskolába járatott, szamitogepet/okostelefon vett neki és még internetet is fizet. A mocskos dog, hat hogy mer abból a pénzből, amiért ő dolgozik 500 forintot magára kiadni????? Ja, ja, a szemet állat, ugye

2018. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
79%
Nem tűnik hazugságnak? :D 30-35 ezerből esznek egy hónapra négyen (ha igaz, inkább elsüllyednék szégyenemben, hogy így szültem 2 gyereket, minthogy megosszam büszkén az internet népével) meg 13 éves kora óta dolgozik a gyerek (szintén inkább elsüllyednék, ha igaz is, de kétlem, esetleg Kína elmaradottabb részein). Sokan azt hiszik, az a menő, ha ridegtartásban van a gyerek, pedig ez nagyon nem így megy... Mint írtam, nemrég végeztem középiskolával, úgyhogy elég élénk sulis emlékeim vannak és tudod elképesztő szülők vannak, játék babát sem adnék nekik, nem hogy igazi gyereket... Ilyen fontosabb a szerencsejáték/pia/cigi/újpasi/újcsaj napi szintű egy átlag osztályban nem 1 és nem 2 gyerek családjára jellemző... Elképesztő történetetek vannak, tényleg szívből sajnálom a kérdezőt, ez tényleg csak annyira jó, hogy megtanulja, ő nem szül/vállal gyereket anyagi ésvagy mentális nyomorba... Erről ennyit, inkább nem is mérgezem itt magam tovább. További szép napot!
2018. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
87%
"A mocskos dog, hat hogy mer abból a pénzből, amiért ő dolgozik 500 forintot magára kiadni?????" Erről pedig csak annyit, hogy kiadhat akár 500 ezret is magára, ha a gyerek normálisan el van látva, aki azt írja éhen-szomjan megy iskolába, az alap szinten sincs ellátva, akár tetszik, akár nem. Egy elégedett, rendezett gyerek nem ír ilyet és ha pénzért "hisztizik", nem 500 forintért teszi, hanem mondjuk csapj hozzá még 3-4 nullát.
2018. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
78%
Hisztizni amúgy jól ellátott gyerekek középiskolás korban autóért, motorért, fél milliós telefonért és hasonlókért szoktak, nem 500 ft-ért. Aki ennyiért teszi, ott probléma is van és nem a gyerekkel.
2018. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%

Van, akinek csak 30ezer jut egy hónapra élelmiszerre, nyilván ha annyi van, akkor azt osztja be. Nem tudhatod, hogy amikor gyereket vállalt milyen volt ah anyagi helyzete. Válás, hitel, munkanélküliség....


A stílus a gond. Ha milliárdos lennék se adnék egy fillért se a gyerekemnek, ha igy beszelne velem.

2018. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
54%
Azért az "Aggyá öccázat" meg az "Anya, éhes vagyok" közt van némi külömbség.
2018. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
74%

Aki azt írta 2 gyerekkel+ apa, anya 35 ezerből esznek havonta, azok mit esznek?

Nem kötekedés tenyleg erdekel, mert nalunk kajára megy el arányában a legtöbb penz. Szintem 4 fős család, és nincs kóla, csipsz, junk food, hanem hús, zöldségek, gyümölcsök, sajtok, naponta főzök és csomagolok a suliba.


Kérdező! Anyád szenvedélybeteg, szólj az ofődnek, vagy akivel bizalmas viszonyban vagy.

2018. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!