Rossz anya az aki?

Figyelt kérdés

Aki nem ad meg 500 forintot se a lányának.. Inkább azt el Kenózza...

Az utolsó pénzből is kenót vesz...

Ma mondtam neki... Nagyon erőteljesen hogy... Adjál 500 forintot... És basszus még neki állt feljebb... Mondom akkor te se vegyél Kenót... És olyan szinten ideges lett... Komolyan mondom neki áll feljebb... Éhen szomjan elmegyek iskolába és nem ad pénzt...elszerencsejatekozza


2018. nov. 29. 15:41
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

41!


Ha a két gyerek óvodás, vagy iskolás, akkor nekik eleve ott az intézményi étkezés, így elvileg csak a hétvégére kell főzni, a többi napon csak reggeli és vacsora kell

2018. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

42.

Igen, erre gondoltam én is, de nálunk két kamasz fiú nem lakik jól a menzán.

Hazajönnek szinte kiéhezve és rengeteget esznek. Szendviccsel nem lehet jóllakatni, bevallom mi szülők is igényeljük a tápláló, egészseges főtt ételeket.

El sem tudom képzelni 35.000/4hét/4fő, hogyan tud minőségi étkezést biztosítani fejlődésben levő gyerekeknek.

Iszonyat élelmiszerárak mellett.

Lehet nagyszülőktől/háztájiból van tojás, hús, zöldség, gyümölcs?

Vagy megtermelik maguknak?

2018. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
56%

Menzán tömegével hagyják ott az íztelen legaljább olcsóbb szemetebb ételeket amiket max a disznónak adnánk.. De hát az országba is azt viszik be ami nekünk kint az unióba nem kell, a szemetet a legalját mindenből(élelmiszer ruha stb.) Ne is egyenek semmi normálisat a rabszolgák gyerekei,legyenek betegek birkák a Birka szüleik a koporsóig dolgozzanak a lét minimum alatt tengődve,a nagyszülők mielőbb hulljanak el szándékos kórházi fertőzésben.. A fiatalok kényszerítve sok újabb éhező magyart szüljenek h az elit a hazug propagandát nyomatva a családok védelmében a családokat a nyomorban félelemben széthúzásban tartja h uralkodva a káoszon magán repülőzve rajtatok röhöghessen...

De sose fogtok otthon felébredni sajnos csak mikor már jegyre kaptok döghust..

:/ :(

64F

2018. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

43!


Vagy simán csak nincs pénze többre, jobbra.

2018. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
54%
Én vagyok aki írta, a 30-35 ezret. Saját készítésű pékárut és húst fogyasztunk főként. Én készítem a kenyeret és a bucit, teljes kiőrlésű lisztből, magvakkal. Folymatosan figyelem a környék bioboltjainak az akcióit, szerintem teljesen áron alapanyagot már nem vettem 3-4 éve. Húsból csirkecombot, csirkemellett és disznóhúst veszek, felvágottat nem szoktam, nem tartom jónak. Zöldséget és gyümölcsöt magunknak termelem, fagyasztva is van bőven egész évre. Én és a két gyerek sajnos tejallergiások vagyunk, így tejtermék kilőve... a férjem hozzánk idomult. A gyerekek nem esznek menzán amúgy, én itthonról dolgozom, a férjem szokott a munkahelyén enni, 2 nap dolgozik, 2 nap nem.
2018. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

46. Én voltam a kérdező!

Igen, ilyesmit gondoltam. Sajna itt a piac is drága és legalább şzar is.

Próbálok én is, amit csak lehetséges hasonlóan beszerezni, előállítani, de a környékünkön nem egyszerű.

2018. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Úristen... Inkább nem olvasom el... Komolyan 45 komment? 😃
2018. dec. 1. 13:13
 48/56 A kérdező kommentje:

Mégis elolvastam.

Én csak ideges voltam anyára mert azt a 600 forintot amit napi szinten szerencse játékra költ... Azt ide adhatna nekem is pl. Jó oké... Jar neki is a pénz... Ő keresi meg... De ne arra költse már... Altalaba nem szokott nyerni... Szóval napi szinten kidob a kukába 600 forintot... Azért számoljuk már ki... 30X600 azért...

Azt inkább ide adhatna nekem... Meg ha egy csipszet veszek belőle magamnak már sokkal jobb dologra költöm na 😃😃

Tényleg nem tudok már rajta segíteni... Erről a függőségrol már nem tud leszokni...de jövőre már nem leszek itthon... Jobb lesz valószínűleg.. Kicsit elegem van már belőlük... Szeretem imádom amúgy a szüleimet.. Csak már sok... Komolyan mondom többet stresszelek mint ők...

2018. dec. 1. 13:42
 49/56 A kérdező kommentje:

Nem lenne itt semmi baj... Hogyha anya szerencse játékozna csak.... De sajnos nem

Itt jön az alkohol.. Amit apukám erő szeretettel fogyaszt... Ő is amikor iszik akkor kb.. 2000-3000 ért szokott inni... És egy hónapba kb ő is 15 nap reszeg szóval ja... Ezért vagyok rájuk mérges.

2018. dec. 1. 13:45
 50/56 anonim ***** válasza:
Ja perszs. Szerwncsejatek fuggo anya, alkesz apa es megiscsak jut internetre meg okostelora
2018. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!