Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért takargatják magukat...

Miért takargatják magukat egymás előtt a családtagok?

Figyelt kérdés
Nem az lenne természetes ha megismernék, hogy hogyan néz ki a felnőtt férfi és a női test?

2019. jan. 18. 13:15
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
84%
De én szeretem magam takargatni. És nem szerettem a szüleimet pucéran látni.
2019. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
79%
Soha a büdös életben nem akarom látni apám nemiszervét. :D Fogod te mit beszélsz? Oké, hogy anyámat láttam EGY PILLANATRA meztelenül, mert normális ember nem nézelődik, de az is elég volt. Más testét nézegetem én szívesen, de azokét akik felneveltek nem. Ez nem prűdség. A családtagok meztelensége a legtöbb embert taszítja. Hogy meg se kívánjuk őket, és ne hozzunk létre selejtes utódot. :D
2019. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
87%
Mert a legtöbb ember nagyobb személyes teret kíván magának:D És teljesen egyetértek velük.
2019. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Ne bámuljuk gymast naphosszat, de nem értem ezt a mindenki előtt takargató magam felfogást.
2019. jan. 18. 14:22
 15/47 anonim ***** válasza:
79%

Én még nem takargatom magam a 12 éves lányom előtt.

Nem csupaszkodom, de előfordul, hogy bejön a fürdőbe mikor tusolok. A fiam 20 éves de látta mikor a kistesót szoptattam.

Nem flangálunk meztelenül, de nem is tabu.

Szerintem ebben is van egy egészséges arany középút.

2019. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
73%

"csak nem értem, hogy sokan miért zárják magukra hetvenhét zárral a fürdőszobaajtót a saját gyermekeik előtt."

Mondjuk mert az emberek nagy részének szüksége van privát szférára..?

A párommal ketten lakunk együtt, hidd el, láttuk már egymás minden porcikáját fedetlenül, és a mi esetünkben kifejezetten szívesen nézegetjük egymást ruhában és ruha nélkül is.

Mégis mindketten reflexből ráfordítjuk a zárat a fürdőajtóban, ha zuhanyozni megyünk, mert a fürdés mindkettőnk számára privát dolog, egy kis én-idő. Agyvérzést kapnék, ha nem tudnék békében fürdeni, mert átjáróház lenne a fürdőszoba... senki másnak nincs ott keresnivalója, amíg valaki odabent van.

2019. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, te beteg vagy. :D Nem a szüleid meztelen testén kell tanulmányozni az anatómiát. Atyaég, agyam eldobom.:D
2019. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
49%
Már megint ez a családon belüli meztelenkedős perverz...
2019. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
54%
"Kérdező, te beteg vagy. :D Nem a szüleid meztelen testén kell tanulmányozni az anatómiát. Atyaég, agyam eldobom.:D" Persze, hogy beteg, nem érdeklődésként írja ki a kérdést, hanem ere veri...rendszeresen felteszi.
2019. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
36%
erre
2019. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!