Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem teszek apaságit, akkor...

Ha nem teszek apaságit, akkor is kell gyerektartást fizetnem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 18:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/198 anonim ***** válasza:
34%

#19

Azért az anyai ösztönök ilyenkor bekapcsolnak. Ha nincs biztosítva hogy lesz aki kitartja akkor kétszer is meggondolja majd hogy bevállalja-e. El kell hitetni vele hogy ha elveteti akkor vele maradsz aztán meg persze otthagyni, mert az ilyen azt érdemli.

2019. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/198 anonim ***** válasza:
29%
Hát kérdező téged jólát vertek. Milyen kapcsolatba voltál vele élettársi vagy feleségül vetted? Vagy csak szimpla barátnő?
2019. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/198 A kérdező kommentje:
Nem voltunk házasok, csak együtt éltünk. Élettársi kapcsolat se volt.
2019. febr. 26. 19:05
 24/198 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudja bizonyítani, hogy életközösségben éltetek, akkor márpedig azok voltatok. Amire te gondolsz az a bejegyzett élettársi kapcsolat.
2019. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/198 anonim ***** válasza:
31%
Hat akkor erre tényleg rá faragtál. Mivel a nőnek több joga van az ilyenekben mint neked ezért konkrétan ha vered át hogy most elveteted és együtt maradtok. Akkor tényleg jól kicsesztek veled. Talán jó hiszemű lesz. És így megúszod ezt.
2019. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/198 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tudná bizonyítani, nem jelentkezett be a lakásomba, a levelei is az állandó lakcímére mentek, ami a szüleinél van. Hacsak nem fotózott le éjjel álmomban, nem nagyon tudja bizonyítani, hogy együtt laktunk. De ez mit is számít?
2019. febr. 26. 19:13
 27/198 anonim ***** válasza:
71%
21: az anyai ösztönök pont nem úgy működnek. A terhesség és szülés alatti hormonok mind a kötődést serkentik, nem a reális gondolkodást. Tudom, mert korábban én is csak ép ésszel tekintettem az abortuszra (mindenki maga döntése stb), de ahogy terhes lettem elsírtam magam, ha itt pl. abortuszos kérdéseket láttam.
2019. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/198 anonim ***** válasza:
15%

Ilyen esetben meg pléne h mindig gumit huzok,v nem szexelek,v nem abban a pózban.. Kisz ész. Keress értelmes nőt ez tuti a tipikus megélhetési teherbe eső..

40N

2019. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/198 anonim ***** válasza:
72%
Izé ezt félreérted. Tök mindegy hogy milyen kapcsolatban voltatok. Ha apasági pert indít és valóban a te gyereked akkor fizethetsz így is úgy is. Azért mondom menjetek először vedd rá az abortuszra, ha nem megy akkor meg majd ha megszületik elmentek egy maszek dns tesztre hogy biztos legyél benne hogy a tiéd, mert lehet abban is átver, aztán megdumáljátok a gyerektarhát aztán soha visznemlát.
2019. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/198 anonim ***** válasza:
24%

#27

Kivételek biztos vannak, de nekem két excsajom is elkapartatta mikor közöltem vele hogy szedheti a cuccait és takarodhat.

2019. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!