Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá ha a 17...

Mit szólnátok hozzá ha a 17 èves, közèpiskolás gyereketek hazaállítana egy 33 èves fèrfival hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés

A fèrjem aki egy nyugodt ember, majdnem neki ment a fèrfinak. Èn nem tudok semmit mondani annyira ledöbbentem. Tavaly még a kisöccsèvel ès a húgával babázott, jàtszott. Egyedül számlát sem fizetett pl be soha. Sok szempontbóll gyerek mèg így azóta szigorúbban fogjuk.

A kisasszony most nem áll szóba velünk mert tönkretesszük az èletèt. Ha egy korabeli fiúval lenne nem is szóltunk volna semmit. Tapasztalatlan eggy felnőtt fèrfi csak kihasználja. Túlzàsba estünk?


2019. márc. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
69%
Akkor szerinted jöjjön össze a 17 éves egy 70 éves tatával, mert az már huu de érett és érzelmileg stabilabb??? A 33 éves sehogy sem illik a 17 éveshez! Te meg a tapasztalataid..el tudom képzelni. Pont azok akik hangoztatjék, hogy mennyire tapasztaltak, azok a legkevésbe tapasztaltak.
2019. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
67%
Normális 33 éves nem egy kislánnyal kezd. Igen, a lányod hozzá képest még kislány. Iskolás, tapasztalatlan naív. A pasi meg egy lúzer, hogy korabeli nőt nem bír felszedni. Vagy csak szexre kell neki és kihasználja, vagy pedig egy világi senki, akivel érett nő össze nem állna. Nem örülnék. Letépném a férfi tökeit.
2019. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
71%

Az biztos hogy nem kapna otthon netet, telefont, laptopot tabletet max annyit ami a tanuláshoz kell. Ha buszozik bejárós akkor egy alap telefont. Azért mindennek van határa. Lányom 16 évesen egy 38 éves két gyerekes apukával akart összejönni. Valami társkeresőn szedték fel egymást. A pasi behülyítette telo feltöltéssel, mekivel ruha vásárlással. Csak feltűnt a mosásban a csipke tanga és melltartó. Akkor számolt be az élete szerelméről. Akivel akkor találkozotz mikor angolra járt " elméletileg"

Na akkor a kedves szerelmével elbeszélgettünk a gyerekkel együtt mik a célok. A lányom csak hiánypótló volt. Nőgyógyászt megjártuk, nehogy elkapjon valamit, nem védekeztek, nehogy terhes legyen. Félévig korlátotva volt minden, sehová nem mehetett.

Aki szerint ez normális hogy egy férfi kislányokat akar magának gondok vannak a fejben

2019. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
76%

Nos, először is megkérdezném: az a 33 éves férfi véletlenül nem nős? Ha esetleg elvált, vannak gyerekei? Én inkább ennek néznék utána, mielőtt elkezdenék ítélkezni.

És nem, egyáltalán nem ritka, hogy a nagyon fiatal lányok, tinédzser korban, a náluk jóval idősebb férfiba habarodnak bele.

Aztán, ha kiderülne, hogy nem nős, akkor megpróbálnám alaposabban megismerni azt az embert és utána mondanék bármit is a gyerekemnek.

És igen, annak bizony örülni kellene, hogy haza merte vinni, mert ahhoz sem kis bátorság kell :-)

2019. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, nem mondj ilyen, mert ezek a korlátolt gondolkodású, majmokhoz hasonló, tudatlan akármik úgy is lepontoznak, ha mered támogatni azt, hogy egy ilyen idős lány együtt lehessen egy olyan idős férfival.
2019. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
92%
Én a fickóval beszélgetnék el, hogy mégis mi a terve.
2019. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
66%
Hát nézzük csak van egy 33 éves aki talán már családot szeretne, meg van egy 17 éves aki üvöltve akar élvezni meg hogy a pasikája elvigye olyan helyekre ahol lehet menő szelfit lőni. Na már most akkor ki használ ki kit?
2019. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
70%

Lehet,hogy a pasi is kihasználja a lányodat, de ugyanugy a lányod is kihasználhatja a férfit.Fõleg ha van pénze, kocsija,lakása stb.

A pasas meg büszkélkedhet,hogy tini lánnyal van együtt.

2019. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

A titkolózás meg van így is.

A kapcsolat úgy derült ki, hogy múlt pénteken a lányom azt mondta, Katánál a legjobb barátnőjénél alszik vasàrnapig. (Szomszéd városban lakik) Ez többször előfordult már 10 éves koruk óta barátok nem sejtettem semmit

Szombat este ott volt munkaügyben elintézni vallóm és a városban összetalálkoztam Katával aki nem tudta megmondani, hol a gyerekem. Órákig tartó telefonálgatás után lett meg a lány.

Utána hozta haza a férfi.

Kiderült ősz óta találkozgatnak kb havonta. Ettől a bújkálástól még rosszabb. Nagyon csalódott vagyok.

2019. márc. 12. 11:48
 20/68 anonim ***** válasza:
71%

Ezek szerint már fél éve vannak együtt. Ez ellen már nem nagyon tudsz mit tenni. 100%, hogy már ezalatt az idő alatt többször le is feküdtek.

Inkább afelé tereld, hogy mindenképpen védekezzenek.

Tiltani már felesleges lenne. Bár azért, hogy hazudozott, valamilyen szinten érdemes megbüntetni.

A faszi elég szépen megvezette őt.

2019. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!